Нова БГ програма

ksp

Member
Адреса е :

reklamirai.info
регистрацията ПО ПРИНЦИП ще е платена (2.40 лв. със СМС) , но до 01.01.2009г. е безплатна .
Цена на клик е : 0.007 лв. , а на реферал клик е : 0.005 лв.
При златен профил : клик 0.009 / реф. клик 0.007
Средно 3-4 реклами на ден .
 
От: Нова БГ програма

Програмата ви представлява старата песен на нов глас .

Може да съберете малко парички от СМС- и щото сигурно има още будали.
А после да използвате домейна/ който не е лош /за по полезен проект .

Айде успех с намирането на рекламодатели и хора дето ще цъкат на рекламите им.
 
Последно редактирано:
От: Нова БГ програма

хахахахах весели хора ей :) с чувство за хумор и т.н. Тия 2.40 един потребител има да ги избива 10 години. Кофата се е изпразнила ... моля погрижете се чистачката да не остава без работа!

П.С. Язък за домейна!
 
От: Нова БГ програма

Das ist fantastich, i am rich now you can call me richy rich
 
От: Нова БГ програма

Аз не разбрах кой точно ще плаща 2.40 - този, който гледа реклами или този, който плаща за реклами... Ако е първото - това е нещо ново и май няма конкуренция :)
 
От: Нова БГ програма

Въпреки вашите неконструктивни коментари резултатите са налице .
За 10 дни са се регистрирали над 70 потребители , има и рекламодатели за ваше учудване . Факт е и първото плащане към потребител . Тази система ще работи дълго ,защото това е проста математика . Вашите мнения показват само едно нещо , че българина е свикнал само да критикува и плюе . Точно това е причината България да е в това положение . Добре поне , че има хора, които подкрепят и вярват в Българското .

Успех :)
 
От: От: Нова БГ програма

Въпреки вашите неконструктивни коментари резултатите са налице .
За 10 дни са се регистрирали над 70 потребители , има и рекламодатели за ваше учудване . Факт е и първото плащане към потребител . Тази система ще работи дълго ,защото това е проста математика . Вашите мнения показват само едно нещо , че българина е свикнал само да критикува и плюе . Точно това е причината България да е в това положение . Добре поне , че има хора, които подкрепят и вярват в Българското .

Успех :)

Как да не се плюе, като тези прокети са ден до пладне ... дано твоя да се окаже надежден...ще видим с времето ;)
 
От: Нова БГ програма

успех на вас и вашата програма
честито и на потребителя който е събрал минимума от 2 лв. за да получи плащане
 
Последно редактирано:
От: Нова БГ програма

искате ли да направим едно бързо тестче...някой да се регне и да се съберат няколко реферал ... и да видим какво що
 
От: Нова БГ програма

Аз, ще си направя една регистрация, понеже блога ми за бързи пари е на тази тема и ще си оставя рефералите да цъкат ;) Нищо не губя нито правя :d
 
От: Нова БГ програма

искате ли да направим едно бързо тестче...някой да се регне и да се съберат няколко реферал ... и да видим какво що

еми направете си като нямате друга работа :)
 
От: От: От: Нова БГ програма

Как да не се плюе, като тези прокети са ден до пладне ... дано твоя да се окаже надежден...ще видим с времето ;)
Съгласен съм ! Времето ще покаже , но идеята ми бе друга ...
Българите трябва да се подкрепяме и да бъдем единни, за да успеем . Това което съм направил няма да е поредната бъкс програма, а Българската бъкс програма :)
Все пак нали знаем онзи израз .. Човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му!

Поздрави !
 
От: Нова БГ програма

ksp още малко и ще те подкрепя като натисна червеното триъгълниче горе в дясно
 
От: Нова БГ програма

Математика, а ? Айде да калкулираме!
Регистрирам се след 01.01.09 г. (2.40 лв. със СМС)
Цена на клик е : 0.007 лв. (нямам реферали, нямам златни глупости)
Средно 3-4 реклами на ден.
1 ден х 3-4 реклами х 0.007 лв. = 0.028 лв. на ден (ако са 4 реклами)
7 дена х 0.028 лв./ден = 0,196 лв.
средно 30 дена в месеца = 30 дена х 0.028 лв = 0.84 лв.
3 месеца х 0.84 лв. = 2.52 лв.

