Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Докато преглеждах статистиката на посещенията, зяпах бг-новини (bTV).


Та ми съвпаднахте с този форум гьотере.


Една от централните теми в новините бе автокрадец (?!) , който бил вбесил премиера ви (??!).


Абе вие изобщо имате ли си представа на какво ниво на развитие се намирате, че се опитвате да се дървите? До каква степен на примитивизъм трябва да изпаднат медиите и зрителите на нация, която преди време се е гордяла с Левски и Ботев, че да се стигне до това? И руснаците или американците ли са виновни за тази жалка картинка?


Представих си Путин, "вбесен от автокрадец"... Бегайте в гората бе, модернизирани европримати.

Sad but true....unfortunately.
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Стига му приглася на тоя българофоб. Да си коментира руските новини:

Путин обнаружил древние амфоры на дне Чёрного моря

1399544_20110811204759.gif


Руският премиер Владимир Путин се гмурна за трети път в живота си и откри амфори, датиращи от шести век, съобщават агенциите. Путин слязъл едва на два метра дълбочина в бистрите води и по щастлива случайност успял да открие предметите пред погледите на журналистите.

:lol: Случаенос?! Не мисла!11
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Се гмурне за 4-ти път и да ще намери Атлантида ... не знам ама явно нивото на развитие в рушия е всичко свързано с култа към Путин ...
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Аз предлагам да оставим руската тематика настрана и ще помоля повелителят на водката да пише по темата. Има вече една такава тема, 190 страници, тая е за друго.

Страничка, знаем че много ни мразиш и презираш, не е нужно постоянно да ни го напомняш ;)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Като се замисля, повечето може да не са бежанци, а икономически имигранти. По-високият стандарт винаги привлича бедните
Затова и българите и руснаците бягат натам, но няма желаещи за България и Русия
Пък, ако махнат визите за Америка направо не знам колко млади хора ще хванат пътя за американската мечта
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Затова и българите и руснаците бягат натам, но няма желаещи за България и Русия
За Русия има много, коментирано е във форума. Имигрират главно от бившите съветски републики и азиатци.

Пък, ако махнат визите за Америка направо не знам колко млади хора ще хванат пътя за американската мечта
Много хора сме били там и не сме искали да останем. Общо взето, ако махнат визите, ако можем да изселим някой орк, добре ще е :D
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Докато преглеждах статистиката на посещенията, зяпах бг-новини (bTV).


Та ми съвпаднахте с този форум гьотере.


Една от централните теми в новините бе автокрадец (?!) , който бил вбесил премиера ви (??!).


Абе вие изобщо имате ли си представа на какво ниво на развитие се намирате, че се опитвате да се дървите? До каква степен на примитивизъм трябва да изпаднат медиите и зрителите на нация, която преди време се е гордяла с Левски и Ботев, че да се стигне до това? И руснаците или американците ли са виновни за тази жалка картинка?


Представих си Путин, "вбесен от автокрадец"... Бегайте в гората бе, модернизирани европримати.

Чекай малко ве, ти къф беши чи забраях,,, руснак, кавказец или мелез
Чи ти си най-неорентирания елемент, с руско и българско и английско гражданство, според теве
Пачему така мигрираш като все за Путин пропагандираш
Стой си в Русия бляд и не се коркай за Запада и не коментирай България
Полвината година си в България и храчиш отгоре на българското,,, не талибеше срам
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Бластере, моля те се, остави го тоя. По-добре пиши забавни коментари по темата :lol:
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нищо добро не чака Европа, ако не спрем бежанската вълна!


Айде на бас, че се подготвя общественото мнение за интервенция срещу Асад :)

Най-спешното, което трябва да се направи, е да се прекрати източникът на тази вълна, допълни той. По думите му това са дестабилизираните държави в Африка и Арабския свят.

А не е ли източникът беззъбата баба Европа, която си е събула гащите?
 
