Прочети пак , Помисли де да знае човек

s100

New Member
Къв е проблема??
Проблема е следния.....
Вместо всеки да влезе в идеята на сайта и да почнете да се подкрепяте един друг със идеи и да се развивате с пълна сила .без всеки да крие по нещо а да си вземате парата.Тука братче един статс няма, кой кво взима кой кво прави,всеки прави сайтове,а един не е изложен да спомогне за работата на другите.Всички са скрити покрити :)мама си ебало еи да не го вземе някой хахаха
Не казвам да си изложите всички генерални идеи за пари.
Ама елементарни статистики и подкрепи един на друг няма,само отклончиви разговори.Това е проблемана българина,аз не мисля че в този голям гибер свят някои ще фалира заради другият щото му показал нещо полезно от сайта си или въобще една добра концепция която би помогнала за развитието на много хора в тази сфера както и те обратно ако им хрумне нещо в последсвтие за доразвитието на идеята.
Вие дорине си споделяте колко пари взимате,че да си направите една равносметка за некой неща,аз немога да разбера що за глупост е това,никои няма да ви вземе парите....

За мене 2 приказки....
Аз основно се занимавам с PTC сайтове, та
от там идват доста пари ако имаш късмет,проучваш и инвестираш добре.
Лично аз макс съм взимал 8000$ от Bux.to и някои други които затвориха,говоря за времето през което сам се занимавал тоест средно за месец взимах над 1000 $ даже сега имам над 4500 $ в Bux.to но просто се бавят с плащането поради кризата а пък може и да не ми платят .. Здраве да е аз сам си избил инвестициите там и инвестирам в други сайтове в момента.

Вземете си споделяйте повече и ще се развивате мн по бързо и ефективно.
 
От: Прочети пак , Помисли де да знае човек

Пуууу постнах 2 при редакцията :)хаха мн ми се спи ейй..


delete
 
От: Прочети пак , Помисли де да знае човек

и когато постем статс-а ще ти помогнем с идеи как да печелиш ли? Нормално е да има скрито покрито все пак никой не е задължен да казва какво и как го прави. Аз лично ще се радвам ако постнеш статс от пейпал с получени пари от бъкс тъй като знам че не плащат...
 
От: Прочети пък, Помисли де да знае човек

Тъкмо ще ям.....ама като видях бъкс.ту и ми се доповръща....


ПП
аз съм скрита лимонка инъче..този месец всех 16000$ гхахах

ПП2
тоя форум иска един филтър по ключова дума бъкс.ту
smile_regular.gif
 
От: Прочети пък, Помисли де да знае човек

да това със филтъра е много добра идея...
 
От: Прочети пак , Помисли де да знае човек

Къв е проблема??
Проблема е следния.....
Вместо всеки да влезе в идеята на сайта и да почнете да се подкрепяте един друг със идеи и да се развивате с пълна сила .без всеки да крие по нещо а да си вземате парата.Тука братче един статс няма, кой кво взима кой кво прави,всеки прави сайтове,а един не е изложен да спомогне за работата на другите.Всички са скрити покрити :)мама си ебало еи да не го вземе някой хахаха
Не казвам да си изложите всички генерални идеи за пари.
Ама елементарни статистики и подкрепи един на друг няма,само отклончиви разговори.Това е проблемана българина,аз не мисля че в този голям гибер свят някои ще фалира заради другият щото му показал нещо полезно от сайта си или въобще една добра концепция която би помогнала за развитието на много хора в тази сфера както и те обратно ако им хрумне нещо в последсвтие за доразвитието на идеята.
Вие дорине си споделяте колко пари взимате,че да си направите една равносметка за некой неща,аз немога да разбера що за глупост е това,никои няма да ви вземе парите....


чети редовно товa и ще видиш, че не всеки крие ... А и идеята ми е, точно чрез статистика и споделяне на това какво и къде съм барнал, да покажа на хората как се печели от интернет .... Вярно е, че по тоя начин може да закопая себе си, но пък и мен ме просветиха хора, дето знаят :)
Освен това - ако се поразровиш тука в сайта, ще намериш достатъчно информация за това как да си създадеш сайт с афф или ппц насоченост и да правиш парички, за да можеш да криеш собствената си статистика после :D :D
 
От: Прочети пак , Помисли де да знае човек

според мен е много рисковано с ПТЦ сайтове..виж ако говорим за gpt е друго..
Дори аз мисля да направя (той почти е готов де)такъв сайт и да печеля добри пари с него.като казвам добри става дума за .2-3 к евро.не се изсилвам защото е постижимо
а като изкарваш добри пари покажи и ние да видим:)но пак ти казвам - внимаваи с тия сайтове да не се опариш и да "крещиш на умряло" после;)
 
От: Прочети пак , Помисли де да знае човек

хахаха друго си е да правиш по 8к от бъкса :) и кво викаш бават ти ги от 6-7 години а...
 

Горе