ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

За кликовете подкрепям Фифи. В началото отчитаха вярно, а сега дават разлика между 40-50 клика на ден.

Даже повече. Аз следя през джетпака, но дава голяма разлика от по над 100 клика, което е невъзможно. Порасна им работата и взеха да си правят каквото искат, това е просто. Скоро ще останат без клиенти.
 
От: От: ADNOW.COM

Между другото, съвсем сериозно, оправете си системата. Не отчита правилно кликовете, писах и на съпорта ви. Не може да ми излизате с аргумента, че вероятно съм зъкала на рекламите видиш ли и затова не са отчетени кликовете. НЯМА КАК ДА СТАНЕ, при положение, че изобщо дадения ден не съм влизала в сайта си примерно. Моята система зачита н-брой кликове, според вашата са 0! Импресиите също не се отчитат правилно.
Кликванията, като и общата статистика, може би да се закъсняват на няколко часа, но неотчитането на "40-50 кликвания" вече е сериозно изявление!!
Молим, да проследите след 1 - 2 часа броя по Вашите системи и да ги сравнете със даните от нашата система, след това да ни напишите това във "тикетите" - на съпорта във системата, или тук в ЛС!
Незабавно ще прегледаме тези дани и ще се разследва това, за всеки случай отделно!
Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Много уебмастъри имат проблем с настройката и инсталиране на кода в сайта си.
Ние работим усилено, за да Ви е приятно и лесно, да работите с нас!
Предлагами подробни инструкции за инсталиране кода на реклмните банери:
https://docs.google.com/document/d/1Kkzfm_n4TNhtgd4GABztFRcQQEV1z5ITIJdz-Kh85bE/edit?usp=sharing

Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Каним Ви, да тестирате колково е лесно да монетизираш трафика си чрез Рекламната мрежа AdNow.com!
Днес, със AdNow работят повече от 3000 убмастери и площи по България и за честна работата със всеки уебмастер, ние наистина съвестно се грижим!
Ето Ви пример добър пример на личен акаунт с приходите и отчитането по:
кликвания - http://joxi.ru/GrqggGLtNn63P2
импресии - http://joxi.ru/YmEDD3nsZb34Br
приходи(за кликвания) - http://joxi.ru/4AkeelpsMNRvdm
За подкрепа и инструкция по инсталирането вижте тук - https://docs.google.com/document/d/1Kkzfm_n4TNhtgd4GABztFRcQQEV1z5ITIJdz-Kh85bE/edit?usp=sharing
Индивидуална подкрепа за всеки партньор по всичките въпроси, винаги ще Ви отговорим във системата и по контактите със менеджърите.
Ще Ви чакаме!)
Регистрация и индивидуална подкрепа!

Поздрави и хубав ден.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Доклад за нашите уебмастъри!
През миналата седмица, по всичките акаунти беше изплатено навреме!
Радвами се на успешно сътрудничество с Вас!
Благодарим че избирате нашата мрежа!:)


Регистрация и индивидуална подкрепа!

Поздрави и хубав ден.
ADNOW.COM

Къде е логиката да си слагате реферален линк на собствената рекламна мрежа? Линковете не водят към никакви доклади, което ме навежда на мисълта, че тоя профил не е официален на рекламната мрежа, а е направен от други с цел събиране на реферали. Така ли е?
 
От: ADNOW.COM

Цената за клик падна и се задържа на половин цент, което си подигравка и мисля да ги зарежа
В началото беше що годе добре, но сега положението е плачевно
Вашите цени за клик в БГ сайт какви са?
 
От: ADNOW.COM

Цената за клик падна и се задържа на половин цент, което си подигравка и мисля да ги зарежа
В началото беше що годе добре, но сега положението е плачевно
Вашите цени за клик в БГ сайт какви са?

При мен цената за сега е 3 цента на клик за бг сайт, обаче самите цъкове са слави. :/

За 1000 посещения дневно средно колко клика прави при вас?
 
От: ADNOW.COM

През миналата седмица, по всичките акаунти беше изплатено навреме!
Аз не съм получавал от доста време пари.. Да не би аз да не съм от мрежата? Въпреки, че работим повече от година вече?
 
