Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

traiki

Well-Known Member
Искам да помоля за услуга някой ФОТОШОП МАСТЪР, който би отделил 10-20 минутки, за да ми редактира една снимка. Не искам нищо сложно - просто оцветяването на една броня в червено в два различни вида, че нещо не мога да си го представя как би изглеждало :D Снимката е малко кофти, ама дано свърши работа. Не искам нищо професионално или т.н. просто да добия визуална представа преди боядисването.

20150709_095948.jpg

Значи на единият вариант искам да се "боядиса" червено всичко около решетките, т.е. средата да си остане черно. При другият искам решетките да останат черни, но "линиите" и по-голямата плоскост" да станат червени, както и останалата част от бронята. Пък, ако ви се занимава и вие може да измислите нещо и да проявите креативност :D
 
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Аз лично бих избрал първия вариант и по-точно така както се вижда на снимката.
Втория вариант при който отпред ще имаш няколко червени линии не ми допада въобще
 
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Ето как ще изглежда горе долу, скалъпих нещо набързо:

61dad7d4d61b094f50af21d208234f1e.jpeg

e752b40b4113e031ee1910f7c848974c.jpeg

0de8794ac08b6aaa6266a9511c47ab74.jpeg
 
Последно редактирано:
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Ето как ще изглежда горе долу, скалъпих нещо набързо:

Евала за отзивчивостта. :)

You must spread some Reputation around before giving it to Websolut again.
 
От: От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Ето как ще изглежда горе долу, скалъпих нещо набързо:

Жалко, че не мога да ти дам репутация!!! СУПЕР РАБОТА СИ СВЪРШИЛ! Третият вариант ще бъде и като монтирам всичко - джанти, брони ще ви пусна една снимка :D
 
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

С риск да стана нахален, ама, ако някой може да и сложи една червена боя и джантите да станат черни... :D

Виж файлът 12577
 
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

http://i61.tinypic.com/j7xms2.jpg - Тук я качих, че нещо се бъзика форума.
 

Прикачени файлове

  • file.php.jpg
    file.php.jpg
    129.6 KB · Преглеждания: 42
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Еми, който иска :D Пак казвам, че не искам нещо кой знае колко професионално или т.нар. набързо да се замаца и готово :D
 
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Всички са на морето и няма кой да ти тунингова една кола ей, ето ти и голфа у червено, то има и червено и червено де това е екстра металик:D:beer:
Добре ше стане горе долу, като гледам мацай смело

f7b70e0cfb20e8c73d19a7602a8add51.jpeg
 
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Все едно си отишъл при бояджията директно с картинката на @Websolut :D
 
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Някой ме прокле...да си признае хахах.. Тъкмо постнах снимките и след като излязох с колата си счупих бронята :X :X
 
От: Фотошоп тунинг - помощ от приятел!

Някой ме прокле...да си признае хахах.. Тъкмо постнах снимките и след като излязох с колата си счупих бронята :X :X
Завистливи копелета:D, това само е некой перничанин
 

Горе