Инвестирам в стока

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
Заделил съм определена сума която искам да инвестирам в стока, която в последствие да продавам. Нямам претенции за конкретна стока/ниша. Моля изпращайте ми оферти до 1000 лв. С включена доставка до гр. Пловдив. За продукти над 100 лв. (за брой) приемам оферти за дропшипинг и консигнация.

Имам едно единствено условие, ако ще работим на принципа на дропшипинга. Трябва да изпращате стоката в рамките на работния ден, ако разбира се поръчката е направена преди 16:00 ч.
 
От: Инвестирам в стока

Имаме доста бижута, които може да видиш на kralicata.com . Направих го на жената да се занимава и в един момент тя загуби интерес и стоката си седи в склада. Сега смятам да правя дропшип магазин и да налея пари от стока в реклама. Ако ти хареса, мога да ти нарпавя много снимки, а на 13-ти ще съм в Пловдив и мога да ти докарам стока. Ако искаш и мога да те снабдявам на цени на едро от склада плюс 10 лв. за мен на ходене - обичам шопинга и само за нафтата ще те таксувам :)
 
От: Инвестирам в стока

Над 90% от снимките сме си ги правили ние. Само няколко неща са от Китай и сме ползвали техни снимки с китайки.
 
От: Инвестирам в стока

Имам хранителни добавки на доста ниски цени ако те инересува пиши
 
От: Инвестирам в стока

Не, хранителни добавки е едно от нещата който не бих публикувал на сайта си. Но евентуално мога да приема оферта за афилиейт.
 

Горе