Помощ за клас за SagePay

klk

Member
Налага ми се да пиша клас който да прави Server InFRAME за SagePay на PHP. Има ли някой който да е писал подобно нещо. Щото запънах на: Unable to redirect to Vendor's web site. The Vendor failed to provide a RedirectionURL.

Четох им, гледах им примерите на SagePay и нещо зациклих.
Ще съм изключително благодарен за малко помощ.
 
От: Помощ за клас за SagePay

Здрасти,

Аз имам такъв модул за Opencart 1.5.6, който ползва SagePay Server Inframe и работи безпроблемно. Ако те интересува, пиши на лично и ще ти го изпратя (предполагам че, логиката е същата, която ти е необходима и на теб).

Аз от своя страна имам проблем със SagePay Server за Opencart 2.0.2, където го има вграден като разплащателен модул. Изписва ми "3078 : The CustomerEMail format is invalid." , а мейлът на клиента си е съвсем наред.

Така и не успявам да намеря решение за този проблем...
 
От: Помощ за клас за SagePay

Ми аз си го написах съответния клас и системата вече работи. Хубавото при мен е че съм си писал абсолютно всичко сам и грешките си ги оправям веднага. Колкото до твоя случай с OpenCart 2 нямам опит с OpenCart но SagePay има опция в настройките която казва да не се изпращат потвърдителни писма на контрагента и търговеца. Аз я използвам тая опция и си пращам email-ите сам.
 
От: Помощ за клас за SagePay

Благодаря за инфото. Проблемът ми е, че нямам достъп до настройките на SagePay, но ще си говоря с клиента да провери и да я промени тази опция.

Благодаря още веднъж!
 
От: Помощ за клас за SagePay

Благодаря, оправих се.

Проблемът се оказа съвсем на друго място. Заради една дребна грешка, ордерът не се е записвал в базата данни, съответно SagePay модулът няма от къде да вземе необходимата информация и извежда грешки. Сега вече си работи нормално.

Поздрави!
 

Горе