Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Nedelin Marinov

New Member
Здравейте!

Занимавам се с онлайн бизнес в сферата на маркетинга и рекламата. Компанията е сред най-бързо развиващите се последните 2 години в областта си и предлага уникални рекламни продукти. Иновативното е, че компанията ви плаща 72 пъти в денонощието, срещу само 10 минути работа на ден!
Също така - ако има хора, занимаващи се с бизнес или притежаващи сайт - платформата ще ви осигури достъп до потенциални партньори и купувачи от цял свят, и на всичкото отгоре - ще ви се заплаща за това!

За повече инфо - пишете ми лично съобщение тук или във фейсбук - https://www.facebook.com/nedelinm или на имейл - [email protected]

Имам опит с компанията вече от над 7 месеца, така че със сигурност ще ви бъда полезен!

Поздрави,
Неделин Маринов
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Здравей!
Ще обясниш ли накратко за какво става въпрос, а не всички да те питаме за повече инфо...
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Май е време за банани?
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

И аз така мисля, този явно не знае че такива схеми не са добре дошли в този форум :)

Ако не пусне тук инфото, ще го наплескам с червено / а и както си мисля е някоя тъпа оферта от това да се клика по реклами/
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

https://www.youtube.com/watch?v=iMjJ23D6OJE&feature=youtu.be - Ето ви едно кратко обяснение за системата, защо се различава драстично от понзи, пирамиди, млм и тн. Защо хората в България си мислят, че всичко, което звучи хубаво - е измама?
Тук не са добре дошли обяви за хора с малко по-разчупено мислене? Странно е как хората даже не знаят за какво става въпрос, но веднага се настройват против... Първо трябва да уточня , че това не е PPC сайт, тук не се печели на база кликнати реклами... Това е система, работеща както Фейсбук, както Гугъл, с разликата, че разпределя 95% от печалбите си. Това си е онлайн рекламна платформа... Приходите на компанията не се формират само от партньорите, но и от външни рекламодатели, които в момента заемат около половината дял от общата печалба, ето защо и компанията не е зависима от привличането на нови хора, нито пък партньорите са задължени да привличат нови хора. Това е първата такава платформа, която функционира от декември 2013. От тогава досега има десетки копия, които вече не са на пазара... Компанията си предлага 3 основни рекламни продукти - кредитни пакети, банери и гарантирани посетители. Намерете човек в интернет, който е част от компанията и не е доволен или някой който не си е получил парите... В тази компания работят някои от световните лидери в областта на маркетинга и личностното развитие ;)
Споделям си личния сайт, където съм се постарал да обясня всичко подробно -http://nedelinmarinov95.wix.com/map-business . Който е готов да приеме такава по-иновативна идея - да разгледа сайта и да се свързва с мен за въпроси... За останалите - има хиляди начини да се печели в интернет, това за мен е най-доброто и за това се занимавам точно с тази компания, но всеки си има собствено мнение...

Поздрави и бъдете позитивни ;)
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

https://www.youtube.com/watch?v=iMjJ23D6OJE&feature=youtu.be - Ето ви едно кратко обяснение за системата, защо се различава драстично от понзи, пирамиди, млм и тн. Защо хората в България си мислят, че всичко, което звучи хубаво - е измама?
Тук не са добре дошли обяви за хора с малко по-разчупено мислене? Странно е как хората даже не знаят за какво става въпрос, но веднага се настройват против... Първо трябва да уточня , че това не е PPC сайт, тук не се печели на база кликнати реклами... Това е система, работеща както Фейсбук, както Гугъл, с разликата, че разпределя 95% от печалбите си. Това си е онлайн рекламна платформа... Приходите на компанията не се формират само от партньорите, но и от външни рекламодатели, които в момента заемат около половината дял от общата печалба, ето защо и компанията не е зависима от привличането на нови хора, нито пък партньорите са задължени да привличат нови хора. Това е първата такава платформа, която функционира от декември 2013. От тогава досега има десетки копия, които вече не са на пазара... Компанията си предлага 3 основни рекламни продукти - кредитни пакети, банери и гарантирани посетители. Намерете човек в интернет, който е част от компанията и не е доволен или някой който не си е получил парите... В тази компания работят някои от световните лидери в областта на маркетинга и личностното развитие ;)
Споделям си личния сайт, където съм се постарал да обясня всичко подробно -http://nedelinmarinov95.wix.com/map-business . Който е готов да приеме такава по-иновативна идея - да разгледа сайта и да се свързва с мен за въпроси... За останалите - има хиляди начини да се печели в интернет, това за мен е най-доброто и за това се занимавам точно с тази компания, но всеки си има собствено мнение...

