Конкурс за Tupac лого

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Здравейте,

Стартира се нов проект за сайта 2PacLegacy.net. В момента има сайт и форум, но искам да подчертая, че изцяло трябва да игнорирате моментния сайт и форум, тъй като ще се изгражда изцяло нов сайт.

За това аз не искам просто някакво лого с надпис, а някакво дизайнерско решение, което да впечатлява. За пример слагам едно лого, ако може да се нарече лого на Truth About Tupac.com, като не казвам, че то трябва да бъде същото или пък да се взима някаква идея от него, а просто ви го давам като пример, че не искам крайния продукт да бъде просто някакъв надпис. Това е причината да го споделя с вас.

Логото ще послужи също и за добавянето му като картинка във видео клипове качвани в YouTube.

Представям си го по следния начин :

Код:
Сайтът се прави на wordpress. В опцията на темата са зададени два размера на лого - [B]544 x 180px и 272 x 90px.[/B]

- Все едно е ударен печат, който да символизира ''едно ново начало за запазване/поддържане на наследството на Тупак''
- Четлив фонт на буквите,
- Да присъства цялото име на сайта 2PacLegacy.net, a отдолу с по-малки букви с ръкописен шрифт Let's Keep the Legacy Alive
- Без образа на Тупак

truth.jpg



Краен срок : 01.12.2015 г.
Награда : 70 лв.
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за Tupac лого

Не знаех за това. Променил съм условията, наградата е гарантирана.

Успех на всички!
 
От: Конкурс за Tupac лого

2pac-1024x640.png
 
От: Конкурс за Tupac лого

@stoineff, знам че можеш и още, доказал си го. :)



Моля, не взимайте никакви готови изображения от пространството. Също много важно нещо е все пак качвайки тази снимка във видео клип, всеки да разбира че става въпрос за сайта 2PacLegacy.Net, т.е. трябва да има и разширението. Нали все пак е лого, което пък ще се използва за такова в сайта.
 
От: Конкурс за Tupac лого

@stoineff, знам че можеш и още, доказал си го. :)



Моля, не взимайте никакви готови изображения от пространството. Също много важно нещо е все пак качвайки тази снимка във видео клип, всеки да разбира че става въпрос за сайта 2PacLegacy.Net, т.е. трябва да има и разширението. Нали все пак е лого, което пък ще се използва за такова в сайта.

100% авторско е, даже се притеснявам да не ми го гепат, че съм го турил без защити. Постарал съм се да прилича на Ту паК. Естествено го имам и векторно. За .Net ще помисля
 
От: Конкурс за Tupac лого

Айде и аз
..............
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за Tupac лого

Едно лого и от мен ;)2pac-001.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за Tupac лого

До сега абсолютно всички предложения представляват снимки с надписи. Аз искам лого.

Също така не знам защо добавяте лика на Тупак във всяко предложение....
 
От: Конкурс за Tupac лого

Според мен трябва да опишеш по-точно изискванията си и идеята на бъдещия сайт.
Ако не знаеш какво точо искаш, описваш какво не искаш, примерно: не искам каквито и да е образи на Тупак в логото, не искам кръгло лого, не желая триъгълници в логото, не харесвам червения цвят и т.н.т., но главното е да опишеш идеята на бъдещия нов сайт.
Колкото по-точно опишеш това, толкова по близки до твоето виждане предложения ще получиш, може да дадеш и още примери на лога кито ти допадат.

"Не искам просто някакво лого с надпис, искам лого което да впечатлява" добре си започнал ,но това е много общо, логото трябва да носи послание, какво послание....

Успех!

П.п. И къде видя снимки в логото на Стойнев и моя експеримент?
Това са образи, векторни образи, но не и снимки.
 
От: Конкурс за Tupac лого

Сайтът се прави на wordpress. В опцията на темата са зададени два размера на лого - 544 x 180px и 272 x 90px.

Умишлено не съм ви давал някакви насоки, за да не ви ограничавам по някакъв начин, но сега ще ви кажа точно какво искам.

- Четлив фонт на буквите,
- Да присъства цялото име на сайта 2PacLegacy.net, a отдолу с по-малки букви с ръкописен шрифт Let's Keep the Legacy Alive
- Без образа на Тупак

И сега ще ви дам една идея. Представям си го като все едно е ударен печат, който да символизира ''едно ново начало за запазване/поддържане на наследството на Тупак''
 
От: Конкурс за Tupac лого

Това лого го направих за кеф заприлича на стикер(значка)!
fasfa412421.png


Но това пак дано ти хареса :)
ysi_urukov.png
 
От: Конкурс за Tupac лого

Идея за лого с размери 544/180 пиксела. Щампа, чийто долен надпис наподобява кардиограма.

8488043z.png


8488044t.png
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за Tupac лого

На @petya77 предложението най-много се доближава до това което искам. Очаквам други предложения и благодаря на всички, които се включват :)
 
От: Конкурс за Tupac лого

На @petya77 предложението най-много се доближава до това което искам. Очаквам други предложения и благодаря на всички, които се включват :)

Айдее, сега другите ще почнат да копират, вариации на предложението на Петя, както сме виждали нееднократно в предишни конкурси, което няма да е честно, а според мен ще си е и кражба на идея, и даже предлагам на автора на конкурса DonMakaveli такива да не бъдат приемани.
 

Горе