Гошо да не е пуснал някоя нова тесла тия дни?

От: От: Гошо да не е пуснал някоя нова тесла тия дни?

Е,..?! Може да вярваш на данните, че зелените цифри са наистина реални посетители, тъй като поне при мен съвпадат с тези на аналитикса..
А към големите черни цифри са добавени и ботовете, та малко са понадути те самите.
2015-11-01_212406iF5Bc9a.jpg

А бе, от 50-100 уникални дневно, на 2000 съм пълен шах, явно са ми шернали някоя статия у фейса, защото 90% е от там трафика. Иначе съвпадат резултатите с аналитикса, добре си бачка тиксото. Ами айде, на всички само на зелени цифрички да ни върви! :)
 
От: Гошо да не е пуснал някоя нова тесла тия дни?

Определено ФБ е голяма стихия, направо съм на косъм от вайръл... Сега очаквам от хостинга да се размрънкат за цпу минутите. :lol:

tyxohd1JNMQ_sredna.bmp
 
От: Гошо да не е пуснал някоя нова тесла тия дни?

Да имах и аз такъв късмет..

Дай Боже да имаш, на всички от сърце го пожелавам! Моят съвет е да си постоянен и да не се отказваш.
 
От: Гошо да не е пуснал някоя нова тесла тия дни?

Би трябвало лятната Панда да влиза в сила...
 
От: Гошо да не е пуснал някоя нова тесла тия дни?

Твоето ако е късмет, аз моето си го направих. Въпросът ти беше, дали на някой му се е случвало.. :D

Разбира се, че сам си го направих и аз. Споделянето беше на статия, която си играх да напиша и оформя, като преди нея бях написал няколкостотин статии, все със стремежа всяка да я харесват и шерват. Затова и писах на момчето да не се отказва и да е постоянен.
 
От: Гошо да не е пуснал някоя нова тесла тия дни?

Ти да не си пиеш кафето сутрин с Матт или имаш ясновидски способности

Не, всички знам, че Декември ще бъде силен месец от към ъпдейти. :)
 

Горе