Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

blackout8

Well-Known Member
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море


Мой много близък приятел ми каза, за това от неговата стринка, която работи именно в РИОКОЗ, и на тях им е казано да стоят в къщите, като се позовават на неофициална информация.
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

Мой много близък приятел ми каза, за това от неговата стринка, която работи именно в РИОКОЗ, и на тях им е казано да стоят в къщите, като се позовават на неофициална информация.
Това може би е най-голямата истина.
Никога няма да се каже по медиите, че има радиация..

Не знам, обаче на мен като, че ли ми се промени дишането, а и още едно странно явление.. по лампите се събират мухи и такива насекоми, тази вечер почнаха да падат умрели почти всички насекоми в нас дето бяха, а другите дето бяха малки едвам вървяха(буквално на масата едвам едвам)..

Може и да се филмирам не знам, но определена странна работа..

http://radiationnetwork.com/Europe.htm
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

едва ли, някой създава паника. ще обвинят путин сега
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

Няма ли вече някаква по-вътрешна информация, ясно е, че всички сме тук като "индексиращи паяци", може някой да е попаднал на повече инфо...
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

Забелязвате ли, че последните месеци (откакто има ново правителство) са особено динамични откъм събития които са интересни за масовия потребител и за вестници като Блиц?
аз не си спомням преди да се е говорило толкова за автомобилни катастрофи... сега всеки ден в началните страници на новинарските сайтове има новини

Ако Орешарски в рамките на осем месеца бе свършил следните неща:
- емитирал външен дълг в размер 16 млрд. лева
-повишил цената на тока за бизнеса с 25%
- вдигнал възрастта за пенсиониране
-въвел платеното здравеопазване
-предложил за приватизация всички болници
-приел за постоянно американски войски и танкове
- сътворил Съдебна реформа с цел смяна на ВСС, Главен прокурор, съдии и прокурори с лично предани нему и Партията нови такива
-допуснал ескалация на криминалната обстановка в страната в мащаба на сегашното положение
-довел до пълен провал летния туристически сезон
-дарил 100 млн. евро за плана Юнкер след, като всички български проекти по същия бяха отхвърлени
-предложил за шеф на БНБ лично предан му, но за сметка на това напълно непознат човек, влизал в банка само като клиент
-бяха се сцепили и пропаднали построените пътища
-бяха изтъргувани националните матури
- и още, и още хиляди подобни простотии
- и накрая ЦСКА бе пратен в "А" окръжна футболна група
какво щеше да се случи според вас?
Какво щяха да правят в момента Хубавите Умните Интелигентните
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

Мой много близък приятел ми каза, за това от неговата стринка, която работи именно в РИОКОЗ, и на тях им е казано да стоят в къщите, като се позовават на неофициална информация.

:lol:
ще крият от населението за радиация, а на стотици чиновници от Риокоз ще им кажат да си стоят в къщи :lol: нали тези стотици чиновници ще кажат и на своите родители и близки - т.е. умножавай поне по 3-4 - половината от тези близки да кажат на по един човек още - и тук умножи по 2.
10 деца да кажа на по 10 деца в градината, те ще кажа на своите родители - те от своя страна на своите родители и т.н.

смешно е да твърдиш, че днес радиация може да се скрие :D няма да се учудя ако в момента работи един екип по дезинформация на населението
както казах в предния пост, последните месеци са особено динамични
трябва да призная, че тези които се занимават с маркетиране на населението се справят изключително добре!
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

От както се помня винаги се е говорило за автомобилни катастрофи/войната по пътя и не само... кой са убили, кой са изнасилили, кой са ръгали, кой са простреляли.... Ако един ден се пропусне да се говори за смърт, на следващия ден се наваксва с 2-3 смъртни случая.
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

От както се помня винаги се е говорило за автомобилни катастрофи/войната по пътя и не само

имаше един период в който всички медии бяха се заели да "решават" проблема. мисля, че беше след някаква катастрофа при която бяха убили хора на тротоара.
Иначе доста деца загинаха през последните месеци (месеци за които смятам, че изкуствено динамизирани с подобни новини или поне наблягането на тях).

Естествено, че не говоря само за автомобилните катастрофи - за дезинформация не може да се използва едно и също, защото на хората ще им омръзне (при такъв информационен поток това става лесно и хората искат ново и ново). След няколко месеца медиите пак ще започнат да решават този проблем (сега има други по-важни новини - къщите на мангалите, организираните акции срещу тях и най-вече - спречкванията между българи и цигани).

избухнал пожар - добра почва за развиване на конспиративни теории за радиация :)
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

Да крият каквото и да било в днешно време е малко трудно при толкова източници на информация, къде вярна къде не, но датчиците не могат да ги маниполират след като ги има на толкова места.
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

Да крият каквото и да било в днешно време е малко трудно при толкова източници на информация, къде вярна къде не, но датчиците не могат да ги маниполират след като ги има на толкова места.

как бе?????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
виж заглавието какво е КАТЕГОРИЧНО???????
 
