facebook взехами 1200 евро

anaboliii

Member
Здравейте, имам много интересен проблем.
Тези сладури https://web.facebook.com/Sahabat.Jam.Tangan/ са ме добавили като рекламен админ и са направили реклами за няколко часа на стойност 1200 евро .
Та сега какво да правя?
Писах репорти, писах жалби но вече 2 ден нямам отговор.
Към кой да е обърна?

КОйто знае моля ви за съдействие или линкове къде и на кой да пиша?
 
От: facebook взехами 1200 евро

Как така са те добавили като "рекламен админ"? Няма как да ти вземат пари, след като не си дал съгласие да пускаш реклами, тоест те не могат да пуснат реклама от твое име, с твоя сметка или твой PayPal :shock:
 
От: facebook взехами 1200 евро

Значи имаш FB Ads акаунт и го споделяш с някакъв друг и другия те скамва..
Аз това разбрах...
Наивността не е добродетел...
 
От: facebook взехами 1200 евро

Да си админ/едитор на страница и на Рекламен акаунт са 2 различни неща.
Никой, освен, ако няма имейл/телефон с регистрацията ти и парола не може да те набута.
Споко.

И друго - дори да е направено от твоя Рекламен акаунт, ти ако ги нямаш тези пари в свързаната карта, нищо не могат да ти вземат. Винаги може да сложиш друга карта с минимална сума(за да я приеме).
 
От: facebook взехами 1200 евро

Чувал съм, че се правят врътки с виртуални карти на "фалшиви" профили. Имаше едни апапи преди време, които бях срещал в разни форуми, които за $100 продаваха рекламен фейсбук профил с много добра развита история + максимален лимит, който фейсбук позволява. Точиш акаунта за чужда сметка и после теглиш една майна когато се стигне до плащане. Може случая с пича да е подобен!
 
От: facebook взехами 1200 евро

Лимита за реклама е 250$ на ден, как ще ти вземат 1200 евро? Имаш ли вързана карта към акаунта? Ако са ти дръпнали наистина пари, отивай веднага в банката и кажи, че са те измамили. Може и да спрат транзакцията. И това, че не можеш да се свържеш с ФБ е пълна глупост - търси. Има си съпорт за рекламодатели и бизнес клиенти.
 
От: facebook взехами 1200 евро

Няма лимит от $250 дневно. Лично съм пускал над $1000 дневно.

Иначе най-вероятно са ти откраднали паролата. За да пуснат реклама от твое име, трябва да го направят през твоя профил.
 

Горе