NeoBux

От: NeoBux

Нали посещават сайтове, който са платили на BUX да им докарва трафик.
Аз видях един такъв BUX сайт, които предлага уникални посещения срещу смс.
И предполагам че част от парите от смс отиват при тези който цъкат по сайтовете,
и за това попитах не ги ли банва Google AdSense. A ако нямат реклами от AdSense за какво им е такъв трафик. Въобще за какво са им посетители на сайтовете които само влизат и излизат.
 
От: NeoBux

Е да :) Но щом BUX-A си работи значи има някои си купува трафика.
Абе врътки големи :) :)
 
От: NeoBux

хей някой ако има желание може да се включи към мен и да ми стане реферал и така и двамата ще печелим!яко нали?
 
От: NeoBux

неприятности с Neobux
Здравейте на всички които искат да печелят от Neobux.
След няколко месеца кликане на рекламите които са 4 цента на ден достигнах 2 долара и с голямо удоволствие си ги изтеглих.До тук всичко беше наред!
Но проблема дойде с това,че реших да си закупя 100 реферала за 1 месец .
След закупуването им започнаха да кликат но уви от 100 кликаха само по 20 или 25 до 30, като всеки ден спечелвах по 30 или 40 цента .И така на 25 тия ден се оказа че имам само 12 долара.Изтеглих ги и разбрах,че няма да мога дори и да си върна вложената сума.След което им написах писмо до модераторите и попитах как е възможно и няма ли правила за коригиране на referals и им написах че това е абсолютно недопустимо и че няма нищо общо с рекламите им за печелене и че ще пиша за тях в форумите.
След което те ми написаха писмо с което ми казаха че не било зависело от тях и че да не съм ги заплашвал защото не съм бил прав.След 25 тия ден ми останаха към 80 реферала и започнаха всеки ден изкараните ми пари да ми ги взимат и останах на 2 долара и 30 цента . 1 седмица та дори и тях неможах да си изтегля защото се оказа че след първото теглене трябвало да направя 4 долара и тогава можело да ги изтегля ми изключиха достъпа до форума на neobux и всеки ден ми отнемат по 30 цента . И така сега имам 2 долара и 30 цента и трбва да кликам о6те 2 месеца за да мога да си изтегля 4 долара .и дори и с тях ще станат 16 долара .Това е голямата равносметка !!!
Една голяма простотия не се занимавайте с глупости ще си спестите нерви .
Тия са истинските измамници и от добре измислената им схема няма начин да изкарате пари !!
 
От: NeoBux

След няколко месеца кликане на рекламите които са 4 цента на ден достигнах 2 долара


Epic Fail 1/10
 
От: NeoBux

Добро утро, добре дошъл в реалността. Защо се осъзнавате, след като ви измамят, толкова ли е неясно, че не можеш да изкарваш с кликове пари.
 
От: NeoBux

Добро утро, добре дошъл в реалността. Защо се осъзнавате, след като ви измамят, толкова ли е неясно, че не можеш да изкарваш с кликове пари.

Ти оспами орталъка бе мойто момче с безсмислените си, безинтересни, неоригинални и досадни мнения!
Па барем спри да бучкаш тия запетайки след всеки 2 думи че хептян ми бъркаш у здравето...
 
От: NeoBux

Ти оспами орталъка бе мойто момче с безсмислените си, безинтересни, неоригинални и досадни мнения!
Па барем спри да бучкаш тия запетайки след всеки 2 думи че хептян ми бъркаш у здравето...

Остави, го, той, е, писател. :)
 
Един добър начин онлайн бизнес

Дано не нарушавам правилата на форума понеже съм нов й още не знам за какво става въпрос тука!Но ако нямате възможност да си направите собствен сайт,дали това ште е един друг добър начин да правите пари от интернета.....!!!:p

