помагайте с идеи идеи за оптимизация

vandal

New Member
промених малко този сайт windsurf-mania.com но няма много посещения.Помогнете с идеи за оптимизация.
Сложил съм адсенс, какво още може да се добави за да се изкара някой лев
Помагайте моля
 
От: помагайте с идеи

Още съдържание, и мини на някоя хубава система с хубав темплейт :)
 
От: помагайте с идеи

Чудесен сайт. Наистина добави още съдържание, темплейта е добър.
Сложи още адсенс и събмитвай по директориите!
 
От: помагайте с идеи

tova za submit po directories ne go razbiram...kakvo shte reche...izvinete no ne sum mnogo navutre v zanaiata vse oshte
ami za poseshteniata - kak da gi uvelicha???

sudurjanieto shte doide - zamislil sum home stranicata da q updeitvam vsiaka sedmica s nova informacia, dokato ostanalite shte sa kakto sa si/dokato ne mi hrymne neshto novo/
 
От: помагайте с идеи

tova za submit po directories ne go razbiram...kakvo shte reche...izvinete no ne sum mnogo navutre v zanaiata vse oshte
ami za poseshteniata - kak da gi uvelicha???

Sudurjanieto shte doide - zamislil sum home stranicata da q updeitvam vsiaka sedmica s nova informacia, dokato ostanalite shte sa kakto sa si/dokato ne mi hrymne neshto novo/
Абе бате, няма ли да се научиш да пишеш на кирилица. Повярвай, не е нужно да имаш доктуратура по"Ядрена физика" за да го направиш. Не е нещо лично, но колко тук пишат на шлякавица, според теб?

Продължавайте с темата, сори за оф-топика.;)
 
От: помагайте с идеи

tova za submit po directories ne go razbiram...kakvo shte reche...izvinete no ne sum mnogo navutre v zanaiata vse oshte
ami za poseshteniata - kak da gi uvelicha???

Добави си сайта във всичките директории от ТУК
Добави си всички статии във всички мрежи ТУК


И си ти!
 
От: помагайте с идеи

Полезен сайт наистина. Семпло и културно.
Само едно уточнение по оптимизацията (все някога ще я почнеш) - ако имаш възможност промени links.html, че Гугъл не харесва много-много сайтове с такива страници (има филтър)
 
От: помагайте с идеи

промени links.html, че Гугъл не харесва много-много сайтове с такива страници

това ми звучи като Бог не обича да се лъже, защото е грях и има ад....

също толкова правдоподобно е...
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

Направи навигацията по-видима, сега едва се забелязва.
Количеството на рекламите от Адсенс мисля, че е достатъчно, само може да опиташ да смениш позицията на панела за реклама да е вдясно например.

На един от проектите ми от средно 120 влизания на ден имам по няколко клика, за izteglimi.com говоря, влез и го разгледай. :)

Това, на което съм заложил в случая е просто рекламата да не бие чак толкова много на очи а да е като странична "екстра". Наблягам на тапетите, за това, за което е сайта всъщност. Понеже целта на един току-що прохождащ сайт не е непременна печалба, а по-скоро - да привлече посетители и на тези посетители да им е приятно вътре. :)

Късмет с проекта.
 
От: От: помагайте с идеи

Абе бате, няма ли да се научиш да пишеш на кирилица. Повярвай, не е нужно да имаш доктуратура по"Ядрена физика" за да го направиш. Не е нещо лично, но колко тук пишат на шлякавица, според теб?

Продължавайте с темата, сори за оф-топика.;)

otbeliazah v niakolko puti 4e na rabotnia komp inamam kirilica...OS e na holandski i osven tova rabotia prez holandski server, t.e. realno kompa zad koito stoia e murtuv...foruma niama kirilizator, kvo da napravia
 
От: От: От: помагайте с идеи

otbeliazah v niakolko puti 4e na rabotnia komp inamam kirilica...OS e na holandski i osven tova rabotia prez holandski server, t.e. realno kompa zad koito stoia e murtuv...foruma niama kirilizator, kvo da napravia
http://knifebg.com/lat.to.cyr.html малко акъл тряя и се оправят нещата
не бъркай немога с неискам
 
От: От: От: От: помагайте с идеи

http://knifebg.com/lat.to.cyr.html малко акъл тряя и се оправят нещата
не бъркай немога с неискам
когато ми е възможно пиша на БГ, когато не мога - не е защото не искам. С тоя кирилизатор ми излизат само йероглифи.
АКо може да посъветваш нещо за оптимизацията на www.windsurf-mania.com моля
ако имаш по добрър кирилизатор - давай въпреки че не вярвам да помогне, но коментара ти беше глупав.
И ко се занимвате с шрифта ми = от вкъщи БГ от работа EN т'ва е.
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

Хора не се преебавайте, само си губите времето ;) Ама щом си мислите, че ще има ефект - хубаво, чупете си клавиатурите и мишките :)
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

Хора не се преебавайте, само си губите времето ;) Ама щом си мислите, че ще има ефект - хубаво, чупете си клавиатурите и мишките :)
ами незнам има ли смисъл, няма ли...
но ако ми кажеш как да увелича посещенията на сайта ще съм ти благодарен
 
От: От: От: От: От: помагайте с идеи

когато ми е възможно пиша на БГ, когато не мога - не е защото не искам. С тоя кирилизатор ми излизат само йероглифи.
АКо може да посъветваш нещо за оптимизацията на www.windsurf-mania.com моля
ако имаш по добрър кирилизатор - давай въпреки че не вярвам да помогне, но коментара ти беше глупав.
И ко се занимвате с шрифта ми = от вкъщи БГ от работа en т'ва е.

Правила 1. Писането на кирилица е задължително.

ти явно си специален ?
 

Горе