От: ADNOW.COM

Къде е логиката да си слагате реферален линк на собствената рекламна мрежа? Линковете не водят към никакви доклади, което ме навежда на мисълта, че тоя профил не е официален на рекламната мрежа, а е направен от други с цел събиране на реферали. Така ли е?

Здравейте.
Този линк е към определен брояч, за проследяване и наблюдаване, но преходите от този форум.

Поздрави и хубав ден.
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Аз не съм получавал от доста време пари.. Да не би аз да не съм от мрежата? Въпреки, че работим повече от година вече?

Здравейте.
За да се разберем и да намерим защо, моля в ЛС.

Поздрави
ADNOW.COM
 
От: ADNOW.COM

Здравейте.
Този линк е към определен брояч, за проследяване и наблюдаване, но преходите от този форум.

Поздрави и хубав ден.
ADNOW.COM

Хубаво, че е към брояч, но на никъде не води. За мен са подвеждащи линкове. Дадени са, че водят към някакви информативни страница, а ваъщност препрачат към началната страница. Дори и при логване пак така...

Не водят до никакъв доклад, както е посочено.Или си оправете линковете, или ги махнете.
 
От: ADNOW.COM

При мен цената за сега е 3 цента на клик за бг сайт, обаче самите цъкове са слави. :/
За 1000 посещения дневно средно колко клика прави при вас?

Цената за клик падна и се задържа на половин цент, което си подигравка и мисля да ги зарежа
В началото беше що годе добре, но сега положението е плачевно
Вашите цени за клик в БГ сайт какви са?

Уважаеми уебмастери.
Какво да правя, ако с течение на времето се намалява cnversional rate и click-through rate, и съответно падат приходите?

За да се избегнат такива проблеми и да се задържи вниманието на посетителите, и по този начин да се подкрепите своите доходи на прилично ниво, Ви препоръчаме при създаването и корегирането на джаджите активно да ползвате визуални инструменти за оформяне, които ние създадохме за Вас в личния кабинет AdNow.
Такива инструмены като - рамка под цвета на фона във Вашия уеб сайт около банера (с 2-3 px), шрифт под цвят на заглавията на Вашия сайт, съраунд и подчертан текст на native ads банерите.
Ефективността на тези методи беше доказано с един от нашите мениджъри, при корегирането на джаджите във определен сайт. След качествен дизайн на банерите и текста, ctr и cnversional rate се повдигнаха 1,5 - 2 пъти. Това беше причина за разглеждане от модератора на тарифите за този сайт и след това се повдигна цената на клик.

Ви предлагами подробни инструкции за инсталиране кода на реклмните банери:
https://docs.google.com/document/d/1Kkzfm_n4TNhtgd4GABztFRcQQEV1z5ITIJdz-Kh85bE/edit?usp=sharing

Поздрави.
ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: От: ADNOW.COM

Уважаеми уебмастери.
Какво да правя, ако с течение на времето се намалява cnversional rate и click-through rate, и съответно падат приходите?


Вие подигравате ли се?

Какво са виновни уебмастърите, че имате 3 реклами на кръст, които се въртят нон-стоп по хиляди сайтове и са писнали на всички? Нали се биете в гърдите колко сте велики и как сте най-добре плащащата мрежа!

Е ми като имате такива претенции си размърдайте задниците и осигурете атрактивни реклами с висок CTR.
 
От: От: От: ADNOW.COM

Вие подигравате ли се?

Какво са виновни уебмастърите, че имате 3 реклами на кръст, които се въртят нон-стоп по хиляди сайтове и са писнали на всички? Нали се биете в гърдите колко сте велики и как сте най-добре плащащата мрежа!

Е ми като имате такива претенции си размърдайте задниците и осигурете атрактивни реклами с висок CTR.
То на жените им писна да гледат как да си уголемят бомбите или да махнат излишните мазнини от корема.

Сега следващата стъпка е да пуснат реклама как мъжете да си уголемят патлака (х*й) :lol::lol::lol::lol:

Смях в залата
 

Горе