Търся маркови дрешки на едро..

От: Търся маркови дрешки на едро..

Маркови и реплики са взаимоизклучващи се понятия...
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Маркови и реплики са взаимоизклучващи се понятия...
Що бре, и адибас си е марка :lol:
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Някой, ако е ходил скоро към Димитровград да сподели има ли хубави работи на далавера, че аз колко пъти се наканя да ида и те предната седмица прочета, че са им направили проверка и са конфискували стабилно количество стока и все ми се разминава :D
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Аз мога да намеря от тука , но нали целта е да вкарам нещо ново, може би някой от вас да има , защо да не поразгледам..
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Какви стоки те интересуват от Димитровград ?
 
Последно редактирано:
От: Търся маркови дрешки на едро..

Не е имало момент да няма такива дрехи с табела, дори и в моменти, когато има проверка. 70% че и повече от продаващите на Димитровград са си и производители и може да шият и специално по поръчка, което е и по-далавера. Естествено зависи и от количествата. Поне 20-30 броя от артикул или 4-5 серии. Имам и познати, които шият екипи, елеци, дънки и т.н. с табела.
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Не е имало момент да няма такива дрехи с табела, дори и в моменти, когато има проверка. 70% че и повече от продаващите на Димитровград са си и производители и може да шият и специално по поръчка, което е и по-далавера. Естествено зависи и от количествата. Поне 20-30 броя от артикул или 4-5 серии. Имам и познати, които шият екипи, елеци, дънки и т.н. с табела.

Давай връзки
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Споделете от каде в Димитровград мога да напазаря тениски(табели),дънки,dsqared и други марки .Ако мобе нещо снимки да видя.
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Николов здравей можеш ли да ми дадеш саит или номер на тези шиеашки цехови или търговци вДимитровград
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Вземете се поразходете по пазара в Димитровград малко.
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

Отиди на място и се разрови, ще се учудиш от обема стока който се предлага там.
Споделете от каде в Димитровград мога да напазаря тениски(табели),дънки,dsqared и други марки .Ако мобе нещо снимки да видя.
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

предлагам маркови тениски внос Турция на добри цени
марките са Calvin Klein, Emporio Armani, Ltb ,Tiffany, Nike ...
за повече информация пишете на лично
 
От: Търся маркови дрешки на едро..

предлагам маркови тениски внос Турция на добри цени
марките са Calvin Klein, Emporio Armani, Ltb ,Tiffany, Nike ...
за повече информация пишете на лично

Прати ми снимки с цените на тениските на лично съобщение
 
От: От: Търся маркови дрешки на едро..

чакам колет от склад в Италия с оригинални дънки, произведени там! Ако се интересуваш мога да ти пратя снимки!
За италиански марки ли става въпрос или за известните Найк, Адидас и т.н.
 
От: От: Търся маркови дрешки на едро..

Ами за повечето известни модни марки, но така и не се разбрахме с доставчика за документи, което ме отказа :)
 
Последно редактирано:
От: Търся маркови дрешки на едро..

Искаш да кажеш, че дрехите на тези марки, които ще внасяш са 100% оригинални, така ли да разбирам? Тоест ще разполагаш с оригинален Плейн?
 

Горе