Какъв е този бъг с уордпресс и как да го оправя

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
днес ъпдейтнах до 4.2.2

и сее появи следния проблем, копирам един текст от някъде и поставям като нова публикация и като дам публикуване не се появява текста, а като напиша ръчно и няма проблем. какъв е проблема и как да си го оправя?
 
От: Какъв е този бъг с уордпресс и как да го оправя

Fatal error: Call to undefined method wpdb::get_col_charset() in /home/user/public_html/site.org/wp-includes/post.php on line 3337
 
От: Какъв е този бъг с уордпресс и как да го оправя

сложих и от англииската версия но пак не става, проблема си остава същия. Копирам текста примерно от АБВ пощата поствам към публикацията и я публикувам ,става но без никакъв текст.

П.С. по горния проблем се оправи..
 
От: Какъв е този бъг с уордпресс и как да го оправя

Проблема май е в кода от копиране и поставяне, пробвай като неформатиран текст без код, или го редактирай от изглед на кодът
 
От: Какъв е този бъг с уордпресс и как да го оправя

Предполагам, че ползваш Мозилата, с нея имах същия проблем. Ъпдейтни си джавата.
 
От: Какъв е този бъг с уордпресс и как да го оправя

При мен има подобен проблем. Не мога да променям текст, не се запазват промените. Изключих всички плъгини, няма ефект. Върнах на по- стара версия и се оправи, но автоматично се ъпдейтна на 4.2.1 и пак.
От C panel изтрих новата версия на wp-db.php (public_html/www.sait.com/wp-includes) и качих от WP 4.1 . Сега като се опитам да променя текст, при опит да го запазя излиза бял екран.
Сложих - define('CONCATENATE_SCRIPTS', false); в wp-config.php, ъпдейтнах php на 5.4. Пак същото.
 
От: Какъв е този бъг с уордпресс и как да го оправя

При мен има подобен проблем. Не мога да променям текст, не се запазват промените. Изключих всички плъгини, няма ефект. Върнах на по- стара версия и се оправи, но автоматично се ъпдейтна на 4.2.1 и пак.
От C panel изтрих новата версия на wp-db.php (public_html/www.sait.com/wp-includes) и качих от WP 4.1 . Сега като се опитам да променя текст, при опит да го запазя излиза бял екран.
Сложих - define('CONCATENATE_SCRIPTS', false); в wp-config.php, ъпдейтнах php на 5.4. Пак същото.

Никой не желае да помогне, съгласен съм и да платя за помощта. Ако някой иска да ми пише на лични.
 

Горе