Opencart инсталиране extension-и

a4kata

Member
От скоро почнах да се занимавам с Opencart и още не ми е ясно как да инсталирам extension - отивам на extension installer ъплоадвам .xlm файла казва, че е success и нищо не става ...
 
От: Opencart инсталиране extension-и

Инсталирах няколко и никаква промяна също така опитах да пипна нещо по темплейта, но нищо не става ясно имам някакъв кеш някой има ли идея как да се махне кеш-а на темплейта ?
 
От: Opencart инсталиране extension-и

После трябва да отидеш в списъка смодификации extension/modification и да натиснеш бутона обнови ...
Възможно е ако основните файлове са модифицирани да не успее да намери и нанесе желаните промени ..
 
От: Opencart инсталиране extension-и

Здравей!
За екстеншъните, които изискват vqmod - отиваш в папката на магазина си vqmod - xml и ъплоадваш там xml файла.
Зависи от екстеншъна, после някои направо се прилагат, а за други трябва да отидеш в полета на админ панела си "допълнителни модули", да го намериш и включиш. Ако искаш кажи кой е модула, за да помагаме.
 
От: От: Opencart инсталиране extension-и

Здравей!
За екстеншъните, които изискват vqmod - отиваш в папката на магазина си vqmod - xml и ъплоадваш там xml файла.
Зависи от екстеншъна, после някои направо се прилагат, а за други трябва да отидеш в полета на админ панела си "допълнителни модули", да го намериш и включиш. Ако искаш кажи кой е модула, за да помагаме.

Нямам такава папка ... до колкото знам за версиите от 2+ не с изисква vqmod или се бъркам, какво и да пробвам не става 3 плъгина инсталирах вече има някакъв кеш на темплейта си мисля ...
 
От: От: Opencart инсталиране extension-и

Нямам такава папка ... до колкото знам за версиите от 2+ не с изисква vqmod или се бъркам, какво и да пробвам не става 3 плъгина инсталирах вече има някакъв кеш на темплейта си мисля ...

Метни ми на лично плъгина и магазина ти + данни за достъп, ако искаш. Не гарантирам, че ще се справя, защото нямам опит с 2.0, но ако искаш може да се пробвам.

Поздрави,
 

Горе