Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24?

  • Да!

    Votes: 4 11.1%
  • Не!

    Votes: 30 83.3%
  • Путин е виновен!

    Votes: 4 11.1%
  • Ердоган да слуша Местан!

    Votes: 1 2.8%
  • О, Шипка!

    Votes: 4 11.1%

  • Общо гласове
    36
Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? Анкета.

Пускам тази анкета - дали можем да вярваме на Турция относно сваления руски самолет СУ-24. Пускам я анонимна - всеки да си излее душата си на спокойствие, без никакви ограничения.
По-късно ще кажа какво ме накара да я пусна. През това време можете да си мислите каквото щете по въпроса. Убеден съм, че никой няма да е близо до причината.

И така - старт!
Можем ли да вярваме на Турция - официална, за това как и защо е свален руският самолет СУ-24 на 24 ноември 2015 година, на... (не, това няма да напиша, че ще повлияе на резултатите)?

ПП
Избрах Allow multiple choice - дано работи, че предишната анкета не стана така.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Прозрачен си като ГМО доматите си, ама да не ми се сърдиш няма да казвам каква е целта на поредната малоумна тема.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Не знам какво пише по-горе, но като гледам кой го е писал, съм длъжен да кажа, че съм депозирал при Блинки повода за анкетата - дали може да се вярва на Турция, относно сваления руски самолет СУ-24.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Въпроса е Русия какво ще свали :) До колкото разбрах вече са разположили ракети и ще пускат изтребители със бомбардировачите.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Нищо няма да сваля. Само си приказват.

Иначе предполагам ще продължат да бомбят.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Нищо няма да сваля. Само си приказват.

Иначе предполагам ще продължат да бомбят.

Аз не казвам , че ще атакуват. Но при нова атака на техен самолет , тия изтребители , които стрелят , няма да се приземят по нормален начин :)
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Аз не казвам , че ще атакуват. Но при нова атака на техен самолет , тия изтребители , които стрелят , няма да се приземят по нормален начин :)

Не съм сигурен, че ще има руски пилот да пробва маневра доближаваща се до турската граница, освен ако не е изпил няколко одеколона преди това.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Макар, че имам ясни политически убеждения, гледам да не ги разгласявам публично в нета... И сега няма да го направя.

Е, добре. Понякога на по биричка с приятели си говорим на близки теми!

Защо тогава списвам този пост? Ами ето заради
Убеден съм, че никой няма да е близо до причината.

Аз ще коментирам така: И едните и другите не са цветя за мирисане. Кой крив, кой прав, едва ли ще разберем. Могат да се появят всякакви спекулации и интерпретации на случилото се, но вероятно истината ще остане някъде там.

Поради тази причина ще се въздържа да гласувам в анкетата.

Все пак, наистина трябва да призная, че бях леко провокиран от автора на темата (та чак и пост пиша), и ми е интересна неговата гледна точка.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Е то въпроса може да се обърне - може ли да се доверим на руснаците?

Имайки предвид какво разправяше Путин за Крим - няма човечета, има човечета. А за Украйна. На цял Свят е ясно, че там се бият ваканцуващи руски войници, само дето Путя се скъса да повтаря, че това не е така.

Накрая за оня малазийския самолет дето го думнаха над Украйна - според официалния доклад е думнат с ракета земя въздух (Бук) изстреляна от територия контролирана от сепаратистите.


Забравих да допълня и честите нарушения на руските самолети на въздушното пространство на чужди държави - главно Прибалтика горе.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Какво има да се доверяваш на руснаците? От едната страна са изроди джихадисти, който и да е срещу тях е добър. Изборът е ясен, или си с джихадистите или не си. Манафите направиха своя избор и доказаха, че когато Ботев ги нарича варварско племе, което не подлежи на цивилизация, е бил абсолютно прав.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Какво има да се доверяваш на руснаците? От едната страна са изроди джихадисти, който и да е срещу тях е добър. Изборът е ясен, или си с джихадистите или не си. Манафите направиха своя избор и доказаха, че когато Ботев ги нарича варварско племе, което не подлежи на цивилизация, е бил абсолютно прав.

