Търся стабилен колега за SEO.

Martin3s

Member
Моля да ми препоръчате или изпратите оферти за SEO.
Търся сериозна фирма, държа да видя проекти по които са работили.

Поздрави,
Илиев
 
По мои наблюдения бих препоръчал Фози или Бико....ТЕО също....не знам дали вече и Калин (заека тук) се занимава, но и той е добър - разполага с много ресурси. ;)

Мисля, че Оги от доста време вече не се занимава да оптимизира - по-скоро е по преподаването и консултинга. ;)
 
От: Re: Търся стабилен колега за SEO.

Мисля, че Оги от доста време вече не се занимава да оптимизира - по-скоро е по преподаването и консултинга. ;)

Но може да препроръча някой както е правил много пъти.
 
От: Търся стабилен колега за SEO.

Супер, моля за още номинации/имена; после анкета - това в няколко насоки на уеб бизнеса би било наистина добра добавена стойност на този форум.
 
От: Търся стабилен колега за SEO.

Да, ще се радвам клиенти доволни от хората или фирмите, с които са работили да споделят за да се направи един списък с добрите в бранша.

П.С.
Вчера разговарях с един колега, който е налял 5000+ лв. в една фирма, която не бях чувал. Резултати - плачевни. Пазара е пълен с хора, мислещи се за добри в тази сфера и лесно може да се излъже човек.
Миналата седмица ми звъня жена, видимо от 3-та възраст и ми вика:
Искам да ви направя оферта сайта ви да излезе в Гугъл.
Аз: Ми той и сега си излиза.
Да, ама ние можем да го докараме за една седмица на първа позиция с/у 150 лв.
От коя фирма сте?
Ми аз работя само с още една колежка и не сме фирма

Цирк :)
 
@Martin3s, гледай хора с име. Мани ги такива жрици по телефона. Виж хора, които са тук и дават съвети, помагат, тези които са препоръчани кои са, какво са, какво имат зад гърба си. Заеби ги тия с 50 лева. И нищо лично приятеля ти, ама това винаги има две версии, или е дал тия пари, или е дал по-малко и е искал чудеса. За хостинг с 5К за една година си до никъде. Дори и за 6 месеца, което е гаранциония период на повечето фирми да се появят някакви резултати. ;)

Виж това: https://www.facebook.com/groups/sofiaseomeetup/
 
От: Re: Търся стабилен колега за SEO.

@Martin3s, гледай хора с име. Мани ги такива жрици по телефона. Виж хора, които са тук и дават съвети, помагат, тези които са препоръчани кои са, какво са, какво имат зад гърба си. Заеби ги тия с 50 лева. И нищо лично приятеля ти, ама това винаги има две версии, или е дал тия пари, или е дал по-малко и е искал чудеса. За хостинг с 5К за една година си до никъде. Дори и за 6 месеца, което е гаранциония период на повечето фирми да се появят някакви резултати. ;)

Виж това: https://www.facebook.com/groups/sofiaseomeetup/

Аз ли нещо не разбах или не се изрази правилно, 5к за хостинг за 6 месеца, какво трябва да значи, какво ще хостваш толкова и какъв трафик ще правиш ....
 
От: Търся стабилен колега за SEO.

Винаги съм се чудил - тези добрите в SEO защо не рабтят само за себе си?

Моето менение, че или наистна добрите работят само за себе си - тоест няма как да ги намериш и наемеш.

Жокер - не се хващай с паляк дето ти гарантира първа позиция в SERP.
 
От: Търся стабилен колега за SEO.

Винаги съм се чудил - тези добрите в SEO защо не рабтят само за себе си?

Моето менение, че или наистна добрите работят само за себе си - тоест няма как да ги намериш и наемеш.

Жокер - не се хващай с паляк дето ти гарантира първа позиция в SERP.

Нормално е ако си много добър да движиш и свои проекти, така един ден няма да имаш нужда да работиш за други хора.
 
От: Търся стабилен колега за SEO.

Винаги съм се чудил - тези добрите в SEO защо не рабтят само за себе си?

Моето менение, че или наистна добрите работят само за себе си - тоест няма как да ги намериш и наемеш.

Жокер - не се хващай с паляк дето ти гарантира първа позиция в SERP.

Много си прав, аз лично движа само мои проекти и консултирам компании в UK(щото там знаят, че за тия услуги се плаща) С БГ клиенти, освен ако не са ми приятели, не бих работил.
 
