Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

elfire

New Member
какво е Вебтрансфер? - това е социална мрежа като facebook, Twitter, Google +, само че тука хората не се обменят със съобщения а с пари. Системата, според която работи вебтрансфер се нарича P2P (човек на човек), без никакви посредници. Кредити по тази система са най-бързо развиваща ниша на световния пазар на микрокредити. Вебтрансфер не е банка, това е социална платформа където участници на различни социални части се намират един друг, за да получи или да издаде паричен кредит на своите собствени условия. Днес в Вебтрансфер са регистрирани повече от 4 милиона души,участниците Вебтрансфер са хора от 189 държави.

Сега вече мога да ви раскажа от собствен опит как да печеляте от 100$ за 11 дена .


линка за регистрация е под видео.

видео урок какво трябва да правите - youtube.com/watch?v=5XMeogNn8L4
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

какво е Вебтрансфер? - това е социална мрежа като facebook, Twitter, Google +, само че тука хората не се обменят със съобщения а с пари. Системата, според която работи вебтрансфер се нарича P2P (човек на човек), без никакви посредници. Кредити по тази система са най-бързо развиваща ниша на световния пазар на микрокредити. Вебтрансфер не е банка, това е социална платформа където участници на различни социални части се намират един друг, за да получи или да издаде паричен кредит на своите собствени условия. Днес в Вебтрансфер са регистрирани повече от 4 милиона души,участниците Вебтрансфер са хора от 189 държави.

Сега вече мога да ви раскажа от собствен опит как да печеляте от 100$ за 11 дена .


линка за регистрация е под видео.

видео урок какво трябва да правите - youtube.com/watch?v=5XMeogNn8L4
А ти като човек там колко струваш, виж тука някой във форумът те купи?
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Бате , не разбра ли че никой няма да се върже ? Къв е смисъла да спамиш точно в този форум ?
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Аз пиша на тези хора които се интересуват от допълнителна печалба! никой не карам на сила да се регестрира!!! а на които не е интерестно менаваите тази тема без коментар!
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Аз пиша на тези хора които се интересуват от допълнителна печалба! никой не карам на сила да се регестрира!!! а на които не е интерестно менаваите тази тема без коментар!
Преди 5 минути прочетох същата тема със същото съдържание, само дето беше в друг форум..Опитах се спокойно да ти обясня, че спамиш и нарушаваш парвилата, но ти продалжаваш със същата сила...И намери точно на уебмастъри да пробутваш тея глупости. Боже, боже, боже!
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Не съм спамел тука е темата за пари в инрернет! тука и написах не съм писал в няква тема която не е свързана с моя пост!!!
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Научи езика първо и след това почвай да правиш клипчета , да спамиш по форуми и т.н.. никой няма да те вземе на сериозно с този "цигански" език.
Руснак ли си къв си незнам.. ама седни го научи.
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Не съм спамел тука е темата за пари в инрернет! тука и написах не съм писал в няква тема която не е свързана с моя пост!!!

Аз за инрернет не знам, но на село ако си спамел, тука спамиш.....
Наистина вземи си учебника от 1 - ви клас и започвай!
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

защо мислеш че съм от село?
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

гледам много си грамотен!!! в живота също такъв си или само по форуми герои?
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Така е прав си всеки си има мнение, аз лично нямам нищо против афиате линковете, само че обясни на хората по подробно за какво става въпрос не с някакви клипове и дай най вече доказателство за реално изплатени суми от дадения сайт.
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

ето приятели снимка че съм теглел пари

http://www.fotolink.su/v.php?id=fc72cf6c3b981c98e5d8d2a1e11f6925
 
Последно редактирано:
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Браво много се радвам че си изкарал, сега имаш друг проблем темата ти пак е в коша.
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Тук я има същата картинка, но идваща от съвсем друг ref: http://webtransfer-microcredits.blogspot.com

И като се печелят по 100 долара за 11 дена, дай снимка на приходите от последните 11 дена. Какъв е тоя грозен шот от миналата година :shock:
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

заповядаи http://www.fotolink.su/v.php?id=fc72cf6c3b981c98e5d8d2a1e11f6925
 
От: Стабилна печалба от интернет (проверено лично)

Защо все още не си блокиран?
 

Горе