Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

darkenergy_

Active Member
Уважаеми колеги и колежки, с мнозина от вас съм работил, но с малцина съм имал привилегията да се запозная лице в лице. Във вторник ще идвам към София и между 10:00 - 13:00 ще съм в Mall of Sofia. Ако някой е свободен и е в района, звънкайте да пием по фреш, 0898 62 30 62 :) (Кирил ми е името, между другото). Пък кой знае, може и за някоя статия или преводче да се уговорим, ха-ха :)
 
Преместих темата в подходящата секция. Но аз ако имам работа натам, че ми е далеко, 100% ще мина. Пък и кой отказва статия. Хахха, не бе, шегувам се, държа да познавам повечето от вас. Все пак всеки ден сме заедно виртуално. :)
 
От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Ха-ха, добре :) Впрочем не съм забравил и твоята статия, карам си по разписания график и я наближавам :)
 
От: Re: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Преместих темата в подходящата секция. Но аз ако имам работа натам, че ми е далеко, 100% ще мина. Пък и кой отказва статия. Хахха, не бе, шегувам се, държа да познавам повечето от вас. Все пак всеки ден сме заедно виртуално. :)

Кажи от къде да те забера и ща закарам :D
 
От: Re: От: Re: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Аз ще дойда до теб. :) Ти да не си отпуска, да мина да пием по кафенце? :)

Отпуската се дава само със заверен в общината смъртен акт
 
От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Защо не се организира официална сбирка примерно веднъж месечно или веднъж на 2 месеца, да речем в София?
Примерно да се избира почивен ден ( събота или неделя) И в рамките на часа, да поговорим лице в лице и да пием по една бира. Нещо като дискусионен клуб, какво мислите ?
 
От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Мен повече работата ме вълнува :D

A първо трябва тийм, да направим та после да ходим да билдинг :D
По добре на тийм билдинг - картинг , футбол, пеинт бол .....
 
От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

От един тийм сме, как иначе!
Аз съм от предприемчивите, надявам се. Още не съм станал предприемач :)
Бих дошъл на такава сбирка.
 
От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Към мен ли е въпросът? Ако да, тогава НЕ :D ха-ха
 
От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Ами на кво кафе ще ни водиш тогава, аз като водя някои на кафе го черпя :). Мисля да репортна темата за подвеждаща :D
 
Re: От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Защо не се организира официална сбирка примерно веднъж месечно или веднъж на 2 месеца, да речем в София?
Примерно да се избира почивен ден ( събота или неделя) И в рамките на часа, да поговорим лице в лице и да пием по една бира. Нещо като дискусионен клуб, какво мислите ?

Мислим за една септември, ако всичко е ОК. Нека се посъберат хората от почивките. :)

@s1yf0x, не е ли малко по-лабаво този месец? :)
 
От: Re: От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Мислим за една септември, ако всичко е ОК. Нека се посъберат хората от почивките. :)

@s1yf0x, не е ли малко по-лабаво този месец? :)

Тотално подкрепям и чакам с нетърпение!

Ама е хубаво да се обяви датата по отдалече :)
 
От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

В часния бизнес ако имаш лабав месец значи нещо не е наред.
 
От: Хайде да ви водя на кафенце във вторник :)

Blinky,
какво стана със срещата ? Септември чука на вратата а няма дата ?
 

Горе