И все пак има до момента 2-ма манафолюби, които са гласували, че вярват на Турция. Колко голям българофоб, християнофоб и човекофоб трябва да си, за да гласуваш за тези уроди, дето целенасочено заляха Европа с африканска и азиатска паплач? Направо съм в шах...
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Естествено , че Турците лъжат, и без да имаш кой знае , каква информация е ясно ,че не искат да се бомбандират пограничните със тях Сирийски райони населени с Тюркмени(сирийци с турско самосъзнание).......По притеснително е обаче от къде им идва куража . Не съм русофил обаче нещата взеха да смърдят , което се вижда и с просто око.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Естествено , че Турците лъжат, и без да имаш кой знае , каква информация е ясно ,че не искат да се бомбандират пограничните със тях Сирийски райони населени с Тюркмени(сирийци с турско самосъзнание).......По притеснително е обаче от къде им идва куража . Не съм русофил обаче нещата взеха да смърдят , което се вижда и с просто око.

Те смърдят от самото начало. Ето едно прясно доказателство.
 
От: От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Е то въпроса може да се обърне - може ли да се доверим на руснаците?

Имайки предвид какво разправяше Путин за Крим - няма човечета, има човечета. А за Украйна. На цял Свят е ясно, че там се бият ваканцуващи руски войници, само дето Путя се скъса да повтаря, че това не е така.

Накрая за оня малазийския самолет дето го думнаха над Украйна - според официалния доклад е думнат с ракета земя въздух (Бук) изстреляна от територия контролирана от сепаратистите.


Забравих да допълня и честите нарушения на руските самолети на въздушното пространство на чужди държави - главно Прибалтика горе.

Никой не ти пречи да си пуснеш анкета. Никак не е трудно.
Ако нямаш какво да кажеш по темата, ще те помоля да си изтриеш мнението.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

И все пак има до момента 2-ма манафолюби, които са гласували, че вярват на Турция. Колко голям българофоб, християнофоб и човекофоб трябва да си, за да гласуваш за тези уроди, дето целенасочено заляха Европа с африканска и азиатска паплач? Направо съм в шах...

Единият е ясно кой е - той си е неориентиран по ДНК, но ще го коментирам по-късно.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Макар, че имам ясни политически убеждения, гледам да не ги разгласявам публично в нета... И сега няма да го направя.

Е, добре. Понякога на по биричка с приятели си говорим на близки теми!

Защо тогава списвам този пост? Ами ето заради

Аз ще коментирам така: И едните и другите не са цветя за мирисане. Кой крив, кой прав, едва ли ще разберем. Могат да се появят всякакви спекулации и интерпретации на случилото се, но вероятно истината ще остане някъде там.

Поради тази причина ще се въздържа да гласувам в анкетата.

Все пак, наистина трябва да призная, че бях леко провокиран от автора на темата (та чак и пост пиша), и ми е интересна неговата гледна точка.

За такива неща съжалявам, че бе махната репутацията от "Политика".
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

Аз ще коментирам така: И едните и другите не са цветя за мирисане. Кой крив, кой прав, едва ли ще разберем. Могат да се появят всякакви спекулации и интерпретации на случилото се, но вероятно истината ще остане някъде там.

Поради тази причина ще се въздържа да гласувам в анкетата.
.
От едната страна имаш турците и ИДИЛ, от другата имаш Русия. Пак казвам - от една страна имаш ислямисти, режещи глави, ядящи сърца и граничещи с нас. От друга имаш нещо, което има силата да ги спре. Ти кой избираш?
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

интереса клати феса.

аз лично обмислям вариант да емигрирам във фиджи, докато приключат с глупостите. ако някой е за идеята, може да заформим expat community.
 
От: Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24? анкета

От едната страна имаш турците и ИДИЛ, от другата имаш Русия. Пак казвам - от една страна имаш ислямисти, режещи глави, ядящи сърца и граничещи с нас. От друга имаш нещо, което има силата да ги спре. Ти кой избираш?

Ако въпросът стои по този начин, бих казал, че със сигурност симпатизирам на братушките.

Но въпросът, името на темата/анкетата е "Можем ли да се доверим на Турция за сваления СУ-24?" Е, в този случай смятам, че моето мнение едва ли ще е релевантно!

За такива неща съжалявам, че бе махната репутацията от "Политика".
Това как трябва да го разбираме?
 

Горе