Поздрави и бъдете позитивни ;)

Тоя сайт ме оставя без думи.
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Защо ли си загубих времето с тая простотия :)
Човека лови шарани, ама е попаднал в блатото където крокодилите него ще изядат :)

Трябва да инвестираш 50$ за да почнеш да печелиш, хаха.
Заслужава банан!
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

брей колко много пара си изкарал, защо не направиш фонд за глобална пирамида?
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Дам, сайта му е много скандален!
И на мен ми мирише на нещо " нередно ", но все пак има малкит шанс да не е чак толкова зле и да може да си върнеш парите ;)
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Хаха , кой ти каза, че трябва да вкараш пари, за да печелиш? Компанията предлага толкова много възможности, да печелите и без да вкарате нито 1 лев... Покажете ми човек, който не си е изтеглил парите! Защото, ако започнете да търсите - ще откриете, че няма активен партньор на компанията, който да не е доволен от бизнеса! Сайта, който аз съм създал е просто информативен :) Явно не сте наясно с определението - "пирамида" и го слагате като определение за всичко, с което не сте напълно наясно :)
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

За парите - отдавна съм на печалба... Ясно ми е, че няма как почти всички да не са негативно настроени, така са повечето от хората, затова първите резултати в Гугъл са такива - хората обичат негативното и да плюят и не обръщат внимание от кого са тези статии... Няма как да убедиш някой, чиято нагласа е негативна... Ако има някой - заинтересован - да пише. За останалите - нека това си остане поредната пирамида :)
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Тук влизат хора със сериозни бизнеси (поне с големи амбиции за такъв де) в онлайн средите. Заглавие тип: бачкай 10 минути на ден, изкарвай 50лв е крайно несериозно
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Успех, момче!
Догодина по това време ще станеш милионер! :D :lol:
 
От: От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Хората, които имат сериозни онлайн бизнеси е почти сигурно, че знаят и за тази платформа! ;) Не съм казвал колко може да се изкарва, "72 пъти в денонощието" може да значи да получаваш по 1 цент на 20 минути... Както всеки бизнес и тук се изисква постоянство и време, за да се постигнат някакви по-добри резултати :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

Не беше мкойн, амуей, SCI и т.н и т.н и т.н. Влезнах ти във фейсбука и определено са те зарибили. Рекламираш "бизнеса" точно както искат да го правиш. Говориш, че си изкарал 70$ докато спиш и си ритал футбол и си ходил на лостове (супер ежедневие). Говориш, че "някога", "след време" и т.н... може би ще изкарваш повече на ден, отколкото на сегашната ти работа. Да не говорим, че ти нямаш нито трудов договор, нито осигуровки.

Но определено с някакви хубави абстрактни и положителни думи освен лелки и чичковци, които са си взели ваучер от грабо за твоя семинар, няма кой да повярва в тази уникална иновация от 2013.

Дори 72 пъти в денонощието звучи смешно и някак си нелепо. И отново ти казвам - всичко това са празни приказки. Виждам, че определено смяташ че това е бъдещето и си хванал мекото на хляба, но повяравай ми лъжеш се. Доста мой приятели ме навиваха да вкарам $ в техния иновативен бизнес, които определено не е MLM. Ляв крачол десен крачол нз си кво.. bullshit

Вземи прочети някоя книга за стратегическо у-ние, маркетинг, иновации и инвестиции и се захвани с нещо РЕАЛНО. Хубаво е да се свалят звезди от небето ;), но тук няма, или поне се надявам, потребители, които да остави малкия/средния/големия си проект/бизнес/идея за да взимат % от милиардите $ правени от реклама :O :O Лека нощ, че аз утре трябва да ходя на реална работа :) :) :)

И повярвай ми - не искам нищо лошо да кажа, имаш мотивация и желание да успееш, но според мен цялата тази енергия трябва да я пренесеш в нещо съвсем друго ;)
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

"Пътят към свободата".

Немам търпение.

"""да почивате цялата година и в същото време да сте стабилно финансово осигурени!"""

Е - това и по времето на Бай Тошо го е немало. Браво, момче - ти си измислил схемата.

Добре че от време на време влизат такива като теб да се разведряваме.
 
От: Искате ли да печелите срещу 10 минути на ден - 72 пъти в денонощието?

8614815M.jpg
 

Горе