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

ще крият от населението за радиация, а на стотици чиновници от Риокоз ще им кажат да си стоят в къщи

Още един от проблемите с наследството от комунизма. Всъщност проблема с Чернобил първо са го забелязали (извън СССР) във Финландия мисля беше, докато комундетата са изкарали народа да манифестира на 1-ви май. Това че преди 30 години са криели информация не значи че днес можеш да го направиш толкова лесно. А иначе случая е ясен - някоя дърта номенклатура дето е живяла в други време и още страда по коминизма когато хляба е бил 0.38 лв пуска уж "информацията"

От както се помня винаги се е говорило за автомобилни катастрофи/войната по пътя

Това само по себе си е сериозен проблем, говори се доста по него, не достатъчно и в правилната посока...
1610ly.jpg
 
От: От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

:lol:
ще крият от населението за радиация, а на стотици чиновници от Риокоз ще им кажат да си стоят в къщи :lol: нали тези стотици чиновници ще кажат и на своите родители и близки - т.е. умножавай поне по 3-4 - половината от тези близки да кажат на по един човек още - и тук умножи по 2.
10 деца да кажа на по 10 деца в градината, те ще кажа на своите родители - те от своя страна на своите родители и т.н.

смешно е да твърдиш, че днес радиация може да се скрие :D няма да се учудя ако в момента работи един екип по дезинформация на населението
както казах в предния пост, последните месеци са особено динамични
трябва да призная, че тези които се занимават с маркетиране на населението се справят изключително добре!

РИОКОЗ са първите, които получават инфото, по редица методи и се уведомяват компетентните служби по въпроса - винаги знаят те, а масата накрая - да ще има изтичане на инфо, но няма да е масово стил масс медиите да ти кажа - както винаги "спестяват" информация за да няма масова психоза.

От линка, който дадох вчера - какво пише тук:

Според синоптикът от TV-MET Симеон Матев, цитиран от "24 часа", преносът на въздушни маси през следващите 2-3 дни над Източна Европа ще е от север на юг. Ако във въздуха в Чернобил има радиоактивни частици, най-вероятно ще стигнат до източните райони на страната ни в петък.
След няколко часа, казват не бе той облака няма да бъде издухан на изток, а ще цъкаш директно към юг - и АКО има частици, е да ще има злато и сребро на прах - няма да има цезии и плутоний ....
 
Последно редактирано:
От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

Те и 86 година не са казали, че има радиация нали.. ама май е имало "малко" ...

Правителствата демек медиите спестяват това. Ако БТВ, НОВА ТВ, БНТ кажат, че има опасност от радиация, няма да видите джан-джун човек на улицата..

Много добре се справя маркетинговия отдел на ГЕРБ, тотална деинформация за каквото и да е. Пуска се това, което трябва да се знае.. протести гърмен,орландовци, а в същото време се прекарват секси закони.. както и да е.. обърнахме го пак на темата, дето всеки разбира от нея, а пък реално нищо не разбира.

Аз съм си затворил прозорците и ще сведя излизанията до минимум, пък каквото такова.. Да се надяваме, че няма проблеми.
 
От: От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

:lol трябва да призная, че тези които се занимават с маркетиране на населението се справят изключително добре!
Те ако се справяха добре маркетолозите щяхме всеки ден да виждаме усмихнати пенсионери, живеещи "чудесния си живот" въпреки недоимъка, тук не говорим за маркетинг а за селски манипулации, пробваме да видим колко са издръжливи "единиците" и как понасят студ, глад, задлъжнялост, стресови ситуации при непокриване на задължения и подобни... въпреки всичко българина успява, може да е с 200 лева приход, но ще покрие 2к разходи ;)
 
Последно редактирано:
От: От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

тук не говорим за маркетинг а за селски манипулации

още по-зле :) значи нивото е много ниско и затова викат стажанти...
но работи, хората се интересуват от циганите в гърмен (толкова скандали, протести и в крайна сметка: две развалени къщи (с които да сплашат други ако не гласуват за....) + купени земи за тях на жълти стотинки).
Това е равносметката. Не знам дали е маркетинг или селски манипулации, но дано все пак е първото :( :(
 
От: От: Облак от пожар в Чернобил се носи към Черно море

Още един от проблемите с наследството от комунизма. Всъщност проблема с Чернобил първо са го забелязали (извън СССР) във Финландия мисля беше, докато комундетата са изкарали народа да манифестира на 1-ви май. Това че преди 30 години са криели информация не значи че днес можеш да го направиш толкова лесно. А иначе случая е ясен - някоя дърта номенклатура дето е живяла в други време и още страда по коминизма когато хляба е бил 0.38 лв пуска уж "информацията"



Това само по себе си е сериозен проблем, говори се доста по него, не достатъчно и в правилната посока...
1610ly.jpg

Нормална е тази статистика за катастрофите, защото ако извадиш друга за броя на автомобилите по пътищата, ще бъде горе-долу в синхрон с нея.
 

Горе