Предлагам преводи български <-> английски

mecho

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте на всички.
Поради нужда от някакъв доход реших да се занимавам с freelance програми, за съжаление обаче трудно се намира нещо по моята специалност, а именно превода от английски на български и обратно :)
Затова реших да предложа услугите си тук.
Готов съм да превеждам абсолютно всичко на всякаква тематика.Едва ли ще върна някой :) Ако имам проблем разбира се ще се говори допълнително.Но хвана ли се да превеждам, разочаровани няма да има.
За заплащане ще се разберем в последствие.
Търсете ме в Скайп - topdowg
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Кажи поне горе долу как вървят цените
Цените са стандартните.Плаща се на страница (1800 символа) като заплащането варира според обема на самият текст, не толкова на символите и разбира се на съдържанието (според нивото на трудност).
Да кажем, че на страница вземам средно между 3 и 6лв.
Мисля, че не е скъпо.А и пак казвам, зависи изцяло от съдържанието.
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Аз вече съм клиент на пича и съм доволен. Одеве ми изпрати първия превод.
Добър е и съвестен!
:)
Ще се радвам да продължим да работим занапред :)
Не знам дали преводите ще се харесат на другите, но както мечо каза, зависи и от текста. Аз лично съм удовлетворен от крайния вариант. Трябваше само да прегледам за запетай и малко други дребни дейтайли.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи български <-> английски

Аз вече съм клиент на пича и съм доволен. Одеве ми изпрати първия превод.
Добър е и съвестен!
:)
Ще се радвам да продължим да работим занапред :)
Не знам дали преводите ще се харесат на другите, но както мечо каза, зависи и от текста. Аз лично съм удовлетворен от крайния вариант. Трябваше само да прегледам за запетай и малко други дребни дейтайли.
Старая се ...
Мерси за комплиментите :)
Въпреки това, имам време и за други хора, така че ако има желаещи - да зопвядат :)
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Здравей,Mecho!
можеш ли да ми пратиш на лично съобщение ел. си поща за да ти пратя няколко неща за превод.Става въпрос за статии за англоезичен блог.

п.п.Аз се записах на курс по английски език,но докато стигна нивото,когато ще си преваждам сам нещата ще минат поне три месеца.
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Здравейте, и аз предлагам преводи от английски на бг и обратно на всевъзможни статии, документи и материали. Превеждам към една преводаческа фирма и издателство, така че имам доста разнообразен опит. Ако има желаещи, пишете на skype: diana.petrova или на ел. поща: workdiana{ at }abv.bg.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи български <-> английски

Аз също предлагам преводи от английски на български. Имам опит в преводите на филми, но и друг тип преводи няма да са проблем. За интересованите, нека се свържат с мен на karity93 {@} abv.bg
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

малко ми е кофти да попитам..но adult articles превеждаш ли?

Здравейте, и аз предлагам преводи от английски на бг и обратно на всевъзможни статии, документи и материали. Превеждам към една преводаческа фирма и издателство, така че имам доста разнообразен опит. Ако има желаещи, пишете на skype: diana.petrova или на ел. поща: workdiana{ at }abv.bg.
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Здравейте, съжалявам, че съм ви отговорила, но не преглеждам много редовно сайта, тъй като съм оставила имейл и скайп. Иначе превеждам най-различни неща. Може да ми изпратите да погледна.
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Ше ме извинявате, ама не е приятно да ми се подбива работата.
Като предлагате услуги, направете нова тема.
А не използвайте моята.
Успех в начинанието!
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Ше ме извинявате, ама не е приятно да ми се подбива работата.
Като предлагате услуги, направете нова тема.
А не използвайте моята.
Успех в начинанието!
аз ти писах на скайпа, но нищо не си ми отговорил (cerberpeter)
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Здравейте.
Вдигам темата отново, защото известно време нямах възможност да превеждам.
Възможно е да сте ме търсели, не съм отговарял поради ред причини, но на кратко нямах възможност да използвам едната си ръка и затова не съм обръщал внимание.
Вече съм на линия и ако има желаещи, могат отново да ме потърсят.Тук или в скайп - topdowg
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

ти преди сигурно стана месец не трябваше ли да ми доизпращаш едни неша, дето ти ги платих още тогава?
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Спокойно началинк ...
Не съм те забравил.
Не ти писах, защото предполагам си ми сърдит :/ И има защо, но претърпях сериозен инцидент, а не исках да се оправдавам.
Ще получиш каквото съм ти обещал.
Пък вече за друга работа ти си решаваш дали да ме търсиш или не.
Ще ти изпратя последните страници, не се безпокой.Нека си подредя нещата, защото имам много проблеми в момента.
Съжалявам за некоректността от моя страна.Признавам си грешката.
 
От: Предлагам преводи български <-> английски

Ще ти пиша тези дни и ще ти ги пратя.
Съжалявам отново.
Да са ни чисти сметките ако не друго, надявам се да няма лоши чувства.
Беше достатъчно коректен спрямо мен и работата беше удоволствие.
И аз ще бъда коректен и ще си довърша започнатото.
 

Горе