Т.е. аз за тия 3 месеца ще съм си избил инвестицията от СМС. и това е в случай, че има по 4 клика на ден и цъкаш всеки ден. Я си представи, че всяка събота и неделя нямаш достъп до компютър ?
Няма да калкулирам какви ти са приходите от баламите.
Шансът ти да намериш 10 лв. на улицата за тия 30 дена е в пъти по-голям! Тъй че не ми говори ти на к'во дередже стойм в България и как нищо не разбираме.

P.s. Реших да направя и другата математика!!!
Рекламодател = минимум пакет -> 500 посещения = 11 лв.
500 посещения х 0.007 лв. на клик = 3.5 лв.
11 лв. - 3.5 лв. = 7.5 лв. > 100% печалба.
А от тия 500 посещения файда за рекламодателя - никаква.
Средна възраст на регистираните потребители в страницата = 13-15 години.
Ако тръгна да смятам колко ще спечелиш и от платената регистрация. Алоууууууууу моя добро утроооооооооооо. Как е топлата вода ?!?!

P.S.S. Аз от AdSense на сайт с ПР N/A (скоро 0) и посещаемост от 10-15 човека на седмица изкарвам повече. GET A JOB!
 
Последно редактирано:
От: Нова БГ програма

Математика, а ? Айде да калкулираме!
Регистрирам се след 01.01.09 г. (2.40 лв. със СМС)
Цена на клик е : 0.007 лв. (нямам реферали, нямам златни глупости)
Средно 3-4 реклами на ден.
1 ден х 3-4 реклами х 0.007 лв. = 0.028 лв. на ден (ако са 4 реклами)
7 дена х 0.028 лв./ден = 0,196 лв.
средно 30 дена в месеца = 30 дена х 0.028 лв = 0.84 лв.
3 месеца х 0.84 лв. = 2.52 лв.

Т.е. аз за тия 3 месеца ще съм си избил инвестицията от СМС. и това е в случай, че има по 4 клика на ден и цъкаш всеки ден. Я си представи, че всяка събота и неделя нямаш достъп до компютър ?
Няма да калкулирам какви ти са приходите от баламите.
Шансът ти да намериш 10 лв. на улицата за тия 30 дена е в пъти по-голям! Тъй че не ми говори ти на к'во дередже стойм в България и как нищо не разбираме.

P.s. Реших да направя и другата математика!!!
Рекламодател = минимум пакет -> 500 посещения = 11 лв.
500 посещения х 0.007 лв. на клик = 3.5 лв.
11 лв. - 3.5 лв. = 7.5 лв. > 100% печалба.
А от тия 500 посещения файда за рекламодателя - никаква.
Средна възраст на регистираните потребители в страницата = 13-15 години.
Ако тръгна да смятам колко ще спечелиш и от платената регистрация. Алоууууууууу моя добро утроооооооооооо. Как е топлата вода ?!?!

P.s.s. Аз от adsense на сайт с ПР n/a (скоро 0) и посещаемост от 10-15 човека на седмица изкарвам повече. Get a job!
И пак типично за Българина гледа в чуждата паница :) , а сега нещо друго да ти кажа , ти ако нямаш реферали , в която и да е програма няма да изкараш нищо , дори и да не е платена регистрацията надали ше блъскаш 3 месеца за 2 лв. Нали ?
Явно имаш опит от такъв тип реклама за да изказваш мнение , колко е ефективна ? Когато казах всичко е математика имах в предвид ,че програмата няма да скамне . Сега нещо друго да ти кажа , ако си мислиш ,че от смс-и ще се забогатее , голяма грешка . Платената регистрация е заради 2 точни причини :
1. Да не се регистрират хора, които нямат намерение да се занимават сериозно с това.
2. Да има някакви финанси в случй ,че дори и да няма рекламодатели аз трябва да пускам реклами , а не просто да изчезнат рекламите ...
Вместо да правиш сметка аз колко ще спечеля от един рекламен пакет, по-добре се замисли тази програма дали има бъдеще. По повед АдСенс .. Какво ми пречи да наблъскам сайта с реклами ?
Поздрави !
"11 лв. - 3.5 лв. = 7.5 лв. > 100% печалба. "
П.П Забравих да ти напиша 2-ката по математика :) Защото забравяш рефералните комисионни и тн. Айде :)
 
Последно редактирано:
От: Нова БГ програма

Явно не съм бил достатъчно ясен с мойте писания. Whatever... ПИЧ ... GET A JOB! П.С. Не ме познаваш, така че не ми говори в коя паница гледам. Айде живей си животеца, изкаравай си паричките .. да си жив и здрав. Аз ще блъскам за 2 лв на месец....
 

Горе