Реклама

Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Показване на резултати 1 до 20 от 22
    Senior Member

Начално Нова БГ програма

Адреса е :[U]

reklamirai.info
    [/U] регистрацията ПО ПРИНЦИП ще е платена (2.40 лв. със СМС) , но до 01.01.2009г. е безплатна .
    Цена на клик е : 0.007 лв. , а на реферал клик е : 0.005 лв.
    При златен профил : клик 0.009 / реф. клик 0.007
    Средно 3-4 реклами на ден .

Playa Pimp

Начално От: Нова БГ програма

Програмата ви представлява старата песен на нов глас .

Може да съберете малко парички от СМС- и щото сигурно има още будали.
    А после да използвате домейна/ който не е лош /за по полезен проект .

Айде успех с намирането на рекламодатели и хора дето ще цъкат на рекламите им.
    Последно променено от adi : 02-12-08 в 12:31
    But everything we do It's never in vain.

Hustla Аватара на radev
    Локация
    Sofia

не е ли лош домейна

Senior Member Аватара на bodydoc
    Локация
    http://127.0.0.1

хахахахах весели хора ей с чувство за хумор и т.н. Тия 2.40 един потребител има да ги избива 10 години. Кофата се е изпразнила ... моля погрижете се чистачката да не остава без работа!

П.С. Язък за домейна!
    Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се , но не е приятно.
    Weight Loss Diet Pills | Натисни ме | More coming soon...

Playa Pimp

[quote=radev;70228]не е ли лош домейна[/quote]

стори ми се че не е ама щом казваш
    But everything we do It's never in vain.

Hustla Аватара на radev
    Локация
    Sofia

не бе як е

Senior Playa Аватара на Sobieski
    Локация
    24

Das ist fantastich, i am rich now you can call me richy rich
    6E 3D 22 31 2E 30 22 20 65 6E 63 6F 64 69 6E 67

Hustla

Локация
    Слънчевата система

Аз не разбрах кой точно ще плаща 2.40 - този, който гледа реклами или този, който плаща за реклами... Ако е първото - това е нещо ново и май няма конкуренция
    #нетегля - Отказвам да ме манипулират престъпниците, които се опитват да всяват паника.

Ти вече участваш в икономическия и социален експеримент "Биткойн" (игнорирането също е вид участие в експеримента, критиките - също).

$ Афилиейт програми $
    $ Доставчик на платежни услуги в офшорна зона - приемайте и изпращайте банкови преводи без да имате банкова сметка $

Всичките ми писания във форума са художествена измислица и ги четете на свой риск и за своя сметка. Не давам никаква гаранция, че четенето е безопасно за психичното ви здраве. Не давам гаранция за верността на написаното, което може даже да не съвпада с моето мнение или да не съм го писал аз. Това не са нито счетоводни съвети, нито правни съвети. Всякаква прилика с действителни лица, събития и империи на злото са напълно случайни.

Senior Member

Въпреки вашите неконструктивни коментари резултатите са налице .
    За 10 дни са се регистрирали над 70 потребители , има и рекламодатели за ваше учудване . Факт е и първото плащане към потребител . Тази система ще работи дълго ,защото това е проста математика . Вашите мнения показват само едно нещо , че българина е свикнал само да критикува и плюе . Точно това е причината България да е в това положение . Добре поне , че има хора, които подкрепят и вярват в Българското .

Успех

Playa Аватара на TaloV
    Локация
    TeTeBeH

Начално От: От: Нова БГ програма

[quote=ksp;71008]Въпреки вашите неконструктивни коментари резултатите са налице .
    За 10 дни са се регистрирали над 70 потребители , има и рекламодатели за ваше учудване . Факт е и първото плащане към потребител . Тази система ще работи дълго ,защото това е проста математика . Вашите мнения показват само едно нещо , че българина е свикнал само да критикува и плюе . Точно това е причината България да е в това положение . Добре поне , че има хора, които подкрепят и вярват в Българското .

Успех [/quote]

Как да не се плюе, като тези прокети са ден до пладне ... дано твоя да се окаже надежден...ще видим с времето
    Най-евтините и качествени SEO услуги от Талов - събмит в социални мрежи, събмит в артикъл директории и други!

