От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

провокиран от темата с караницта реших да пусна тази анкета да видим форума с какви програми се занимава предимно


за сега имам видими резултати от адсенс и cj
 
пп наско бг баце от другата тема не че не сме ги чували твоите програми и че не плащат но аз например не правя пари с ппц /цпа програми цъкам си на с класическите афчета олдскул съм си
 
От: От какво печелите пари онлайн

А защо само програми? Никой ли не продава собствен продукт (инфо продукт, софтуер, картинки, музика, темплейти или каквото се сетиш) или уеб услуги?
 
От: От какво печелите пари онлайн

ако имаше бъкс.то сайтове щеше да избие анкетата :eek::mrgreen::eek:
 
От: От какво печелите пари онлайн

Също и добави от продаване на ваучери :d :d :d :d и от фрийленсъринг (ехаа ебати яката дума, аз я патентовам пък :d)
 
От: Re: От какво печелите пари онлайн

ама нямах 40 минути нет :(

OMG...по добре да ми спрат тока......оп не, то същото....по добре да ми спрат водата! :mrgreen:
 
гадничко е да нямаш ту идва ту спира сега сече....

та маи се получи отговр защо не обсъждаме програмите които спомена наскобг просто са ни тотално непознати и не сме работили с тях аз само за copeac сам чувал някакви общи неща (хубави).... та шанса е изцяло негов да напише ревюта и да ги постне тук с реф линкче ако иска това важи за всички но се отнасм само за програми с които са изкарнаи пари и сте си ги получили да не заспамваме форума....
 
От: От какво печелите пари онлайн

много сбъгяса тоя форум, като събереш процентите - не дава 100% :d
мнението на кулайс е от 8.39 от при търсене на нови мнения ми дава, че е от 9.50 ...
 
От: От какво печелите пари онлайн

Да сумарно са повече от 100%. Ама последните няколко са добавени в последствие. Май това го е бъгнало. Остават за ориентир само вотовете, а не самите проценти. Адсенсърите водят. Факт си е това. ;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Не е бъгнато бе, анкетите, в които може да даваш повече от един отговор, винаги сумират повече от 100%. Няма как да станат сто просто.
 
Re: От: От какво печелите пари онлайн

много сбъгяса тоя форум, като събереш процентите - не дава 100% :d
мнението на кулайс е от 8.39 от при търсене на нови мнения ми дава, че е от 9.50 ...

За 100% е така а второто: итс нот а бъг итс а фичър... на вбюлетина може да се настрои като някои гласува в анкетата темата да се качва нах отгоре явно го прави с промяна на таиминга
 

Горе