Как да правим реални пари в интернет?

От: Как да правим реални пари в интернет?

Този метод със сигурност работи, изпитан е, и от години много хора го ползват (в warriorforum примерно доста хора изкарват много пари с него). В България още не е толкова популярен, така че определено има потенциал.

Съдържание (видео в случая), заключено с опт-ин, дава надежда на всички хора, затруднени финансово/здравословно/социално че най-после са намерили метод с лекота да си решат проблема, и да реализират мечтите си, без да трябва да полагат труд. Създава се очакване/ентусиазъм да се гледат следващи видеа, и след това се продава информационен продукт (е-книга), или още по-добре курс със месечна такса/събскрибшън.

Още преди 10-на години много хора в Америка (Франк Кърн примерно) забогатяват така и се появяват доста хора правещи пари от това да учат другите да правят пари.

В случая изпълнението може и по-добре да се направи.
 
Последно редактирано:
От: Как да правим реални пари в интернет?

Безплатен обяд няма, всеки го знае, като чуеш, че някой ще ти каже или даде нещо без пари значи има някаква уловка;-)
А това как се правят пари в нета всеки го знае и отговорът е елементарен с трафик:)
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Има безплатен обяд и може би в това е проблема. Гледаме ги тия безплатни "видеота", казваме си "епа уно я тва си го знам", махаме с ръка и се усмихваме доволно, че сме научили нещо ново. Но както казват американските гурута: Learning = Behavior Change. Демек, само щото сме чули и прочели нещо съвсем не значи, че сме го научили. Въпроса е да започнем да прилагаме наученото. Иначе ще четем, ще четем, ще си пълним кратуните с информация ей така за нищо. Също като онзи савант Kim Peek.

Ей го трафика за моя сайт: http://prntscr.com/7axwxa Колко пари е редно да правя с такъв трафик?
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

не е само трафик, а таргетиран трафик.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Иначе момчето казва верни неща, трябва да знаеш какво искаш, да си постоянен в двйствията си за постигането на целта и да избереш правилния начин за постигането и, поредица от фактори които до голяма степен зависят от количеството на мозъчните ти гънки, до някъде късмет и малко инат.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Иначе момчето казва верни неща, трябва да знаеш какво искаш, да си постоянен в двйствията си за постигането на целта и да избереш правилния начин за постигането и, поредица от фактори които до голяма степен зависят от количеството на мозъчните ти гънки, до някъде късмет и малко инат.

Всичко се свежда до това да си на точното място в точното време :) другото е ала бала..
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

,,Точното място в точното време,,, не разчитай на това, на точното място може да те удари и мълния, ако нямаш багаж в главата нищо не става
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

,,Точното място в точното време,,, не разчитай на това, на точното място може да те удари и мълния, ако нямаш багаж в главата нищо не става

Всичко е възможно, може да те удари и куфар с пари. После какво ще правиш вече си е до капацитета, но без да те удари куфара, ако искаш прочети 15 книги от рода на "как да стана богат за месец" няма да е много по-различно.. не казвам, че не става с четене, но със сигурност само с четене и акъл не става :)
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Де тоя късмет с куфара де, само да не е много тежък да ме утепа, куфарите ги раздаваха 90-те обаче, кой взел, взел:-D
 
Последно редактирано:
От: Как да правим реални пари в интернет?

Не всичко е пари (начален капитал). Нещата често опират до приоритети. Ако искаш да успееш, трябва да се образоваш и квалифицираш. Това отнема време, усилия и пари. Знам, че много хора си представят, че успехът се състои в това от някъде да ти падат пари, а ти да си клатиш краката, но истината е далече от това. Докато много мамини синчета и дъщерички киснат по кафенетата и дискотеките, някои се лишават от това за да се развиват. Когато един човек има знания и умения (включително и умението как да ги пласираш/продадеш), той успява и без свръх капитал от валящи куфари с пари. Оглеждането към небето за падащи куфари е оправдание за неудачници. Неудачникът не се ражда неудачник. Сам решава да стане такъв.
На въпроса "Как да правим реални пари в интернет?" бих отговорил просто - както и извън интернет - със себеразвитие.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Казва някои вярни неща,но начина по който ги казва е много отблъскващ.Този изкуствен ентусиазъм,това ръкомахане,постоянното повтаряне на думичката приятел,разтягането на локуми идват в повече.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

И без да гледам съм сигурен, че е простотия, нищо сериозно не започва с "промени живота си"
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Казва някои вярни неща,но начина по който ги казва е много отблъскващ.Този изкуствен ентусиазъм,това ръкомахане,постоянното повтаряне на думичката приятел,разтягането на локуми идват в повече.

