Как да не ти отварят писмaта и винаги да пристигат при теб!

takamato

Active Member
1. Отиваш в най близката пощенска станция
2. Питаш за пощенски кутии под наем
3. Взимаш си най-малката (евтина) струва към 20 тина лева на година
4. Изкарваш си ключ от ПК и си готов!

После адреса ще ти изглежда така:

EUROPE
BULGARIA
SOFIA 1000
POSHTENSKA KUTIA No 1422
 
ХЕ ХЕ ХЕ, това е добро. Мерси за инфото. Ако някой получава пратки това ще му свърши супер работа.
Аз лично ще го пробвам когато се зачестат пратки от чужбина. Мерси за ценното инфо още веднъж. Късмет на всички. :wink:
 
Идеята наистина е добра и евтина. Ако някой получава чекове това е най-сигурния начин да ги получи :wink:
 
Tsanko каза:
Идеята наистина е добра и евтина. Ако някой получава чекове това е най-сигурния начин да ги получи :wink:

Те не се ли получават направо в пощенската ви кутия по принцип. Аз не съм получавал в Пощата (само в стационарната такава). Е тях няма май кой да ти ги вземе нали са на твое име, освен ако не е голям хейтър този който ти го носи. Не може да го осребри, ама и ти няма да го осребриш. Някакъв прицип от сорта "мразя себе си и останалите". :)
 
Да ама има хеитъри които биха ти го скъсали защото ги е яд че си получил нещо а те не са (имах един такъв съсед преди) Ама аз съм работил а тои нее така че няма да получи
 
coolice каза:
Да ама има хеитъри които биха ти го скъсали защото ги е яд че си получил нещо а те не са (имах един такъв съсед преди) Ама аз съм работил а тои нее така че няма да получи

Да... или когато искат да извадят писмото от кутията през дупката :?
 
Оффтопик:
Днес един съсед носи писмото от БТК (за сметкат за телефона) разпокъсано вадено смачкано и т.н. и вика - децата са го извадили и скъсали , ето ти писмото аз ти го носа.....
 
ZzZaPyr каза:
Оффтопик:
Днес един съсед носи писмото от БТК (за сметкат за телефона) разпокъсано вадено смачкано и т.н. и вика - децата са го извадили и скъсали , ето ти писмото аз ти го носа.....
Представи си.... и то за бтк ами ако доиде чек с кеш??? Ко ще праиш... Е за това наи мее страх аз да си блъскам главата пред компа да се мъча и накря някав си пощальон ти го земе или от яд го хвърли...
 
georgimateev каза:
на PO BOX много компании не плащат, заради измамите с кредитни карти.

"Poshtenska Kutia" го записваш в улица :wink:
 
На мен ми трябва пояснение за най-билзката пощенска станция?

Имам на предвид мога ли да си взема такава кутия в в пощата която ми е в квартала или трябва да ида до централната поща?
 
coolice каза:
На мен ми трябва пояснение за най-билзката пощенска станция?

Имам на предвид мога ли да си взема такава кутия в в пощата която ми е в квартала или трябва да ида до централната поща?
Можеш да си вземеш в кварталната мисля. Стига да разполагат с такива и те да са свободни.
 
мисля, че е по-добре да дадеш 24$ (или колкото е там) за DHL и да си сигурен, отколкото да му трепериш! Колега, който вече е взимал чекове ми поясни, че чека има валидност 3 месеца, което при едно забавяне с БГ пощи може да се получи някой фал :(
 
хехе тои чека е за $24 (не от адсенс не мога да избрам куриер) може да не са много ама си ги искам, а за валидноста на чековете зависи от издателя на Г може да са по 3 месеца тези са 180 дни ( чакам да се съберът три чека и тогава ги сребрявам през 4 месец и нп) от две години получавам всеки месец горе долу по толкова рекруитинг комишън и сега за 1 път не ми доиде чека чаках го около 20 юли ама вече 10 дена ни следа

а програмата е тази:
http://www.marketingtips.com/sr/t.x/825299
 
днес най-после доиде чекчето с един месец закъснение :) издаден е на 4 юли маи пощите го дават ваканциоонно. Въпреки това се замислям за кутия че стига съм ги мислил ще доиде или не

check.jpg
 
Идеята за пощенска кутия е много добра то не е само за чековете и други схеми може да се въртят (легални) :lol: Евала много хора мислят повърхностно или много задълбочено (като мен) но ти си уцелил средата :p
 

Горе