?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай

От: ?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай

Не сме се карали, поне според мени, но BurnX докладва нали, поне това заслужавам да ми кажеш
 
От: ?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай

Е какъв е смисъла тогава да триеш тема в която няма нито обиди нито заплахи
Темата щеше да стигне до поантата след няколко поста, ама не ме остави да я развия
Къкто и да е, дано занапред да не ме прекъсвате, щото си забравям мисълта
Аа вашата идея каква беше, че пак забравих, хиперактивна модерация ли, екскюзми
 
От: ?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай

чак блиц цитирал... ненормалник
 
От: От: ?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай

чак блиц цитирал... ненормалник

Мчи то самата информация е партенка и щях да обясня защо цитирам близ, ама не ма оставихте да се изкажа,,,
„затуй ли беше цялата работа,,, ясно
 
От: От: ?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай

Мчи то самата информация е партенка и щях да обясня защо цитирам близ, ама не ма оставихте да се изкажа,,,
„затуй ли беше цялата работа,,, ясно

като видиш темата (и особено ключовите думи които са заместили заглавието) + това, че си скрил линка, ти става ясно с каква цел е темата :) но си объркал форума.

п.п. ако зависеше от мен, домейна блиц.бг щеше да бъде баннат :roll:
 
Re: От: От: ?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай

п.п. ако зависеше от мен, домейна блиц.бг щеше да бъде баннат :roll:

Стига сте чели пумии бе хора....хванете следете някакви блогъри с успехи и на които да подражавате в някоя сфера. Нищо лично, но колкото по-прост народ, толкова повече пазар за сайтове като блиц, Медии на мафиоти....не сте истински хора. Блеастъра от доста време не му чета постовете, но реших и пак да му кажа защо. ;)
 
От: ?Кой ми сложи темата у кофата, да си признай

Стига сте се филмирали, ключови думи, блиц и так дале,,, нямаше линк към близ, а партенката я пуснаха все голиеми медии, ся кой е бил пръв, па кой сае подвел или е гламав,,, я не знаю.
Темата, която бях пуснал и беше изтрита от Куулайс, беши комик релииф и некои хора като Норти не могат да разберат и търсят под вола нещо да фанат,,, я не виноват
 

Горе