NeoBux

OVG

New Member
здравейте. Искам да питам някой работил ли е с NeoBux и ако е работил какви са му впечатленията?
 
От: NeoBux

Внимание... затаете дъх,,, :-o :evil: :!:
 
От: NeoBux

Според мен това е най добрия начин за изкарване на пари. Честна дума, не съм виждал по коректни, миналия месец изкарах над 1000$ само от реферали : )) Можеш да се регистрираш през моя линк www.neosux.com/?sux
 
От: NeoBux

Еми мойте впечатлени са много добре.:) Мисля да се оженя за създателя на сайта и да се боднеме.

Бате, как може да имаш толкова истина в подписа си и в същото време да ни плескаш линк на сайт, който е меко казано далеч от маркетинга.:) Успехи и нищо лично.;)
 
От: NeoBux

Добре бе момчета, защо така правите?! Тука сме да изкарваме пари, може 1$ да е ама са пари. Дайте да се хванем и да направим едно яко необъкс ? Навремето изкарах 1$ ..... за 40 дена :) Ако бях спамил из форумите може би щях да закача няколко реферала и да изкарам .... 2$ за 40 дена :) Верно, пич ако се върнеш да прочетеш темата се отказвай, пълни глупостиса ! Вземи нещо малко по сериозно и изкарай поне 10$ за месец, после 50$ и накрая 1700 лева (актуално е) :) Във бизнеса ни няма реферали, има само партньори, а в лицето на всеки тук (с изключение на тези които са дошли да пуснат по един рефф линк) може да намериш помощник. Отдели време и прочети няколко теми и ще видиш как стават нещата.
 
От: NeoBux

хахахах, абе момчета вие ме направихте на нищо тука :) , извинявам се за линка :)... а иначе за необъкс тука гледам хора изкаршат пари защо не е ли ефективно с копуването на реферали?
 
От: NeoBux

хахахах, абе момчета вие ме направихте на нищо тука :) , извинявам се за линка :)... а иначе за необъкс тука гледам хора изкаршат пари защо не е ли ефективно с копуването на реферали?
НЕ! Регистрират се заблудени риби, които им се казва че рефералите ще бачкат за тях, и всеки чака някой да работи за него ... накрая нищо.Тези които си купиш според теб активни ли ще бъдат ? Ще ти кажа - НЕ! Вероятно даже самия необъкс си ги генерера сам и нестига дето цъкаш като маймуна 1 месец за 1$, ами и ти вземат парите за купуване на реферали.От цялата работа си назад.Това е.
 
От: NeoBux

Бате, сори. НО тук не се толерират такива програми/сайтове. Ако искаш да печелиш от реферали (ама наистина), може да се регнеш тук -> MoreNiche да направиш ревюта на програмите листнати в Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs в едни сайт за афилиейт маркетинг (има такива тамплейти), да го популяризираш и да печелиш от това. Ей това е яко пасивен доход.

Много хора тук влизат и ни споменават за такива сайтове. И това стана традиция. За разлика от спам форума на дата.бг - ние сме адванс в това и знаеме (поне така си мислиме :) ) кое е оферта и кое не.

Успехи и ако имаш нужда от помощ, ние сме насреща. ;)
 
От: NeoBux

хахахах, абе момчета вие ме направихте на нищо тука :) , извинявам се за линка :)... а иначе за необъкс тука гледам хора изкаршат пари защо не е ли ефективно с копуването на реферали?

Добре, във форума на дата.бг онзи идиот, който изписа 100 000 реда за това, даваше пример със СТОТИЦИ реферали. Съжалявам, че няма как да го питам: "А тези 600 реферала лайна ли ще ядат бе, ТУПАН!".

Ако ти имаш 600 реферала, които ти правят 1 000 долара на месец - тези реферали за слава ли ще работят? Ами нали и те трябва да имат по 600 реферала. Ами тогава пък техните 360 000 реферала за какво ще цъкат?

Ебах мама му, колко тъпи копелета има на този свят! :( Да си толкова тъп се изисква невероятен талант - учудвам се на способностите на някои човешки същества.

Аналогично е и положението с т.нар. мрежов маркетинг - и там шаранчетата, които са най-отдолу работят за всички над тях,а най-лошото е, че точно тези най-отдолу са най-много. Ето затова плюя всички варианти на пирамиди.


Простете че не слагам стоп символи, но такива едноклетъчни не заслужават да слагаш, ами да ги псуваш директно! Как успяхте да изпишете 277 :shock: страници бе, БОКЛУЦИ?


Макар че признавам си - не проверих дали това необъкс е ptc или нещо друго - просто като чух бъкс и реферали, механично приех че иде реч за ptc.
 
Последно редактирано:
От: От: NeoBux

Добре бе момчета, защо така правите?! Тука сме да изкарваме пари, може 1$ да е ама са пари. Дайте да се хванем и да направим едно яко необъкс ? Навремето изкарах 1$ ..... за 40 дена :) Ако бях спамил из форумите може би щях да закача няколко реферала и да изкарам .... 2$ за 40 дена :) Верно, пич ако се върнеш да прочетеш темата се отказвай, пълни глупостиса ! Вземи нещо малко по сериозно и изкарай поне 10$ за месец, после 50$ и накрая 1700 лева (актуално е) :) Във бизнеса ни няма реферали, има само партньори, а в лицето на всеки тук (с изключение на тези които са дошли да пуснат по един рефф линк) може да намериш помощник. Отдели време и прочети няколко теми и ще видиш как стават нещата.

edinstveniat chovek v predpriemach ( kato izkluchim admina i blinky ) deto pishe nai chetlivo i nai pravilni postove evala
 
От: От: От: NeoBux

edinstveniat chovek v predpriemach ( kato izkluchim admina i blinky ) deto pishe nai chetlivo i nai pravilni postove evala

Не съм съгласен с теб! Админа и Блинки (особено той) имат куп грешки :) Ако ме сравняваш с тях значи пиша нечетливо :)


П.П. Всичко е в рамките на шегата, да няма засегнати (не че ме бърка) :)
 
От: NeoBux

Здравейте,на всички.Днес се регистрирах в този сайт ,но не знам как точно се работи.Някой ако може да ми обясни ще съм му много благодарна.
 
От: NeoBux

Здравейте
Аз само едно не мога да разбера, при положение, че от Google AdSense банват ако трафика за сайта Ви идва от такива източници, как има хора който купуват такъв трафик.
 

Горе