Re: От: Re: Търся стабилен колега за SEO.

Аз ли нещо не разбах или не се изрази правилно, 5к за хостинг за 6 месеца, какво трябва да значи, какво ще хостваш толкова и какъв трафик ще правиш ....

Объркнах се, за SEO имах предвид, не за хостинг. Явно съм писал в две успоредни теми тогава. :) Иначе има такива разходи, но тук не знам да има хоа с подобни сайтове, или поне се броят на пръсти. :)

@N1ck, по-скоро хващат нещо допълнително, защото техните неща си вървят. Ако се погледне обаче малко по-детайлно и аз си мисля, че добрите трябва да си вдигат техни неща, а не да обслужват някакви мижави клиенти за някакви смешни пари на месец, което често е практика. :)

И аз не предлагам SEO, защото ми е писнало от олигофрени. Лично при моите проекти не се случва да правя някакви велики постъпления в резултатите с парите, с които хората идват да ми дават за челни позиции. Няколко съм изкарвал на първи места за малко пари, и теглейки чертата след линовете, контент, човек си идва на някакава печалба, която не си е работа. Та за това.

Ако ще се доверявате на някой, гледайте да има някакви проекти, които са негови и добре се класират или сайтове с добро SEO, които са там благодарение на него. Но първото е за предпочитане. Като тези по конференциите....много им се кефя.....ходят обясняват някакви неща, велики гурута, а повечето нямат нищо зад гърба си като успешен проект, създаден от тях. И баба може да е в сошъл екипа на Кока кола с маркетинг бюджет от няколко стотин хиляди на месец и после да цъфнеш и да се биеш в гърдите, а най-якото презентацията ти да е на тема "Успешно водене на социална кампания". Как няма да е успешна като си в екип и имаш ххххх бюджет. :) Трябва да си много не за тази работа, ако не ти е успешна. :) Или наскоро гледах някой си пеподава "Успешни онлайн общества".....човека грам идея няма какво реално е да управляваш общество онлайн, камо ли да е успешно. :) Писането на постове в някоя социална страница не е водене на общество - едно общество има много го детайлни проблеми от това, че не харесва продукт Х, каквито и там общества водят. :)
 
От: Re: От: Re: Търся стабилен колега за SEO.

Или наскоро гледах някой си пеподава "Успешни онлайн общества".....човека грам идея няма какво реално е да управляваш общество онлайн, камо ли да е успешно. :) Писането на постове в някоя социална страница не е водене на общество - едно общество има много го детайлни проблеми от това, че не харесва продукт Х, каквито и там общества водят. :)

Прати го да преподава на админите на reddit :D че днес цари няква пълна вакханалия там.
 
От: Търся стабилен колега за SEO.

и аз мисля че seom са лидери на пазара за оптимизация.
 
От: Търся стабилен колега за SEO.

Моля да ми препоръчате или изпратите оферти за SEO.
Търся сериозна фирма, държа да видя проекти по които са работили.

Поздрави,
Илиев

Търси хора/фирми с портфолио. Ама не да ти викат "аз оптимизирах тоя сайт" или 10 човека да рекламират познатото им връзкарче, ами гледай портфолиото. Например, какъв е бил трафика преди старт на сео и в края на еди кой си период какъв е бил постигнатия резултат. Сещам се за WebFusion.bg и Netpeak, които имат успешни проекти и имат портфолио и реално показани резултати, не само "бля-бля"...

Поздрави.
 
От: Търся стабилен колега за SEO.

М не знам, тъй като seo-то е услуга, която не зависи от физическото ти местоположение, читавите SEO-та бачкат или за себе си, или за западни компании. Стабилен човек без стабилен бюджет, трудно.
 
Re: От: Търся стабилен колега за SEO.

М не знам, тъй като seo-то е услуга, която не зависи от физическото ти местоположение, читавите SEO-та бачкат или за себе си, или за западни компании. Стабилен човек без стабилен бюджет, трудно.

Подкрепям с две ръце. Или изваждаш добри пари и гледаш човек с много голям бекграунд или забрави. Такива тъпотии някой да ти прави нещо си там за 200-300 кинта на месец, пишете ги бегали пари. По-добре ги запалете. ;) Едно време е можело там с линкове, смотано съдържание, ама сега ходи го направи да видим до къде ще го докарате. ;) Ако някой велик генни с 300-400 лева бюджет реши, че дава много може да му се направи една разбивка да види как ще потънат парите му, ей така. ;)
 

Горе