Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Кандидатствах при тях и се обадиха по телефона, за да ми кажат, че сайтът ми е бил баннат от Adsense и затова не мога да им показвам техните реклами. Интересното е, че за този сайт никога не съм слагал Adsense, а те упорито твърдяха, че е баннат. Това ми беше достатъчно, за да разбера какви хора работят там и се отказах.
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Заслужава да се отбележи, че минималният праг на изплащане е 200 лева. :)
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Е то ако не можеш да направиш 200 лв. за 1 месец изобщо не се захващай със сайтове :-o
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Ок, отивам да продавам кукуруз на Шкорпиловци. :)
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

На пръв поглед всичко изглежда наред. Ще ги тествам първо на един по-слаб сайт, пък ще видим.
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Ползвал съм ги и като цяло не съм доволен. Те нямат собствена реклама, а купуват големи количества от Адсенс и я препродават, в моя случай 50 к импресии + 70 клика= 3.35 $.
Сайтовете с който работят са standartnews, tia.bg, dieti.info поне в тези съм засичал техни реклами.
 
Последно редактирано:
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Хаххаа честно ли 50 к. импресии за 3 $ :lol: това от адкеш ще извадиш поне 30 евро
 
От: От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Ползвал съм ги и като цяло не съм доволен. Те нямат собствена реклама, а купуват големи количества от Адсенс и я препродават, в моя случай 50 к импресии + 70 клика= 3.35 $.
Сайтовете с който работят са standartnews, tia.bg, dieti.info поне в тези съм засичал техни реклами.

Здравейте,
Нямам намерение да споря с вас, но е хубаво да уточните, че това са данни за няма и месец при предоставяни средно 800-900 импресии на ден.
А по отношение на собствената реклама, такава е налична.
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Няма значение за какъв период са, импресиите са си импресии, парите пари. Ако ви направя 50к. импресии за 1 ден и имам 3$ директно напускам мрежата
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Единият казва, че има 50 к импресии, а другият, че са 900 :)
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Тествах аз, но не ми харесва. За всички кликове като сметна средната цена излиза 0.017USD Няма и 2 цента за клик. В същото време ползвам и адсенс, на клик ми се връзва 0.13 EUR. Импресиите ми ги отчита много странно. На началната страница има банер и в статистиката на импресиите на банера и на началната ми страница има огромно разминаване. При 5 000 импресии на началната страница, статистиката им ми показва 1 809. Не знам банера ли не се показва, друга ли е причината за това разминаване... Ще се връщам само на адсенс.
 
От: Ad-crunch.com, българска рекламна мрежа - мнения?

Единият казва, че има 50 к импресии, а другият, че са 900 :)

Мога да оборя госпожата като приложа извадка от системата за всеки един банер, въпросните 900 импресии са за банер който е във футера и се показва само на десктоп без мобилни и таблети. Теста който направих беше за около 2 седмици импресиите с точност са 43700 + 71 клика, за което те платиха 3,35$
 

Горе