Как да правим реални пари в интернет?

denislav dinev

New Member
Здравейте,приятели!

Много се радвам, че се присъединих към форума.Много се радвам, че хората тук са изключително отзивчиви и добронамерени!
Аз се казвам Денислав Динев и съм представител на компанията "Успей в България".Това е най-бързо разрастващата се интернет компания в България,свързана с интернет маркетинг.
С нейна помощ, всеки може да прави РЕАЛНИ ПАРИ в интернет, от вкъщи.
За първи път в България, основателят на "Успей в България" - Петър Антонов, разкрива тайните на интернет маркетинга и интернет бизнеса.

Но за да видите по-подробно за какво става въпрос, кликнете на линка отдолу, въведете името и имейла си и гледайте видеото, което съм сигурен, че ще промени представите ви за градене на бизнес.

Поздрави!

ЗА ДА ГЛЕДАШ ВИДЕОТО, ЦЪКНИ НА ТОЗИ gotovlisi.gr8.com

home-pic.jpg
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Аз до сега само нереални пари правя в нета :(
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

идеята за събиране на мейл лист е добра. Харесва ми как просто е направено и съм сигурен , че е ефективно - искаш ли да промениш живота си.
Като имам време ще погледна и видеото за какво става въпрос.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Пускам да гледам, интересно дали Гетсби ще ме научи на нещо което не знам :)
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Много добре позната схема за бързи/лесни пари прилагана от години на английски. Само, че тук е преведена на български. Възхищавам се на хора как могат да говорят 30 мин. за нещо което може да се каже за 3 мин.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Мен взе да ме притеснява малко този Петър. Хвана ме от улицата, вика ми "приятел", покани ме в студиото - отведе ме в спалнята. Не спира да ми говори и сега точно влизаме в банята... хитър е този Петър :D
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Много добре позната схема за бързи/лесни пари прилагана от години на английски. Само, че тук е преведена на български. Възхищавам се на хора как могат да говорят 30 мин. за нещо което може да се каже за 3 мин.

Мразя да гледам видеа, поучаващи ме - колко съм бил тъп досега.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Мисля , че това момче не е готово за публична изява. Начин на изразяване , жестикулиране - не ми допадна лично на мен 30 минутно махане на ръце все едно говориш с ням. Успех !
 
От: От: Как да правим реални пари в интернет?

Аз исках да изгледам всичко, ама не става ще чакам следващия епизод след няколко дни:wink:

Май ще си останеш с чакането. Виж, че клипа е от 2014-та по коментарите може да се види.
 
От: От: Как да правим реални пари в интернет?

Следващите видеа, ще ви бъдат изпратени автоматично след 2 дни.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

идеята за събиране на мейл лист е добра. Харесва ми как просто е направено и съм сигурен , че е ефективно - искаш ли да промениш живота си.
Като имам време ще погледна и видеото за какво става въпрос.

ще се съберат един тон измислени мейла за да гледаш видеото, нищо повече
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Аз като се абстрахирам от маркетинговата страна на нещата, давам положителна оценка :)

Да, такива неща има с тонове от всякакви американски автори, все пак USA е най-предприемаческата държава на тая планета, там това е във въздуха и се носи като зараза между хората. Ние тука сме малко бошлаф работа и резултата от това се виждат директно през прозореца. Тук нашата зараза е такава, че на никой не му харесва, мъчи се, ама и не иска да се излекува.

Нека малко и аз в стила на Петър да се отклоня от разговора с някоя забавна история. Преди дни оградиха блока ни (става въпрос за София) с мрежа като тия мрежи на село. Още не е боядисана в зелено, но си имаме и ръчно направена от разни заварени винкели врата. Сега за да стигна до апартамента трябва първо да вляза през тая грозна врата, после да отключа вратата на блока с чип, после да задействам асансьора с чип, после да отключа старата метална решетка на етажа, и най-накрая самата врата на апартамента. Грозен блок + грозна селска ограда през 2015. Ето на какво това сме способни.

Та не е много учудващо, че българин дето вече е в в Америка прави такива видеа. Аз знам още един, Мирослав Запорожанов, но и той е все навън. Знаете ли обаче натурален българин дето да не е излизал от държавата и да прави нещо такова, да ни говори за пари? Сега се сещам за още едно момиче, Рая, но и тя е била на стаж в Америка преди да направи блога си за личните финанси. Общо взето е добре да има повече такива, иначе вечно ще си мрънкаме :)
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Аз като се абстрахирам от маркетинговата страна на нещата, давам положителна оценка :)

Да, такива неща има с тонове от всякакви американски автори, все пак USA е най-предприемаческата държава на тая планета, там това е във въздуха и се носи като зараза между хората. Ние тука сме малко бошлаф работа и резултата от това се виждат директно през прозореца. Тук нашата зараза е такава, че на никой не му харесва, мъчи се, ама и не иска да се излекува.

Нека малко и аз в стила на Петър да се отклоня от разговора с някоя забавна история. Преди дни оградиха блока ни (става въпрос за София) с мрежа като тия мрежи на село. Още не е боядисана в зелено, но си имаме и ръчно направена от разни заварени винкели врата. Сега за да стигна до апартамента трябва първо да вляза през тая грозна врата, после да отключа вратата на блока с чип, после да задействам асансьора с чип, после да отключа старата метална решетка на етажа, и най-накрая самата врата на апартамента. Грозен блок + грозна селска ограда през 2015. Ето на какво това сме способни.

Та не е много учудващо, че българин дето вече е в в Америка прави такива видеа. Аз знам още един, Мирослав Запорожанов, но и той е все навън. Знаете ли обаче натурален българин дето да не е излизал от държавата и да прави нещо такова, да ни говори за пари? Сега се сещам за още едно момиче, Рая, но и тя е била на стаж в Америка преди да направи блога си за личните финанси. Общо взето е добре да има повече такива, иначе вечно ще си мрънкаме :)

Благодаря Ви, точно това имам в предвид!

Поздрави!
 

Горе