Конкурс за лого за НПА

От: Re: От: Конкурс за лого за НПА

Има ли класирали се? :)
Май ще има втори конкурс с ГОЛЯМА НАГРАДА, че дезинджърите тук само в € трябва да им говориш...
 
Re: От: Re: От: Конкурс за лого за НПА

Май ще има втори конкурс с ГОЛЯМА НАГРАДА, че дезинджърите тук само в € трябва да им говориш...

Дано има още включвания. Тези настоящите не са ли ОК, според мен са добри предложения. ;) Но ако ще събираш още предложения, не е лоша идея, че това остава за цял живот, както се вика. :)
 
От: Конкурс за лого за НПА

Трябва да се слага лимит за броя предложения, ако предложенията са под лимита конкурса се отменя.
 
От: Конкурс за лого за НПА

Още едно предложение:

npa-logo-back6kxPq35.png


Надписът може да се смали и да изглежда, че самолетчето го 'носи'.

Има време до края - предполагам, че ще се включат още колеги.
 
От: Конкурс за лого за НПА


Колега, всеки твой пост е невидим (от чужбина). Сега разбирам, след като цъкнах на 'отговор с цитат' се показа линка (неработещ при мен). Намери свестен сървър за прикачване на изображения, че този е ограничен.

8266448o.png
 

Прикачени файлове

  • 8266448o.jpg
    8266448o.jpg
    47.5 KB · Преглеждания: 14
От: Конкурс за лого за НПА

Тъй като, последния път като проверявах, това беше, е и ще бъде, надявам се доста време, форум за взаимопомощ и обменяне на знания и опит ще поощря участващите в конкурса с допълнителна награда от публиката - 50 лв.

Скъпи дизайнери, знам, че направата на едно качествено лого изисква доста умения, труд и креативност - качества, които ценя достатъчно, за да съм наясно, че 100-те лв. общо - тези от първия пост, ако не ползвате БДЖ и моите са недостатъчно за подобно задание, но се надявам идеята за подобна асоциация /с идеална цел/ все пак да ви трогне и да участвате със свое предложение в темата. Ако случайно някой друг колега реши да поощри тази според мен доста интересна инициатива - да не се срамува :wink:
Успех на всички участници в конкурса.
П.П. Независимо дали логото от този конкурс, че се ползва от инициатора му и/или асоциацията - ще изпратя/преведа моята част от наградата в три дневен срок при победителя избран от автора на темата.
 
От: Конкурс за лого за НПА

Пътуване, професионализъм, сигурност

Идеята е:
крилата - свързват се с пътуване
костюма - професионализъм
крилата + костюма:
- може да се интерпретира като човек тръгнал да дава прегръдка, което изобразява сигурност

8270113b.png


Ето как ще изглежда на сайта, визитна картичка и други места:


8270182s.png

8270181d.png

8270196c.png
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого за НПА

И аз съм готов с проекта по заданието, но ще се възползвам от крайния срок на конкурса за публикуването му.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Конкурс за лого за НПА

Тъй като, последния път като проверявах, това беше, е и ще бъде, надявам се доста време, форум за взаимопомощ и обменяне на знания и опит ще поощря участващите в конкурса с допълнителна награда от публиката - 50 лв.

Скъпи дизайнери, знам, че направата на едно качествено лого изисква доста умения, труд и креативност - качества, които ценя достатъчно, за да съм наясно, че 100-те лв. общо - тези от първия пост, ако не ползвате БДЖ и моите са недостатъчно за подобно задание, но се надявам идеята за подобна асоциация /с идеална цел/ все пак да ви трогне и да участвате със свое предложение в темата. Ако случайно някой друг колега реши да поощри тази според мен доста интересна инициатива - да не се срамува :wink:
Успех на всички участници в конкурса.
П.П. Независимо дали логото от този конкурс, че се ползва от инициатора му и/или асоциацията - ще изпратя/преведа моята част от наградата в три дневен срок при победителя избран от автора на темата.

Благодаря ти от името на асоциацията!!!
Чак ме остави без думи. Дано с твоя бонус наградата стане по привлекателна и се включат още участници с предложения.
 
От: Конкурс за лого за НПА

Ето и от мен още едно предложение и тъй като не пътувам с влак или пътувам веднъж на високосна, ако случайно бъде избрано моето предложение ще даря наградата на някой който има нужда, някой който пътува често било то пенсионер, ученик...тоест не аз @uphero ще я дари, може и публично, като заснеме предаването и на видео(това по желание:wink:), допълнителната награда също, може в комплект, може за подпомагане на асоциацията примерно, както реши.

1009edd575f8b368efb650485af1db6a.jpeg
 
Re: От: Конкурс за лого за НПА

Ето и от мен още едно предложение и тъй като не пътувам с влак или пътувам веднъж на високосна, ако случайно бъде избрано моето предложение ще даря наградата на някой който има нужда, някой който пътува често било то пенсионер, ученик...тоест не аз @uphero ще я дари, може и публично, като заснеме предаването и на видео(това по желание:wink:), допълнителната награда също, може в комплект, може за подпомагане на асоциацията примерно, както реши.

1009edd575f8b368efb650485af1db6a.jpeg

Брутал, честно. :)
 
От: Конкурс за лого за НПА

Ето и как ще изглежда на сайта, на предходното изображение съм объркал надписа и съм писал агенция, но това не е фатално:mrgreen:.

8bbbef0605928aa8cb244dc5592305ae.jpeg
 
От: Конкурс за лого за НПА

Награден фонд:
1. 1 година безплатно членство в НПА
2. карта за 50% намаление за националния железопътен превозвач (Това са възможностите за награда, ако все пак не ползвате железницата вместо картата ще получите 50 лева. )
3. Награда от мен - двупосочен билет за пътуване в рамките на страната от мен. Има много хубави маршрути за разходка с влак.
4. 50 лева от @pa_lta - > с допълнителна награда от публиката - 50 лв
5. както и победителя ще бъде обявен на видно място в сайта като автор на логото.

Края наближава!!!
 

Горе