Здравеите приятели искам да ви разясня малко по разширено за един PTC-саит понеже форумът е за онлаин търговия,саита се казва NEOBUX.com!
На кой ли не му трябват допълнителни доходи ? Идеята на този сайт е да ви помогне да си осигурите стабилни допълнителни доходи чрез ваш собствен онлайн бизнес
"Работата" е надомна и не отнема почти никакво време , дори докато си сърфирате може да я вършите поне аз така правя. Ако искате да се захванете по сериозно трябва да се въоръжите с търпение защото лесни пари няма . Предлагам ви подробно описание на УНИКАЛНАТА ПРОГРАМА-стъпка по стъпка какво да направите и как да се регистрирате за да ви е всичко коректно и точно и да нямате проблеми при получаване на парите си .
Аз ще ви предложа НАЙ СИГУРНИЯ PTC сайт който плаща 100 % ГАРАНТИРАНО Само от него може да се правят около 150 - 200 долара месечно а с повече упоритост може да стигнете много повече !!До момента са изплатени над 20 500 000 долара !!! НЕ се изисква да влагате много време , просто си отделете няколко минути на ден , бъдете постоянни и сами ще видите до какви приходи може да достигнете . Опитайте !!!
Тук вече идва същинскате част -регистрация на акаунт и печелене на реални пари!Кликнете върху този линк http://www.neobux.com/?r=, сайта е най - ДОБРИЯТ И СИГУРЕН и е с АВТОМАТИЧНИ ПЛАЩАНИЯ ! Това означава че парите ви идват веднага и няма период на изчакване за тяхното получаване !!Ако на referral е празно пишете shiksyPTC ,ще се отвори сайта, от който реално ще печелите пари.Попълнете формуляра за регистриране . Usernamе– изберете си вашият никнийм , Password и Confirm password – избирате си парола и я пишете срещу "Password", а след това отново в "Confirm password".Абсолютно същото е и с "E-mail" и "Confirm e-mail" – давате си имейла и го повтаряте. Кликвате на CONTINUE и сте готови!Вече може да почнете да изкарвате пари! Отваряте сайта, "логвате се" (login) и кликвате на менюто "View Advertisement "вижте малко по надолу снимките как се отварят рекламите !Важно: Имейла на необукса и на вашата разплащателна сметка трябва да е един и същ ! Колко мога да спечеля ?Ето ви пример: кликате по 10 реклами на ден и имате още 150 реферала(рефералите са хора които работят за вас), който и те кликат по 10 реклами на ден , тогава вие ще правите по 15 $ на ден или 450 $ на месец а при повече реферали сметнете сами !
Реферали може да си наемате от самия сайт , които ще ви бъдат активни 30 дни .
Минимум за теглене е 2 долара .Опитайте !!!

Съвет : Не се отказвайте след първата седмица
,никъде няма лесни пари,трябва доста търпение и време за да почнеш да получаваш истински пари:)!
Парите се получават чрез :peypal или Alertpey-препоръчвам Alertpey (КАК ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ В Alertpay)-ВЪПРОСИТЕ ЗА ВСИЧКО КОЕТО НЕ РАЗБРАХТЕ ПО ТЕМАТА МОЖЕ ДА МИ ПИШЕТЕ НА ИМАИЛ:[email protected]

KAK DA SE REGISTRIRATE V ALERTPEY:Регистрацията на личен акаунт в AlertPay преминава през няколко етапа. Стъпките са лесни за изпълнение и самата процедура отнема не повече от 10 минути!

1. Изберете страна, ако сайта не ви е засякъл автоматично! Това е необходимо условие, много от сайтовете за печелене на пари от интернет правят проверки и при най-малкото разминаване на информацията ви лишават от заслуженото възнаграждение, дори ви блокират акаунта.
На тази стъпка трябва да изберете и вида на акаунта ви. Направете го Personal Starter, този тип акаунт е напълно достатъчен за вашите нужди. Имайте предвид, че по-високите типове акаунт имат и съответните удръжки при направата на превод към и от вашата сметка. След регистрация може да промените типа акаунт съвсем свободно.Потвърдете с бутона "NEXT".

2. Попълване на лични данни във вашия AlertPay акаунт. Тук въвеждате необходимата информация. Може и да въведете измислена такава, но това ще доведе до допълнителни усложнения. Няма да успеете да си верифицирате акаунта и следователно да си изтеглите натрупаната сума. Имайте предвид, че този тип електронни банки се употребяват за всякакви бизнес разплащания, пазаруване в он-лайн магазини и сигурността е на достатъчно високо ниво. Така че не се притеснявайте за вашите данни.
Въвеждайте имената на латиница!
Ако нещо не е въведено коректно при потвърждение с бутона "NEXT", ще получите съобщение с необходимата за корекция информация.

