bux-bg

От: bux-bg

ИДИОТИ, ПОРЕДНИТЕ ИДИОТИ, НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ ИЗОБЩО С ТАКИВА ГЛУПОСТИ КАТО БУКС-БГ.КОМ И ОСТАНАЛИТЕ БОЗИ!!! НЯМА СМИСЪЛ ОТ ТЕЗИ ПРОСТОТИИ!! ОТ ТОВА ПАРИ НЕ СЕ ИЗКАРВА!!!
 
bux-bg - Плащат ли тези?

Трябваше да я изтриеш, ама нека да хващаме думички :)
Да, явно това е новата мания на кликарите:)

Сигурно в датата са луднали да я промотират и да си спамят темите с кво са намерили и как са хванали господ за шлифъра с тази програма. Ох, а аз се уморих да гледам такива теми. Не отричам, че почнаха и да ми липсват. :)

bux-bg, викаш? bulgeris, не е лично. Наистина. Но ние аз лично, предполагам и останалите не ги долюбват тези програми, ако мога да им лепнат тази дума. Иначе си винаги добре приет да постваш какво ти душа сака, само без спам.

Успехи.;)
 
От: bux-bg

Какво разбирате вие от бъкс-бг . 7 мин дневно с 100 реферала .... 7 000$ седмично.Може и повече. Вие изкарвате ли толкова ? Само пишете "моя сайт прай по 2 продажби на 6 месеца" , "Трябва да прая линк билдинг"(незнам какво значи точно само предполагам), "продавам линк за 1лв месечно". Аз ви говоря за реални пари, цъкаш 3 мин и имаш 7 000$ седмично. Който иска да го светна как става да не ми пише :) и аз незнам как става. Ако ставаше до сега да съм станал "цъкър".
 
От: bux-bg

аз лично не се занимавам вече.Рано или късно ще съжаляваш.
Това си е моето мнение де.
 
От: bux-bg

ОМg. Защо винаги се намира някой новодошъл и да "съживи" някоя тема от преди месец - два, че и повече!!! ГЛЕДАЙТЕ ДАТИТЕ ОТ КОГАТО СА ТЕМИТЕ!
 
От: bux-bg

За да се натрупат постове в темите, в които имат опит и могат да говорят по въпроса за достигане до златните 10 поста, но и в този случай неговия коментар е доста точен и добър. Всеки такъв е добре дошъл. ;)
 
От: bux-bg

За да се натрупат постове в темите, в които имат опит и могат да говорят по въпроса за достигане до златните 10 поста, но и в този случай неговия коментар е доста точен и добър. Всеки такъв е добре дошъл. ;)

Съгласих се за коментара, но мисля че може да намери по-добра тема и да постне също така добър и точен коментар.
 
От: bux-bg

Моето предложение: Темите в кофата да се виждат от гугъл бот и от хора с по над 20 мнения :Д Няма голям смисъл, ама нищо не коства ;)
 
От: bux-bg

Забелязвам че в форума вече не се говори за бизнес за пари а само за Спамерите
кой колко поста имал кой кво пускал...
 

Горе