50% за споделен хостинг

Webbrowse

New Member
Ако имате нужда от хостинг в момента Host.bg имат промоция с 50% за споделен хостинг host.bg/bg/50mesta

Дано съм бил полезен на някого
 
От: 50% за споделен хостинг

Ако имате нужда от хостинг в момента Host.bg имат промоция с 50% за споделен хостинг host.bg/bg/50mesta

Дано съм бил полезен на някого
Толкова ли са я закъсали, че 3 пъти годишно пускат по -50% :D
 
От: От: 50% за споделен хостинг

Толкова ли са я закъсали, че 3 пъти годишно пускат по -50% :D

Бро, на кой му пука дали дават 3-5-10 пъти в годината щом могат да си го позволят. Всички играят така, в крайна сметка от това печелят клиентите и те самите.
 
От: 50% за споделен хостинг

Че то това са им стандартните цени от много време. Само са ги надули и са сложили 50% OFF. В края на миналата година ги ползвах. Но останах разочарован от съпорта и ги зарязах.
 
От: От: От: 50% за споделен хостинг

Бро, на кой му пука дали дават 3-5-10 пъти в годината щом могат да си го позволят. Всички играят така, в крайна сметка от това печелят клиентите и те самите.

С кое печелят клиентите? С лошите услуги заради ниската цена? Когато цената е толкова ниска не може да очакваш наистина добро качество. Така, че в крайна сметка клиентите губят, а те си печелят. За жалост :)
 
От: От: От: 50% за споделен хостинг

С кое печелят клиентите? С лошите услуги заради ниската цена? Когато цената е толкова ниска не може да очакваш наистина добро качество. Така, че в крайна сметка клиентите губят, а те си печелят. За жалост :)

Клиентите печелят/спестяват от това, че имат хостинг за 2, 3...6 лв. месец, който извън промо кампания е двойно, тройно и т.н. по-скъп. Качеството на споделения хостинг не се определя еднозначно от цената, мисля че ще се съгласиш с мен.
 
От: От: От: 50% за споделен хостинг

Клиентите печелят/спестяват от това, че имат хостинг за 2, 3...6 лв. месец, който извън промо кампания е двойно, тройно и т.н. по-скъп. Качеството на споделения хостинг не се определя еднозначно от цената, мисля че ще се съгласиш с мен.

А какъв смисъл има да си купиш нещо, което не струва и 2 лева, просто защото в момента е намалено от 6 на 3?
 
От: От: От: 50% за споделен хостинг

Клиентите печелят/спестяват от това, че имат хостинг за 2, 3...6 лв. месец, който извън промо кампания е двойно, тройно и т.н. по-скъп. Качеството на споделения хостинг не се определя еднозначно от цената, мисля че ще се съгласиш с мен.

Не, няма да се съглася с теб защото не си прав. Спестяваш качество ли? Реално цената на това качество е доста по-евтино, защото не е добро. Защото е на промоция(дали е реална или не) трябва да се купи, пък после ще дойдем да ги псуваме, че са гола вода и ни съсипват бизнеса. Ако това е печелене за клиента, е не мерси :) Не искам да спестя 5лв на месец, но да лиша бизнеса си от добър хостинг :)
 
От: От: От: 50% за споделен хостинг

Не, няма да се съглася с теб защото не си прав. Спестяваш качество ли? Реално цената на това качество е доста по-евтино, защото не е добро. Защото е на промоция(дали е реална или не) трябва да се купи, пък после ще дойдем да ги псуваме, че са гола вода и ни съсипват бизнеса. Ако това е печелене за клиента, е не мерси :) Не искам да спестя 5лв на месец, но да лиша бизнеса си от добър хостинг :)

Не споря за друго освен да се сравнява хостинг и домати. Това е световна практика и ти, и аз сме си купували хостинг на промоция, друг е въпроса дали се биеш в гърдите, че си големия бизнесмен, а в същото време цънкаш стотинки за разлика от 2,3..5 лв. месец за споделения си хостинг или знаеш за кого, кога и при какви условия е споделения хостинг, VPS и наети сървъри.
 
От: Re: 50% за споделен хостинг

Мен пък ме е шубе при вас, че ако е нещо по така клякате ама това е друг въпрос.
Аз вече се опарих с това промо, внимавайте и вие.
Да, скоро ще ми се наложи да правя един сайт на WP (на този хост), който ще е фирмен с каталог и малко ме е шубе. :)
 
От: От: От: От: 50% за споделен хостинг

Не споря за друго освен да се сравнява хостинг и домати. Това е световна практика и ти, и аз сме си купували хостинг на промоция, друг е въпроса дали се биеш в гърдите, че си големия бизнесмен, а в същото време цънкаш стотинки за разлика от 2,3..5 лв. месец за споделения си хостинг или знаеш за кого, кога и при какви условия е споделения хостинг, VPS и наети сървъри.

Хостинг на промоция съм си купил 1 път, преди 6 години. От суперхостинг. Не смятам да го повтарям. Не е въпроса дали се биеш в гърдите какъв бизнесмен си заради спестяването, за да се биеш в гърдите какъв бизнесмен си трябва да отделяш достачно ресурси за качество.
Реално добър хостинг споделен струва около 10-на лева на месец. Което не е много, нали? Всеки трябва да знае за какво е, както каза ти.
 
Re: От: Re: 50% за споделен хостинг

Мен пък ме е шубе при вас, че ако е нещо по така клякате ама това е друг въпрос.

Радвам се че все пак наскоро пак си взе втори хостинг план при нас :) Относно скорост, близост до Г датацентрове, сервиране на страници (serving webpages) и ддос защита (да не те плаши някой по видео клиповете как ще си плати 10 долара за седмица за буутър и с 30 гибабита ще ти спре уебприсъствието ) ни бива .... Дев съпорт за съжаление в само беисик, като нещо е в ерор лога ще помогнем, invalid < ... и тнт, ако го няма в ерор лога и трябва ние да ровим по-кода в някакъв момент ще клекнем и предложим учтиво знаеш :)...

ПП Всички добавки за скорост за съвместими с 98% от сайтовете при другите два процента или трябва се спрат или да се барне повче от девелопъра или се оказва че не сме най-подходящия хостинг за даден проект... все пак е шеърд хостинг среда и винги има малък компромис :)...
 
От: Re: От: Re: 50% за споделен хостинг

Радвам се че все пак наскоро пак си взе втори хостинг план при нас :) Относно скорост, близост до Г датацентрове, сервиране на страници (serving webpages) и ддос защита (да не те плаши някой по видео клиповете как ще си плати 10 долара за седмица за буутър и с 30 гибабита ще ти спре уебприсъствието ) ни бива .... Дев съпорт за съжаление в само беисик, като нещо е в ерор лога ще помогнем, invalid < ... и тнт, ако го няма в ерор лога и трябва ние да ровим по-кода в някакъв момент ще клекнем и предложим учтиво знаеш :)...

ПП Всички добавки за скорост за съвместими с 98% от сайтовете при другите два процента или трябва се спрат или да се барне повче от девелопъра или се оказва че не сме най-подходящия хостинг за даден проект... все пак е шеърд хостинг среда и винги има малък компромис...

Ще взема още не един ми 100, яд ме е само, че обръщате гръб на идиотите като мен :D Явно при вас е малко по-трудно да се изработи даден проект. Обаче за другото сте 6+.
Спирам да пиша малоумни коментари относно кулайс хоста.

ПП хоста не е за мен, човека се учуди и не ми повярва, че ще държи 2/3К месечно за тея пари :D
 

Горе