Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ето как пристигат в Гърция "бежанци" :)

with style и iPhone 6 :D
747211dd-4559-480c-9f70-e6cb944a5ee2-medium.jpeg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Странни същества са есейците...

Ми баш тези с бирите и ветропоказателите ще се интегрират успешно в ЕС, толкова ли не може да се разбере?

Ама били такива - онакива... Държат си се баш като дългогодишни есейци... с чупките, с позьорството, с телефончето... само физиономиите им са малко по-чернички и са по-скромнички на нова територия... Но манталитетът им е като на половината диванета у Мегаденс, така че ще се поокопитят.

Тези пък, които са с килимчето и забраните, изобщо няма да се интегрират с диванетата. Те ще си коленичат към изток, няма да рупат пържоли, няма да пият бира и няма да им дреме за останалите не защото са noo qki, а защото така са възпитани.

Бедна, бедна Европа...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Български цигани се представят за сирийци в Норвегия, твърдейки, че са си загубили документите.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Еее, дай боже! Като тръгна вълната от мигранти се надявах някой да научи нашите цигани да тръгнат с тях и поне малко да намалят тукашната си популация...

Български цигани се представят за сирийци в Норвегия, твърдейки, че са си загубили документите.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Еее, дай боже! Като тръгна вълната от мигранти се надявах някой да научи нашите цигани да тръгнат с тях и поне малко да намалят тукашната си популация...

Ивчо, колкото и да се изнасят, пак на 1 родено българче се пада да се раждат 4 циганчета. Да не говорим че ние средно на по 30+ ставаме за пръв път родители, а те на тази възраст започват да стават баби и дядовци.Оправия не виждам аз лично... :mad:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нещо става, ама не знам какво. Яхуу е част от пропагандната машина по принцип, но гледам нещо много са смекчили тона и изкривяването. А тази статия направо ме учуди:

Popularity of 'Putin the Shiite' sky high in Iraq
Цитат от статията:
"Taxi driver Ali al-Rammahi says Putin is the only reason he hasn't already joined the thousands of Iraqis fleeing the country to knock on Europe's doors.

"I thank Putin because he convinced me to stay in Iraq... Hajji Putin is better than Hussein Obama," he says, using the title given to Muslims who have performed the pilgrimage to Mecca."
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нещо става, ама не знам какво. Яхуу е част от пропагандната машина по принцип, но гледам нещо много са смекчили тона и изкривяването. А тази статия направо ме учуди:

Popularity of 'Putin the Shiite' sky high in Iraq
Цитат от статията:
"Taxi driver Ali al-Rammahi says Putin is the only reason he hasn't already joined the thousands of Iraqis fleeing the country to knock on Europe's doors.

"I thank Putin because he convinced me to stay in Iraq... Hajji Putin is better than Hussein Obama," he says, using the title given to Muslims who have performed the pilgrimage to Mecca."

Yahoo е само агрегатор на новини в случая, самата дописка е на Агенция Франс Прес.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

ЕС премахна санкциите върху вноса на руско ракетно гориво. Трябвало му за спътниците. Сигурно ще предприеме по отношение на имигрантите световноизвестната колхозна акция "Все в Космос!"

Ще стане още по-забавно, ако Русия в знак на солидарност забрани износа на това ракетно гориво.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нещо става, ама не знам какво. Яхуу е част от пропагандната машина по принцип, но гледам нещо много са смекчили тона и изкривяването. А тази статия направо ме учуди:

Popularity of 'Putin the Shiite' sky high in Iraq
Цитат от статията:
"Taxi driver Ali al-Rammahi says Putin is the only reason he hasn't already joined the thousands of Iraqis fleeing the country to knock on Europe's doors.

"I thank Putin because he convinced me to stay in Iraq... Hajji Putin is better than Hussein Obama," he says, using the title given to Muslims who have performed the pilgrimage to Mecca."

Yahoo е само агрегатор на новини в случая, самата дописка е на Агенция Франс Прес.

Хехехе владко тотално си изперкал батювото
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа


Осъждаме това, че се е стигнало до смърт на търсещ човек закрила от Афганистан и че това се е случило, докато той се е опитвал да стигне до безопасността на България и да упражни своето универсално човешко право да потърси убежище.
В какви времена живеем само.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

На маека им в подката на тия от ООН. Да се закрие тая безсмислена организация! Над 50 въоръжени орки нападат 3ма полицаи, трябвало е да има повече песелени при алахата. Крайно време е българските полицаи да действат със самочувствие и да бъдат подкрепени от обществото и държавата в такива ситуации.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

На маека им в подката на тия от ООН. Да се закрие тая безсмислена организация! Над 50 въоръжени орки нападат 3ма полицаи, трябвало е да има повече песелени при алахата. Крайно време е българските полицаи да действат със самочувствие и да бъдат подкрепени от обществото и държавата в такива ситуации.

Абсолютно подкрепям!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Почнахме ги! Още два три такива рекошети и че ни заобикалят отдалече :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Да, и навсякъде по медиите полицаят не е арестуван разправят:shock: Че що да е арестуван човека, той да не е там на разходка бе деба и медиите, нали това му е работата, за къв му е тоя пистолет иначе... Не ми харесва също как се оправдават, ще има пак България уби невинен бежанец ми се струва. Не могат ли като мъже да излязат, да кажат, така и така, нарушител, оказал съпротива, застрелян, край на въпроса. Кво се оправдават!?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Мда, и мен това ме дразни. Деба либерастията, толерастията и не знам си кво вече.
Още по-абсурдното е, че из ФБ се виждат коментари на загрижени хуманисти, как не било правилно това, което се е случило.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

И гнусното ДПС се изсра по темата...антибългарската партия, която трябва да бъде забранена.

Медал за човека. Четох че Божидар Димитров правил подписка за награждаването им с медали - абсолютно ЗА!
 

Горе