SEO конференция 2015

От: SEO конференция 2015

Извинявам се ама само да попитам.

На тази конференция разни хора ще говорят как работят търсачките без да знаят как работят те (търсачките) това ли е?
 
От: SEO конференция 2015

Извинявам се ама само да попитам.

На тази конференция разни хора ще говорят как работят търсачките без да знаят как работят те (търсачките) това ли е?

Мисля че да. :)
 
От: SEO конференция 2015

Извинявам се ама само да попитам.

На тази конференция разни хора ще говорят как работят търсачките без да знаят как работят те (търсачките) това ли е?

Ела да разкажеш ти какво не знаеш. Аз лично ще ти дам микрофон и поле за изява.
 
От: SEO конференция 2015

Ела да разкажеш ти какво не знаеш. Аз лично ще ти дам микрофон и поле за изява.

Уф уцелих мазола май. И ти ли се пишеш от тия дет нямат професия и наричат себе си "SEO специалисти"? Ако си такъв съжелявам :)
 
От: SEO конференция 2015

Аз лично ще ти дам микрофон и поле за изява.

Това говори за много високо ниво на конференцията... щом "даваш" микрофон на всеки... мале мале :drama: Да не говорим, че ако @otspace се възползва от предложението ти, това би било подигравка за всички платили по 100 лв за билет :confused:
 
От: SEO конференция 2015

То по скоро към маркетинг е ориентирана тая конференция
 
Re: От: SEO конференция 2015

То по скоро към маркетинг е ориентирана тая конференция

Да, към Маркетинг частта е насочена и реално малко повече се казва от това как работят сайтовете. :)

Всеки, който я е посетил или я посещава с годините знае това. ;)
 
От: От: SEO конференция 2015

Това говори за много високо ниво на конференцията... щом "даваш" микрофон на всеки... мале мале :drama: Да не говорим, че ако @otspace се възползва от предложението ти, това би било подигравка за всички платили по 100 лв за билет :confused:

Щом може да се изкаже компетентно, в което силно се съмнявам, защо да не се даде възможност. А това, че ще е подигравка с всеки дошъл да слуша ми беше ясно още в предходното мнение, но не ми схвана иронията и сарказма :D нищо, ще порастне и ще се научи.
 
От: От: SEO конференция 2015

Щом може да се изкаже компетентно, в което силно се съмнявам, защо да не се даде възможност. А това, че ще е подигравка с всеки дошъл да слуша ми беше ясно още в предходното мнение, но не ми схвана иронията и сарказма :D нищо, ще порастне и ще се научи.

Пич като почнеш да правиш връзка с главния ти мозък тогава ми говори за учене.
 
От: От: SEO конференция 2015

Пич като почнеш да правиш връзка с главния ти мозък тогава ми говори за учене.

Пичка (не заради аватара, а заради поведението ти на женски полов орган), ти първо си намери твоя главен мозък, след това мисли за моя. Нещо се засегна май? Да не би да бръкнах под последния опашен прешлен?
 
От: Re: От: SEO конференция 2015

Това беше тъпо.... :confused:

Дори излишно...

Индивидуални опити се споделят и винаги има нещо ново, което може да се научи, колкото и разбирачи да сме...
 
От: SEO конференция 2015

@otspace, отиди поне веднъж на конференцията и ще разбереш, че тия там дето са лектори знаят много повече за това как работят някой от най-известните търсачки/социални мрежи и т.н. много по-добре, отколкото теб.

Освен това съм убеден, че след подобна конференция, вероятно няма да ти се налага да пускаш теми от сорта на: One page optimization
 
От: SEO конференция 2015

Facebook_favicon.png
SEO Conference 2015 @ Албум #1
Facebook_favicon.png
SEO Conference 2015 @ Албум #2

s1yf0x е отправил послание към otspace:

11018131_10152803992668663_2940676831138760308_n.jpg

(ако сниманият държи, мога да я отредактирам от поста си снимката)
 
От: SEO конференция 2015

Ужас тениската е мн добра язък че я е сасипал по тоя начин.Невярвам да се продава щампована. И да винаги ще има хора които мразят нещо и винаги ще има такива като мен които не се притесняват да го показват и не ги боли дали ще засегнат на някого егото в случая засегнах достатачно хора (това беше и целта) и се получи ;)

Втора фаза седиш и гледаш как хора ти пишат за полови органи прешлени и т.н.
 
Последно редактирано:
От: SEO конференция 2015

Като цяло не съм против подобни конференции. Това обаче не означава, че бих отишъл. От това което съм видял от клиповете в YouTube, съм останал с впечатлението, че се говорят неща които всеки може да ги прочете в нета. С малката разлика, че там първо - плащаш и второ - не ги четеш ами ти ги говорят. Никой не споделя личен опит. Говорят се само празни приказки и суха теория. Неща които могат да се обяснят за 5-10 мин. се разтягат във воднисти лекции от половин час. Такова инфо може и да е полезно за потенциалните клиенти на лекторите, но едва ли хора от "бранша" биха научили нещо ново. Точно поради това сигурно остават разочаровани. Въпреки това подкрепям подобни събития. От всички конференции, които съм гледал имаше 2-3 лекции, които наистина ми харесаха, но не си спомням имената на лекторите.

Още нещо, което е малко извън темата. Изключително много ме дразни факта, че сайтовете на една част от тези "специалисти" са пълни с копирано съдържание от чуждесранните им голеги. Превод думичка по думичка, без даже да си направят труда да преразкажат статията със свои думи. Какъв специалист си в дадена област, когато не можеш да напишеш една статия? Ако не бяха чуждестранните им колеги които наистина "пишат" и споделят "реален опит", блоговете на нашите щяха да си стоят пусти и празни.
 
Значи тези конференции са за бизнеса, маркетинг отделите и много по-рядко за някой адван човек, който примерно от 5-6 години се занимава активно с интернет маркетинг, няма кой знае какво ново да научи, освен нещо много специфично, което е изскочило от практиката на негов колега.

Специално SEO конференцията е едно от малкото значими и големи IT събития, които се случваш тук, вървяща в няколко зали дори. Винаги съм положително настроен не само към нея, но и към всичко друго, което се прави. Иначе да има си и моменти, в които си има разтягане на локуми, и нормално няма как 50 човека в залата да са на едно ниво, ще се учудя ако са. :) И не всичките тези 50 човека схващат предавания материал по един и същ начин. ;)
 

Горе