И аз реших да погледна видеото в крайна сметка, голям смях :D Но гледам в коментарите повечето му вярват wtf на подобни клипове се вързвах като бях на 16-17г, за съжаление след тази възраст ти става ясно, че света не е само черно и бяло, добро и лошо и т.н и това, че правиш нещо правилно и следваш точните стъпки на успелите не означава, че ще стигнеш края на дъгата :)

Малко нагло да казва, че единствената разлика между Америка и България е, че всичко е много по-скъпо. Брат, а заплатата там как е ? 200 евро или 1200 долара? :Д
 
От: От: Как да правим реални пари в интернет?

И аз реших да погледна видеото в крайна сметка, голям смях :D Но гледам в коментарите повечето му вярват wtf на подобни клипове се вързвах като бях на 16-17г, за съжаление след тази възраст ти става ясно, че света не е само черно и бяло, добро и лошо и т.н и това, че правиш нещо правилно и следваш точните стъпки на успелите не означава, че ще стигнеш края на дъгата :)

Малко нагло да казва, че единствената разлика между Америка и България е, че всичко е много по-скъпо. Брат, а заплатата там как е ? 200 евро или 1200 долара? :Д

e той човека във видеото на колко ти изглежда? Аз му давам 18. Освен това той не говори за заплати, а за бизнес, с който печелиш милиони. :)
 
От: От: Как да правим реални пари в интернет?

Малко нагло да казва, че единствената разлика между Америка и България е, че всичко е много по-скъпо. Брат, а заплатата там как е ? 200 евро или 1200 долара? :Д
Тук си в сериозна грешка. Да, офлайн бизнеса на местно ниво зависи от финансовата ситуация в страната и наистина е трудно да получиш добро заплащане в този случай, но когато говорим за мрежата, тогава нещата стоят по друг начин. Когато ползваш мрежата няма голямо значение къде живееш, а какво можеш. Ако работиш за достатъчно платежеспособни клиенти и си способен, то ще изкарваш повече. В такъв случай е удобно да живееш в държава като България или друга подобна (под подобна разбирай с ниски цени и добър интернет).

П.П.:
Още ме мързи да изгледам този клип. С гледане на клип трудно ще почнеш да правиш пари. Най-важното е човек да се образова и квалифицира. Когато можеш да правиш/работиш достатъчен брой неща на високо (качествено) ниво, рано или късно ще почнеш да изкарваш достатъчно добри пари от това.
 
От: От: Как да правим реални пари в интернет?

Тук си в сериозна грешка. Да, офлайн бизнеса на местно ниво зависи от финансовата ситуация в страната и наистина е трудно да получиш добро заплащане в този случай, но когато говорим за мрежата, тогава нещата стоят по друг начин. Когато ползваш мрежата няма голямо значение къде живееш, а какво можеш. Ако работиш за достатъчно платежеспособни клиенти и си способен, то ще изкарваш повече. В такъв случай е удобно да живееш в държава като България или друга подобна (под подобна разбирай с ниски цени и добър интернет).

П.П.:
Още ме мързи да изгледам този клип. С гледане на клип трудно ще почнеш да правиш пари. Най-важното е човек да се образова и квалифицира. Когато можеш да правиш/работиш достатъчен брой неща на високо (качествено) ниво, рано или късно ще почнеш да изкарваш достатъчно добри пари от това.

Ами проблема е, че не си гледал клипа и не можеш да разбереш за какво говоря. Пича във видеото не говори за мрежата, той приказва за успеха, интернет даже не се споменава като опция, поне аз не видях, но аз го разцъках само. Та във видеото каза, че Америка било мн скъпо и за това като отидеш там не може да си позволиш да не успееш. Пълни глупости, като цяло видеото е малко в стил the secret или там как беше тоя филм. То реално не ти дава бизнес план, а просто те светва че трябва да се надъхваш мн и да бачкаш мн като между тези 2 изречения има 30 минути пълнеж.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Явно си прав. Взех, че се престраших да пусна това видео. Първото, което ми прави лошо впечатление, е, че за да гледаш видеото те изнудва да нашишеш mail-а си. Естествено, написах хаотичнo измислен mail и видеото тръгна. Като прескочим тази наглост, започнах да гледам видеото. Основното, което видях в него (прескочих по-голямата част от видеото) е един странно говорещ и постоянно жестикулиращ човек, който с много думи казва нищо. Постоянното повтаряне на "приятел" наистина е досадно. Нямам идея как човек говорещ по този досаден начин (sorry ако той чете това, но наистина мисля така) може да си въобразява, че е открил формулата. Явно си мисли, че се успява като продаваш (по пряк или косвен начин) на другите обещания за успех. Продавачи на обещания за богатство с лопата да ги ринеш. Нито ще е първият, нито послендият.
 

Горе