Playa Pimp

успех на вас и вашата програма
    честито и на потребителя който е събрал минимума от 2 лв. за да получи плащане
    Последно променено от adi : 11-12-08 в 21:23

Playa Аватара на TaloV
    Локация
    TeTeBeH

искате ли да направим едно бързо тестче...някой да се регне и да се съберат няколко реферал ... и да видим какво що
    Най-евтините и качествени SEO услуги от Талов - събмит в социални мрежи, събмит в артикъл директории и други!

Playa Аватара на TaloV
    Локация
    TeTeBeH

Аз, ще си направя една регистрация, понеже блога ми за бързи пари е на тази тема и ще си оставя рефералите да цъкат Нищо не губя нито правя

Playa Pimp

[quote=talov;71011]искате ли да направим едно бързо тестче...някой да се регне и да се съберат няколко реферал ... и да видим какво що[/quote]

еми направете си като нямате друга работа

Senior Member

Начално От: От: От: Нова БГ програма

[quote=talov;71009]Как да не се плюе, като тези прокети са ден до пладне ... дано твоя да се окаже надежден...ще видим с времето [/quote]
    Съгласен съм ! Времето ще покаже , но идеята ми бе друга ...
    Българите трябва да се подкрепяме и да бъдем единни, за да успеем . Това което съм направил няма да е поредната бъкс програма, а Българската бъкс програма
    Все пак нали знаем онзи израз .. Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му!

Поздрави !

Playa Pimp

[URL="http://www.predpriemach.com/member.php?u=2333"]ksp[/URL] още малко и ще те подкрепя като натисна червеното триъгълниче горе в дясно

Senior Member

[quote=adi;71015] още малко и ще те подкрепя като натисна червеното триъгълниче горе в дясно[/quote]
    Не се притесних особено adi .

Локация

[B]Математика[/B], а ? Айде да калкулираме!
    Регистрирам се след 01.01.09 г. (2.40 лв. със СМС)
    Цена на клик е : [B]0.007[/B] лв. (нямам реферали, нямам златни глупости)
    Средно 3-4 реклами на ден.
    [B]1[/B] ден х [B]3-4[/B] реклами х [B]0.007[/B] лв. = [B]0.028[/B] лв. на ден (ако са 4 реклами)
    7 дена х 0.028 лв./ден = 0,196 лв.
    средно 30 дена в месеца = [B]30[/B] дена х[B] 0.028[/B] лв = [B]0.84[/B] лв.
    [U][B]3 месеца[/B][/U] х [B]0.84[/B] лв. = [U][B]2.52[/B][/U] лв.

Т.е. аз за тия [U][B]3 месеца[/B][/U] ще съм си избил инвестицията от СМС. и това е в случай, че има по 4 клика на ден и цъкаш всеки ден. Я си представи, че всяка събота и неделя нямаш достъп до компютър ?
    Няма да калкулирам какви ти са приходите от баламите.
    Шансът ти да намериш [B]10 лв.[/B] на [U]улицата[/U] за тия [U]30 дена[/U] е в пъти по-голям! Тъй че не ми говори ти на к'во дередже стойм в България и как нищо не разбираме.

P.s. Реших да направя и другата [B]математика[/B]!!!
    Рекламодател = минимум пакет -> [B]500[/B] посещения = [B]11 лв.[/B]
    [B]500[/B] посещения х [B]0.007[/B] лв. на клик = [B]3.5 лв.[/B]
    [B]11 лв.[/B] - [B]3.5 лв[/B]. = [U][B]7.5 лв.[/B][/U] > 100% печалба.
    А от тия 500 посещения файда за рекламодателя - никаква.
    Средна възраст на регистираните потребители в страницата = [B]13-15[/B] години.
    Ако тръгна да смятам колко ще спечелиш и от платената регистрация. Алоууууууууу моя добро утроооооооооооо. Как е топлата вода ?!?!

P.S.S. Аз от AdSense на сайт с ПР N/A (скоро 0) и посещаемост от 10-15 човека на седмица изкарвам повече. GET A JOB!
    Последно променено от bodydoc : 11-12-08 в 22:34
    Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се , но не е приятно.

