Офертите на eMag за Черния петък

От: Офертите на eMag за Черния петък

Като цяло много слабо тая година ... Не знам в колко отвори ама в 8 часа бях пред компа и ссд-то беше заминало ...
 
От: Офертите на eMag за Черния петък

Като цяло много слабо тая година ... Не знам в колко отвори ама в 8 часа бях пред компа и ссд-то беше заминало ...

В 7:30 отвори, аз си взех каквото си бях намислил, но нямаше плазми за по 200 лв и се разочаровах много, даже плаках малко :D
 
От: Офертите на eMag за Черния петък

Аз си бях набелязал един ново мултифункционално лазерно устройство, но като гледам цените са по-скъпи от технополиса и техномаркета, дори и на черния петък...разочарован съм
 
От: Офертите на eMag за Черния петък

Няма ли кой да каже на бг търговците, че черен петък означава изчистване на стока на много ниски цени, а не 10% дето реално и с карти за отстъпка могат да се докарат. И забелязвам, че между "големите отстъпки" има и продукти на нормални цени.
 
От: Офертите на eMag за Черния петък

Аз имам само миксери и пасатори поръчани от там .. какво ли си мислят не знам .. даже и днес един миксер потъчах :D ... ама все това ми се струва за подходящ подарък :D
 
От: Офертите на eMag за Черния петък

Абе дали е еМагване или еПриебагване е спорен въпрос [emoji1]
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Офертите на eMag за Черния петък

Като те четах се сетих че искам машинка за ход дог!


Аз имам само миксери и пасатори поръчани от там .. какво ли си мислят не знам .. даже и днес един миксер потъчах :D ... ама все това ми се струва за подходящ подарък :D
 

Горе