Продава се: Рекламна статия в сайт на обща тематика

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Здравейте, предлагам публикуване на рекламна статия в мой сайт на обща тематика.

Малко статистика...

Възраст на сайта: 3 години.
Съдържание: над 90% уникално съдържание;
Тематика: Обща - могат да се включват текстове за здраве, животни, филми, музика, лайфстайл и т.н.
Посещения: Средно дневно 300-400, а импресиите са x2, въпреки че в някои дни са повече (например днес са 1000). И продължава да се качва трафика...
Трафикът почти изцяло органичен - почти всички посещения са от Google, има тук-таме и от Facebook.
Домейн: .com
Език на сайта: Български;

КАКВО ПРЕДЛАГАМ?

  • Публикуване на PR материал или обикновена статия за даден продукт, услуга, събитие, сайт, бизнес и пр. - материала се публикува в подходящите категории.
  • Постване на до 2 линка в поста.
  • Споделяне на публикацията пред над 20 000 аудитория в Facebook.

Какво изисквам:

Уникален текст - минимум 95%, според Advego;
Поне 100 думи дължина на текст;
Снимка (ако става дума за PR материал) по възможност - не е задължително условие.
Ако в текста желаете да включите 2 връзки, то сайта, към който водят трябва да не е оспамен, наказан, съдържащ вируси, пиратско или 18+ съдържание или друг вид съдържание забранено от закона.
Текста се предоставя от вас.

Запазвам си правото да не приемам даден текст за публикуване, в случай, че по мое мнение не е подходящ за сайта или аудиторията му.

ЦЕНА: 24,99лв


Начин на плащане: epay (предпочитан метод), paypal (предпочитан метод), банков превод;

Време за публикуване на материал: до 48 часа след постъпило плащане.

* В случай, че не разполагате с готов текст, можете да поръчате написването му на мен, което се заплаща допълнително. Цена за 100 думи / 2,00лв, 95% уникалност. - > Заявки за написване на текст се изпълняват след 4-ти януари.

Който желае линк към сайта, може да ми пише на ЛС, не го поствам от някои съображения. Моля да ми пишат само потребители, които наистина имат интерес да се възползват от офертата! Ще изпратя сайта само на тези потребители, които преценя, че наистина проявяват интерес - благодаря за разбирането.

Поздрави! :)
 

Горе