Senior Member

[quote=bodydoc;71020][b]Математика[/b], а ? Айде да калкулираме!
    Регистрирам се след 01.01.09 г. (2.40 лв. със СМС)
    Цена на клик е : [b]0.007[/b] лв. (нямам реферали, нямам златни глупости)
    Средно 3-4 реклами на ден.
    [b]1[/b] ден х [b]3-4[/b] реклами х [b]0.007[/b] лв. = [b]0.028[/b] лв. на ден (ако са 4 реклами)
    7 дена х 0.028 лв./ден = 0,196 лв.
    средно 30 дена в месеца = [b]30[/b] дена х[b] 0.028[/b] лв = [b]0.84[/b] лв.
    [u][b]3 месеца[/b][/u] х [b]0.84[/b] лв. = [u][b]2.52[/b][/u] лв.

Т.е. аз за тия [u][b]3 месеца[/b][/u] ще съм си избил инвестицията от СМС. и това е в случай, че има по 4 клика на ден и цъкаш всеки ден. Я си представи, че всяка събота и неделя нямаш достъп до компютър ?
    Няма да калкулирам какви ти са приходите от баламите.
    Шансът ти да намериш [b]10 лв.[/b] на [u]улицата[/u] за тия [u]30 дена[/u] е в пъти по-голям! Тъй че не ми говори ти на к'во дередже стойм в България и как нищо не разбираме.

P.s. Реших да направя и другата [b]математика[/b]!!!
    Рекламодател = минимум пакет -> [b]500[/b] посещения = [b]11 лв.[/b]
    [b]500[/b] посещения х [b]0.007[/b] лв. на клик = [b]3.5 лв.[/b]
    [b]11 лв.[/b] - [b]3.5 лв[/b]. = [u][b]7.5 лв.[/b][/u] > 100% печалба.
    А от тия 500 посещения файда за рекламодателя - никаква.
    Средна възраст на регистираните потребители в страницата = [b]13-15[/b] години.
    Ако тръгна да смятам колко ще спечелиш и от платената регистрация. Алоууууууууу моя добро утроооооооооооо. Как е топлата вода ?!?!

P.s.s. Аз от adsense на сайт с ПР n/a (скоро 0) и посещаемост от 10-15 човека на седмица изкарвам повече. Get a job![/quote]
    И пак типично за Българина гледа в чуждата паница , а сега нещо друго да ти кажа , ти ако нямаш реферали , в която и да е програма няма да изкараш нищо , дори и да не е платена регистрацията надали ше блъскаш 3 месеца за 2 лв. Нали ?
    Явно имаш опит от такъв тип реклама за да изказваш мнение , колко е ефективна ? Когато казах всичко е математика имах в предвид ,че програмата няма да скамне . Сега нещо друго да ти кажа , ако си мислиш ,че от смс-и ще се забогатее , голяма грешка . Платената регистрация е заради 2 точни причини :
    1. Да не се регистрират хора, които нямат намерение да се занимават сериозно с това.
    2. Да има някакви финанси в случй ,че дори и да няма рекламодатели аз трябва да пускам реклами , а не просто да изчезнат рекламите ...
    Вместо да правиш сметка аз колко ще спечеля от един рекламен пакет, по-добре се замисли тази програма дали има бъдеще. По повед АдСенс .. Какво ми пречи да наблъскам сайта с реклами ?
    Поздрави !
    "[b]11 лв.[/b] - [b]3.5 лв[/b]. = [u][b]7.5 лв.[/b][/u] > 100% печалба. "
    П.П Забравих да ти напиша 2-ката по математика Защото забравяш рефералните комисионни и тн. Айде
    Последно променено от ksp : 11-12-08 в 22:47

Локация

Явно не съм бил достатъчно ясен с мойте писания. Whatever... ПИЧ ... GET A JOB! П.С. Не ме познаваш, така че не ми говори в коя паница гледам. Айде живей си животеца, изкаравай си паричките .. да си жив и здрав. Аз ще блъскам за 2 лв на месец....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Подобни теми

1. Нова афилиейт програма на SPY.BG
    By spy in forum От Вас за Вас - Партньорски Програми
    Отговори: 18
    Последно: 18-04-12, 13:06
  2. Нова PPC програма
    By brad1985 in forum Pay Per Click Management - PPC Advertising
    Отговори: 46
    Последно: 03-06-10, 15:36
  3. Нова интересна програма
    By Stermo in forum Кофа
    Отговори: 6