Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

tonichi

New Member
Здравейте , представям ви един сайт който ползвам от около 3 седмици и до момента съм доста доволен от него.Ero-Advertising е сайт за Adult трафик и работи само със сайтове със съдържание за възрастни 18+ . Сайта е подходящ за тези от вас които имат горе долу развит собствен сайт , с някакъв приличен трафик. След като се регистрирате отивате на Publishers , после Websites и от там добавяте сайта си верифицирате го и чакате до 24 часа за да ви го одобрят от Ero-Adverising. След като ви одобрят сайта отивате отново на Website , и от долу от бутона Add Ad Space си създавате реклама за сайта. Предлагат се най-различни методи за рекламиране , но аз лично ползвам Mobile Redirects , Pop Ads и Banner Ads. При регистрацията ползвайте реални данни , защото сайта иска верификация със копие от лична карта и банково извлечение на които имената и адресът ви трябва да съвпадат със тези които сте посочили при регистрацията , в противен случай няма да може да теглите пари. Нужна е снимка само на лицевата част на личнатави карта на която се вижда адреса , като може да замаскирате номера и, и някои цифри от ЕГН си , няма проблем , ще ви я приемат. Сайта плаща във евро чрез Paypal , Paxum , Payoneer и Bank transfer. Отидете на Payment settings и от там си избирате метода на плащане. Сложете отметка на Weekly payouts и си настройте минимума за теглене на 10 евро. Ако сте достигнали този минимум от 10 евро сайта плаща напълно автоматично всеки понеделник около 15:00ч.следобед. Не е необходимо да заявявате парите си или нещо подобно. Аз вече имам четири плащания от сайта.До скоро ползвах във моя Worpress рекламите на плуга , но от както ги смених с тези на Ero-Advertising печалбите ми се увеличиха около 2-3 пъти. Ero-то дава доста по-добър CPM , като има дни в които CPM е толкова висок че дори и с много малък трафик може да направите голяма сума. Ако имате някакви въпроси питайте , ще отговоря на всеки :)


Ето и моят реферален линк :

Слагам за доказателство снимка от последното ми плащане от сайта и от трафика ми през последната седмица:
 

Прикачени файлове

  • Без име.png
    Без име.png
    113.8 KB · Преглеждания: 122
  • 1.png
    1.png
    116.5 KB · Преглеждания: 119
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Ще дам линка на лично ,че тук не ми дава да го сложа и ще обясня по-подробно какви са тънкостите !
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Откъде ти е трафика и колко ти е средно цпм?

Аз също ги използвам, има яки бумове от време на време на цпм по 30-40$.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

То на снимката се вижда . Цпм-а варира имам дни с по 25 евро печалба с 40 цпм.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Колко посещения прави сайта ти на ден?
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

И си даде копие от ИД-то? Не благодаря! Само това ме отказа да пробвам сайта. Да си разпращам документите наляво, надясно, дори и да са със замазани ЕГН, номер и прочие.. :mad:

ЕДИТ
П.С: Да знаете, че в един друг форум по същата схема, хората споменаваха, че доста от блоговете им ядаха банана. Правеха по 4-5, хем да докарват повече пари хем, ако баннат някой, да си продължат работата по-другите, като създават паралелно с това нов на същото място.
 
От: От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

И си даде копие от ИД-то? Не благодаря! Само това ме отказа да пробвам сайта. Да си разпращам документите наляво, надясно, дори и да са със замазани ЕГН, номер и прочие.. :mad:

ЕДИТ
П.С: Да знаете, че в един друг форум по същата схема, хората споменаваха, че доста от блоговете им ядаха банана. Правеха по 4-5, хем да докарват повече пари хем, ако баннат някой, да си продължат работата по-другите, като създават паралелно с това нов на същото място.

Така е, tumblr банват блогове за афф трафик, реклами, поп-ъпс и т.н., особено NSFW. За да е safe друг ваш блог, трябва да е с друг мейл и от друго IP да се влиза с него.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

За да развиеш блогове в тумблр ти тряват различни Ип-та. Това е ,за да не ти баннат всички блогове. Аз използвам Safe-ip , ZenMate , като второто е приставка към Хрома.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Колека, тоничи, вземи драсне малко повече инфо за развитието на блог в Tumblr, защото още първия път като ти прочетох заглавието на темата и после като я отворих, малко разминаване - уж как, пък само за Еро рекламата си писал.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Това е само мобилен трафик можеш да си сложиш попъндер и банери , но от тях се печели много малко. Явно не ми дава все още да поствам никакви линкове дори и на лично. Ще трябва да направя повече постове ! Ще обясня каквото е нужно, за да помогна !
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Развиването на блог в Тъмблър не е нищо сложно. Правиш си майл. Регистрираш блога с този майл , след което добавяш последователи с търсачката според това какъв ще е видът на блога и след това започваш да реблогваш. Ако си с Хром трябва да използваш приставка за firefox , защото има проблем от известно време с регистрирането на блогове от Хрома.Има и програма , с която след това можеш да си сложиш блоговете на автомат като ще ти пускат по 150 реблога автоматично.Напълно достатъчно , за да си докараш трафик. Правиш 5-6 блога пускаш ги на автомат и те се развиват и ти докарват трафик без да правиш нищо.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Този бот безплатен ли е или се купува..???
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Безплатен е и не е бот. Не можеш да следваш последователи , но реблогва по 150 снимки на ден.Може и да ти слага снимки в queue . И ти да влизаш и да си ги пускаш ,когато искаш ,ако ти е важно времето на реблогване.

userpanel.ero-advertising.com/referral/75392
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Ще ви трябва външен сайт ! Ако нямате намерете някой да ви направи . fasionsexygirls.info/sexyselfiegirls/ Това е моят сайт.

userpanel.ero-advertising.com/referral/75392
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Ако може пусни линк за теглене на този автоматик.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Ще пусна линк и ще обясня само ,че срещу 30 долара. Щото тука хорицата са си правили пари и си траят.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

По принцип си прав....но има доста хора, които трябва да уважаваш тук....Аз ти казвам от опит. Друг е въпроса, че много хора във форума, които имат познания, вече го използват за забавления и шеги с юзъри, които едва сега прохождат...жалко наистина...Но това е правилният форум..Дерзай и се учи от тук..има хора, които ще помогнат.
 
От: Как да печелим пари с Ero-Advertising и Tumblr

Купувам Тъмблър блогове с адулт съдържание !
 

Горе