Още един конкурс за лого

От: Още един конкурс за лого

И дано не е нагласен конкурса :)
Дано[emoji12] , все пак не конкурс за мис Кюстендил[emoji151]
 
От: От: Още един конкурс за лого

Дано[emoji12] , все пак не конкурс за мис Кюстендил[emoji151]

Различни хора, различни вкусове все на някой ще му хареса... Досага, когато съм правил добри неща винаги е имало смисъл (и пари). Няма значение кой ще спечели сега, а интелектуалната собственост затова е интелктуална щото никой не може да я открадне...
 
От: Още един конкурс за лого

@venci от мен имаш 6+ утре може и да сме приключили с конкурса ако няма някое още по Добро предложение, което според мен е съмнително.

Това не го бях прочел...
 
От: Още един конкурс за лого

Точно това ме наведе на това безумно съмнение.
Това няма как да се докаже, но ако е вярно това си е чиста подигравка.
 
От: Още един конкурс за лого

Нищо лично, но логото на Венци ми навява ученически спомени как през далечната '96 боядисвахме в училище с боя останала от социализма.
 
От: Още един конкурс за лого

Не знам, но комуникация от рода на ,, с нетърпение очаквам твоето предложение,, и след това ,,ау направо утре приключвам конкурса съмнявам се да има по-добро предложение,, директно ми мирише на спекулация, още повече, че и логото не е нищо особено , аз приключих защото креативноста ми се изпари[emoji12]
 
Моето хич не е цвете за мирисане, но като зъ първи опит горе долу става, на това на Венци не е кой знае какво (надявам се да не ми се разсърди, просто мое мнение) :) Повече ми харесва на Стойнеф
 
От: Още един конкурс за лого

Не знам, но комуникация от рода на ,, с нетърпение очаквам твоето предложение,, и след това ,,ау направо утре приключвам конкурса съмнявам се да има по-добро предложение,, директно ми мирише на спекулация.

той автора на темата е посочил в първия пост

Като ни хареса някое лого, ще прекратим конкурса....

може би им трябва спешно логото знам ли...

за протокола не познавам нито един колега, които е писал в тази тема,

и защо се отказвате бе хора не мога да ви разбера :(



лека вечер или за някои сутрин знае ли човек ;)
 
От: Още един конкурс за лого

Как да е сутрин, като не си лягаме :D
Извън темата: някой от вас помни ли кой спечели конкурса за лого в предриемач-а?
По темата - ако участващите също смятат, че има нещо нагласено да си оттеглят предложенията. Аз лично не съм забелязал нещо подобно в тази тема, но и честно казано хвърлям по едно око само и то от любопитство. От друга страна, защо след като условията са неизгодни то някой да се трепе за 50-60 лева (и то не сигурни). Май затова няма голям интерес от към предложения.
 
От: Още един конкурс за лого

Здравейте, искам да приключа конкурса до тук понеже си запазих това право още в условието защото не разполагаме с много време.

Що се отнася до победителя, за мен са поне 4 от предложенията но все пак трябваше да изберем едно, след предложението на @venci и много доброто му изложение на проекта (поне според мен и точно това ме грабна не толкова самия дизайн) доста се двоумихме (с моя съдружник) решихме да изберем първия проект на @buymore като го помолих за леки корекции.

Благодаря отново за всички които участваха и положиха труд, оценявам го и ви пожелавам много успехи :)
 
От: Още един конкурс за лого

Извинявам се, ако по някакъв начин съм засегнал Kortes с коментарите си по темата, явно съм направил грешна интерпретация на коментара му.
Ето и корекциите които предложи, ако има още нещо което трябва да се коригира пиши, нарочно съм оставил два варианта защото при цвят на валяка същия като цвета на стената трябва да има разграничение и другия вариант е долния:

kanef.jpg
 
От: Още един конкурс за лого

И аз благодаря за възможността да участвам

Не познавам фирмата, но със сигурност мога да кажа че е от някой малък град след като видях кое лого избра / всяка втора фирма за строителство е с къщичка - имаше по-добри попадения от това / и какви бяха изискванията на фирмата - оод, четка, валяк, къща и т.н (това означава ли че в 3-те мобилни оператора трябва да си сложат телефон на логото :shock: )
Също така мисля, че ще имате проблем със самата къщичка и валяка като я сложите на визитки, ама вие си знаете!

Работил съм с много хора и съм чувал какви ли не изисквания! Затова не правя дизайн за други хора и отказвам други проекти, работя само по лични такива. Лого не съм правил за друг от преди 5 години сигурно, когато работих в Рекламна Агенция и Печатница.

Да работя по канеф беше приятно :)

Успех от мен и дано логото бъде запомнено от много хора и доведе до повече продажби !
 
От: Още един конкурс за лого

Абе честно казано това Канеф първоначално го прочетох като кенеф, не хейтя или нещо подобно, но така ми ''прозвуча'' в главата:).
А това оод не мисля, че му е мястото в логото.
 
От: Още един конкурс за лого

Валдес повтаряш предишни коментари:)
Е сори, ама нямам навика да чета целите теми:)
 
От: Още един конкурс за лого

Акцентът върху А-то спасява положението :D
Иначе най-много ми хареса Стойнев
 
От: Още един конкурс за лого

По скоро акцента на А-то напомня за асоциацията с двете нули.
 
От: Още един конкурс за лого

Мерси, колеги, не съм очаквал такъв развой след това което написах:), но знае ли човек, даже възнамерявам да направя и една визитка безплатно за извинение, ако му на колегата хареса ще му пратя и нея.
 

Горе