Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

AdSenser

Member
След Etarget, Easyads и HTTPOOL ред е на още една амбициозна родна мрежа - Ad-crunch. На мен ми писаха да си регна един от сайтовете, но точно при него всички позиции са ми запълнени.

Имате ли опит с тях, дали приемат само "големи риби", как върви eCPM? :)

Иначе виждам постоянно техни реклами през Google AdSense, но това е може би, защото съм бил в техния сайт.
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Интересно, тези не ги бях чувал, пък като гледам издателите им са все известни сайтове. Мен пък ми писаха от Criteo.com, някой ако може да сподели мнение и за тях :)

П.П: Сори за офтопика
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Интересно, тези не ги бях чувал, пък като гледам издателите им са все известни сайтове. Мен пък ми писаха от Criteo.com, някой ако може да сподели мнение и за тях :)

П.П: Сори за офтопика


За Критео какво да кажа, плащат добре, но нямат реклами. Като нямат реклами, ти пускат другия код, който си заредил.
Имах 1 силен месец, но после пускат около 5% от импресиите ми на цена 1.3 лв на 1000 импресии. При сайт с 3000 посещения на ден ми взимат около 600 импресии, което е около 80 стотинки на ден. През другото време на тяхно място се пуска адсенс/или друг код който сте заредили/, като нямат реклами.
Имаше един силен месец с повече импресии с реклама на букмейкър, но повече не си е подновил рекламата. Критео са добри за сайтове с много посещения или чуждестранен трафик.
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Да, разгледах, че предимно са някви букита и онлайн магазини, но май не са за мен. Ще очаквам да чуя мнения и за ad-crunch
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Интересно днес ми излезе по един от банерите:

8169542i.jpg


3 рекламни мрежи на 1 банер :)
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Интересно днес ми излезе по един от банерите:

8169542i.jpg


3 рекламни мрежи на 1 банер :)

И аз забелязах такова нещо на банерите им, не бях виждал 3 в 1 да излизат едновременно....
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Интересно днес ми излезе по един от банерите:

8169542i.jpg


3 рекламни мрежи на 1 банер :)

кода на този банер на етаргет ли е? да не би и те да въртят адсенс
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Като гледам кои са им партньри, би трябвало тази мрежа да е лидер... в БГ
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Може и да са някви мошеници. И аз в някаква рекламна мрежа видях моите сайтове, а никога не съм се регистрирал при тях и не бих го направил де :D
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

кода на този банер на етаргет ли е? да не би и те да въртят адсенс

Да на етаргет е кода. Засичал съм инцидентно реклами на адсенс, но по-скоро е изключение отколкото практика.
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Би било хубаво и на самия сайт да дадат повече инфо кое как е, не да се гадае, да се регистрираш и на края да се окаже някоя супер пръчка. Такива велики мрежи би трябвало да се подминават, но все пак ще ми е интересно дали някой ги е ползвал, тъй като аз дори не ги бях чувал :D
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Здравейте,
Представител съм на Ad Crunch и общо взето аз съм човекът, с който всеки един проявил желание да се включи към мрежата ще контактува. :)
Постарали сме се в сайта ни да има достатъчно информация, но със сигурност сме и изпуснали нещо. Така че съм насреща да отговоря на всичките ви въпроси.
 
От: От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Здравейте,
Представител съм на Ad Crunch и общо взето аз съм човекът, с който всеки един проявил желание да се включи към мрежата ще контактува. :)
Постарали сме се в сайта ни да има достатъчно информация, но със сигурност сме и изпуснали нещо. Така че съм насреща да отговоря на всичките ви въпроси.

Ако не можете да пишете лични съобщения, може и в темата да ни напишете повече подробности. Плащате ли на импресии, може ли някакви средни стойности, колко се печели от 1000 импресии и т.н.т.
 
От: От: От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Здравейте,
Мога и ви отговорих на лично съобщение. :)
Плащаме както на импресия, така и на клик или екшън. Мрежата е основана на RTB и съответно печели рекламодателят с най-висока цена.
CPM-ът е динамичен, т.е. не работим с фиксирани цени. Колко ще се спечели от 1 000 импресии зависи от много неща - трафик, съдържание, аудитория. Рекламата е таргетирана, така че се излъчва най-подходящата за потребителя насреща. Има eCPM 0,80$, има и 0,20$.
 
От: От: От: От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Здравейте,
Мога и ви отговорих на лично съобщение. :)
Плащаме както на импресия, така и на клик или екшън. Мрежата е основана на RTB и съответно печели рекламодателят с най-висока цена.
CPM-ът е динамичен, т.е. не работим с фиксирани цени. Колко ще се спечели от 1 000 импресии зависи от много неща - трафик, съдържание, аудитория. Рекламата е таргетирана, така че се излъчва най-подходящата за потребителя насреща. Има eCPM 0,80$, има и 0,20$.


Имате ли общо с други БГ мрежи, които досега са били на пазара или сте напълно нова компания и екип?

Също ме интересува чрез формата за контакт през сайта можем ли да се свържем директно с вас или да ни предоставите имейл/скайп за контакт?
 
От: От: От: От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

dekemvri, благодаря че ми уточнихте, че все още не мога да пращам лични съобщения. :)
Допълвам с питането ви за физическите лица. Не, няма никакъв проблем да се включи физическо лице в мрежата. Важно е, разбира се, сайтът да не е в нарушение, но това се отнася и за юридическите лица.
 
От: От: От: От: От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Напълно нова компания сме, нямаме нищо общо с останалите колеги.
Формата в сайта е, за да се свържете с нас. :) Наличен е и моят телефонен номер, така че ако се обадите ще се свържете директно с мен.
 

Горе