От: От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

:lol: Случаенос?! Не мисла!11

Като стана дума за случайности, ето още една:

NRlFq3v.jpg


Как не ги е срам да правят държава толкова близо до американските военни бази. :D
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Някой видя ли как изглеждат "българите", които са убили 70 бежанеца в камион Деба тея черните българи деба... По всички световни канали го дават това, деба. Сега върви разправяй, че българина е бял и не мирише!
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Сърдите се, ама Страната е прав.
За белите хора ние, българите също сме орки, които отиват на талази в страните им, вместо да ходят в близките си по манталитет страни, като Албания, Румъния, Турция...
И аз не искам бежанци от арабските страни у нас, но високомерието ви, погледнато отстрани е леко смешно. :)
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Сърдите се, ама Страната е прав.
За белите хора ние, българите също сме орки, които отиват на талази в страните им, вместо да ходят в близките си по манталитет страни, като Албания, Румъния, Турция...
И аз не искам бежанци от арабските страни у нас, но високомерието ви, погледнато отстрани е леко смешно. :)
Ами, явно не познаваш бели хора. Това е все едно като видя негър и да си викам - ей, виж ги французите. За нормалните бели хора с нормална обща култура, българите сме един от най-древните европейски народи. Високомерие от наша страна няма, никой тук не е тръгнал да пише, че видиш ли понеже е българин, то е велик и супермен. Някакъв руснак-българофоб обаче да ми се прави на юбърменш и да ми разправя какви сме и какви не сме, айде мерси. Да си види първо руската кочина, да ме прощават свестните руснаци и после да ни разправя на нас какви сме. Щото по света, като кажеш рускиня и всички се сещат веднага за разпоретина, а като кажеш руснак се сещат за това:

02.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

малко по малко нещата си отиват към бой. демек пак подфащаме руската тематика :lol:
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

За нормалните бели хора с нормална обща култура, българите сме един от най-древните европейски народи.

Ето това е високомерието ни, Ред. :)
Първо, колко европейци ни възприемат така?
Второ, защо лежим на тия лаври, като ''древен народ'' не значи развита, модерна държава?

Персия е по-древна от България, но съвременен Иран не буди страхопочитание и уважение у повечето хора, нали? За Гърция да не говорим, а пък римската имерия няма нищо общо с днешна столица на Италия.

Въпреки ниския морал на рускините и любовта на руснаците към чашката, Русия продължава да бъде супер сила, а точно ние да ги съдим е смешно. :)
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ето това е високомерието ни, Ред. :)
Т.е., това че споменавам един факт ти наричаш високомерие?
Какво ме интересува как ме възприема някой друг. Умните ни възприемат такива, каквито сме. За останалите - боли ме.
Никой не лежи на никакви лаври, къде си видяла да пиша, че всичко ни е наред? Само че, народът ни е казал - преди да видиш сламката в окото на другия, виж гредата в собственото си око ;)
Персия винаги е будила възхищение във всеки човек, който се интересува от култура и история.
Италианците са велик народ със страхотна история и кутлура.
Гърците, за тях имам по-резервирано мнение, но няма смисъл да го излагам тук.
Въпреки ниския морал на рускините и любовта на руснаците към чашката, Русия продължава да бъде супер сила, а точно ние да ги съдим е смешно.
Русия е супер сила за сметка на обикновения руснак. Вижда се каква супер сила са, окупирани от не много на брой олигарси, а масово руският народ мизерства. Абе, нещо подобно на нас, но в по-голям размер. Тъй че е супер смешно икономически имигрант, избягал като плъх от собствената си Родина, която уж толкоз много обича, да ни критикува по тоя начин. С презрение. А себе си да изкарва син на велик народ, който е цъфнал и вързал. А не каже собствените му внуци дали ще са руснаци или ще се оженят/омъжат за някой пакистанец в Лондон :wink:

Но айде да не спамим темата, това няма общо.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Някой видя ли как изглеждат "българите", които са убили 70 бежанеца в камион Деба тея черните българи деба... По всички световни канали го дават това, деба. Сега върви разправяй, че българина е бял и не мирише!

Араби, женени за българки, движат трафика с хора, твърди журналист

Той разполага със снимки, че таксита докарват в района само млади мъже. Според него таксита ги превозват след това до Видин, откъдето продължават на Запад. Масовата практика е хората да бъдат превозвани с товарни бусове, без прозорци, за да не се вижда вътрешността.

Тарифата за прекарване на един човек от Истанбул до българската граница е около 3000 евро, а влизането в Сърбия през зелената граница - 850 евро
Откъде имат парит тия? Нали уж бягат от война с по един вързоп на гърба?
 

Горе