От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

На последък от интернет конкретно само от продажба на услуги и продукти и то в България и не знам дали аз му хващам цаката или Българина узрява повече да пазарува по интернет но продажбите растат с всеки месец и съм обнадежден да работя и да дълбая и в други проекти на бг интернет пазара.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Здравейте, незнам дали тук е точно темата /ако не е , моля за извинение/, но видях ,че има подходяща анкета и затова реших да пиша тук. Въпроса ми е как всъщност се печели от купуване и продаване на домейни. Питам защото една от услугите, които предлагаме е разработване на уеб сайтове и се случва така, че вече два домейна, които бяхме закупили за наши клиенти след изтичането на 12 месеца се отказаха от тях и така си изтекоха без да се подновят, а си бяха доста добри като имена и класация. Та затова ,ако се случи още някакъв такъв случай да знам как може да се продаде и да се спечели някой и друг лев от това.
 
От: От какво печелите пари онлайн

То и аз преди време се интересувах, на кой и как да си продам домейните... Насочиха ме към http://www.sedo.com/ но не съм ги ползвал и не мога да дам подробна информация. Все пак вижте сайта може да ви свърши работа.
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Големи пари има в интернет ако си достатъчно кадърен.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Основно AdSense за момента, скоро мисля да комбинирам и с Affilate. :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Собствен продукт - сайт с месечен абонамент в сферата на Forex
 
Re: От: От какво печелите пари онлайн

Собствен продукт - сайт с месечен абонамент в сферата на Forex

Ха, това звучи интересно. ;) Успехи. Ако искаш може да дадеш някой друг съвет под формата на нова тема в секцията Пари в Интернет. :) Ще ми е интересно. ;)
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Търсся хора , който да продават туристически продукт срещу процент. Пишете на лично
 
Re: От: От: От какво печелите пари онлайн

Търсся хора , който да продават туристически продукт срещу процент. Пишете на лично

Здравей. Защо не си отвориш една тема по този повод и да дадеш в нея повече инфо, описвайки в детайли предложението си. Успехи с намирането на хора. ;)
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Търсся хора , който да продават туристически продукт срещу процент. Пишете на лично

Определено това е интересна тема за обсъждане, приеми на сериозно съвета на @Blinky и направи тема с повече подробности :)

@plamenmm
Аз съм горд собственик на малък онлайн магазин :)
 
Re: От: От какво печелите пари онлайн

От преводи от aнглийски нa бългaрски и обрaтно.

Мерси за поста ти. Отвори и ти една тема също. И в двете секции - бг и ен. И не забравяй да покажеш част от работата си. Ще конвертира по-добре. ;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Печеля от писане на книги - т.е. собствени продукти. Както и от ръководене на проекти за платена реклама на онлайн магазини.

Занимавам се и с обичайните онлайн услуги, но по-скоро като допълнение.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Печеля от моите преводи английски-български и български-английски. Опитвам се да разширя дейността си и клиентите си, защото предлагам качествена и финансово изгодна услуга.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Предлагаме собствени продукти в областта на електронната търговия. Извличане на анализи , изготвяне на стратегии ... изграждане на онлайн магазини ... също и създаване и управление на канали за продажби :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Не печеля никакви пари от интернет. :)
 

Горе