Направете нужните поправки и може да преминем към следващата стъпка.
3. Въвеждане на информацията за вход в акаунта ви. Напишете мейл адреса с който ще се индентифицирате при вход в AlertPay. Със същият e-mail адрес ще правите и заявките за плащане в сайтовете.
Направете си отделен e-mail, предназначен само за тази цел. Очаквайте опраделено количество спам, както и служебна информация с промоции и новини от сайтовете.
Не използвайте личен e-mail !
Следва въвеждането на парола, препоръчително е да е дълга повече от 6 символа, с малки и големи букви, цифри и т.н.
Не запазвайте паролата в менажера за пароли на вашия браузър!
Много лесно, хора с опит в хакването на компютри могат да се доберат до нея и да си прехвърлят вашите пари.
Същото важи и за "Transaction PIN"!
Той служи за потвърждение при направата на преводи от вашия акаунт.
В "Password Recovery" секцията изберете двата тайни въпроса и съответните отговор, скоито ще се удостоверите при необходимост от възстановяване на забравена парола.
Ако акаунта ще се изполва от друг освен вас, поставете отметката в "Third Party Information". Следва въвеждане на въвеждане на капча кода за защита от спам, съгласяване с условията за ползване на AlertPay!
При първа възможност запознайте с тях! Ще си отговорите на много напиращи въпроси. Имайте предвид също, че при необходимост може да се свържете и със съпорта на банката. Те ще ви помогнат!

Потвърждавате с бутона "REGISTER" и ако всичко е въведено коректно, то ще има надпис с благодарност, че сте се регистрирал в AlertPay, а на посочения от вас e-mail ще получите писмо за потвърждение и активация на акаунта ви.

4. Верифициране на AlertPay акаунта ви. Процеса включва две стъпки. Първо изпращане на копие от вашата лична карта и второ копие на документ, удостоверяващ адреса ви. Това може да е сметка за ток, вода или телефон, банкова разпечатка и т.н. Необходимо е видимият от копието на документа за самоличност адрес да съвпада с този на втория документ. В противен случай вашеят акаунт няма да бъде верифициран!
Дори и да не изпълните този 4-ти етап, вашия AlertPay акаунт е фунционален и вие може да получавате плащания на пари в него. Има известни ограничения, които може да видите в така създадения акаунт.



Paid to click - сайта който плаща на СЕКУНДАТА .
Поради многобройните запитвания и огромният интерес към този сайт ще ви го представя малко по подробно .
След регистрация в:NEOBUX.com

ЧРЕЗ ТОЗИ ЛИНК http://www.neobux.com/?r=shiksyPTC
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!.....:)
 
Последно редактирано:
От: NeoBux

Аве пич, намираме се в раздел, който е озаглавен "Кофа". Повтарям: "Кофа". Това не ти ли говори нещо за смисъла на методите за "печелене" на пари описани тука?
 
От: NeoBux

Имам 2 въпроса :

Никаде не виждам в акаунта ми да мога да си добавя номера на кредитната карта, за да може някакси да се превеждат натрупаните суми.

След като отвора четирите банерни снимки, и цъквам на всяка една, колко време трябва да седя тази страница отворена. И след колко време може пак да цъкна на същите 4 снимки, след като ги кликна всичките?
 
От: От: NeoBux

Имам 2 въпроса :

Никаде не виждам в акаунта ми да мога да си добавя номера на кредитната карта, за да може някакси да се превеждат натрупаните суми.

След като отвора четирите банерни снимки, и цъквам на всяка една, колко време трябва да седя тази страница отворена. И след колко време може пак да цъкна на същите 4 снимки, след като ги кликна всичките?

Брато бегай докато още не си се научил не ти и трябва да се учиш на това
 
От: NeoBux

Е верно, че сме в кофата, ама прекалявате ..
 
От: NeoBux

Ей Мъстио ти жива ли си още ма ?

Продаде ли тази година поне една електронна цигара от долнопробното си сайтче та да си платиш интернета

Махни ги тези цигари продавай вибратори и сложи лицето или задника си на банерите то разлика няма, все някой педал ще си купи или поне ще се улаби
С афилейт не се занимавам вече . И си много забавен :) , чак си личи че си на 16 години . Ходи качвай нови файлове ,че има нови филми в замунда ,тегли и качвай роб.
 

Горе