NeoBux

От: NeoBux

Обиждай като идиот какъвто си , давай повече ,сигурно ти се радват другите .
 
От: NeoBux

neobux плащат ама си е една пирамида . Имам 50 реферала под мене които цъкат и това е единствената причина да продължавам да цъкам там. Пари се вадят амам рано или късно ще изгърми
 
От: NeoBux

пичове направо се скъсах от смях с вас ,много ме накефи темата и много полезна информация може да събере човек от форумчето, ако следи внимателно мачът. Харесахте ми още си бърша сълзите.А за тези които нищо неса разбрали да несе отчайват а да дерзаят ,имам в предвид по какъвто и да било начин там "индивидуално"
 
От: NeoBux

Сега кликам докато направя 2 долара и ще видя дали ще ми ги пратят :)
Опита на хората тук показва, че няма. Но увери се и ти и след като започнеш да виждаш нещата по друг начин, може да се запалиш по по-готини и реални начини за изкарване на пари онлайн. Все пак тук си е цяла общност, която ще помага. :) Може да разчиташ на това. Сабрали сме се само пичове и пич*и. :)
 
От: Re: NeoBux

Здравейте,
има голяма полза от ПТС сайтовете. Разбира се много хора очакват или да спечелят много пари изведнъж или си мислят че е загуба на време... Нито едно от двете не е вярно! Да -пари се печелят определено но за това трябва да имате търпение.В нито една сфера резултатите не идват веднага,трябва да се направи някакво усилие и да отделите някаква част от времето си.Разликата е ,че при тези сайтове е необходимо малко за да се развиете.
Разбира се,възможно е да има и сайтове които са некоректни,но <<< http://www.neobux.com/?r=maginceto0 >>> e сайт който е коректен и е най-използвания в целия свят,включително и от мен.
Ако проявявате интерес , пишете ми на адрес : [email protected] >>> ще Ви разясня всичко което не Ви е ясно относно сайта.
neobux.png
 
От: NeoBux

Neobux плащат на момента.Вчера имах плащане от 2$.
Браво, гледай да не ги изхарчиш всичките!
 
От: NeoBux

Силно не го препоръчвам NeoBux-а. Това, че плащат на момента ни ги прави перфекти. Вложил съм много пари в тоя сайт и много съм изтеглил, но повярвайте ми не си заслужава. Тези техните реферали под наем са под всякаква критика... Просто е загуба на пари и време тоя сайт.
 
От: Re: NeoBux

NeoBux е чудесен начин да искараш пари без да си мърдаш пръста. Можете да се регистрирате от тук http://www.neobux.com/m/v/?rh=4A756C69616E63686F3137 :)
 
Последно редактирано:
От: Re: NeoBux

NeoBux е чудесен начин да искараш пари без да си мърдаш пръста. Можете да се регистрирате от тук http://www.neobux.com/m/v/?rh=4A756C69616E63686F3137 :)

Еее, стига бе човек. Дай сериозно. В момента форум е в течаща кампания, която има за цел да присъедини хора тук, за да ги научи наистина да правят пари онлайн. Това, което в момента шерна са измишлютини и колкото по-бързо го разбереш, толкова по-добре. Ще имаш и повече време да се преориентираш към нещо наистина добро като начин за печелене онлайн. ;)

Давай сериозно. ;)
 
От: NeoBux

NeoBux според мен е само загуба на време, може да се изкарва някакви жълти стотинки, но не си заслужава да си губиш толкова време за тези стотинки
 

Горе