Ето пари от нета но много малко за много време

zidannnn

New Member
Това са сайтове, който печелят от реклама на други сайтове.Рекламирайки сайтовете на тях им се плаща на брой посещения.Посещавайки тези сайтове ПЕЧЕЛИТЕ, както ВИЕ така и PTC сайтовете.Обикновено на вас ви се плаща по 0.01 $ на посетен сайт.На пръв поглед може би се струва, че е малка спечелената сумо, но вие можете да притежавате реферали.
Какво е реферал?Сега ще Ви разясня.Това е човек , който вие сте извикали в сайта или сте си закупили, защото това се предлага от повечето сайтове.Извиквайки този човек вие започвате да печелите от него.Когато тои клика на рекламки(линкове) вие печелите колкото и той от неговите кликове.Ще ви дам един пример:
Earnings Example
» You click 10 ads per day = $0.10
» 20 referrals click 10 ads per day = $2.00
» Your daily earnings = $2.10
» Your weekly earnings = $14.70
» Your monthly earnings = $63.00

Вие кликате на 10 рекламки на ден сътветно печелите 0.1 $
20 ваши реферала кликат на 10 рекламки съответно печелите 2.00$
Дневната ви печалба 2.10 $
Седмичната ви печалба 14.70 $
Вашата месечна печалба 63.00 $
Разбира се това е относително тай като може да имате 100 реферала и да изкарвате по 300$ на месец.Е това е общо взето да започвам със сайтовете, от който ще печелите.
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

за колко време ще изкарам 5000
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

Чувствам че ще се захрани този раздел http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=26 с тази тема.
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

Абе бате и ти си се стига глупости ако обичаш. Как се такива умници ни намират и все едно и също. Вземи направи един път нещо креативно в живота си, като за начало прочети из форумите какво пишат за тези програми и после продължи с процеса на онлайн забогатяване.;)

Всеки път ли трябва да седиме тук повечето от нас и да влагат молитви за тези изгубени думи? Вярно е че си нов и т.н. и те първа се учиш, ама да обикаляш форуми (защото знам че това не е първия) и да спамиш с глупостите ти, не е начина да НАПРАВИ КИНТИ. Мисля си че сам ще стигнеш до тези изводи, така че приеми това като съвет, а не като критика. Макар че си яко назад с материяла от гледна точка на преценка и преценяване на нещата.;)
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

Гугъл локализира източника на първия пост в тази тема http://ptc-business.blogspot.com/ . Цял блог посветен на кликането върху реклами. Това ще да е сериозен бизнес :) .
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

осъзнавате ли, че тези неща се повтарят почти всеки ден.
офертите, а после реакциите ви, или се базикате или казвате какви глупости са това. После храните кофата. Казвате не е това якото.
Но какво им казвате на момчетата всъщност?
Нищо. Да форума има раздели, в него и в интернет пише по въпроса за тези начини за печелене на пари.

Напишете нещо ЗА тези момчета и момичета. Нещо лично, обръщение, в което по личен начин да обясните, да дадете примери. Чужди и ваши. Да БЪДЕТЕ за пример.
Повечето хора имат нужда от друга малка част от хора, чиито пример да следват, да ги водят и напътстват.

Така нищо не става и няма да спре форума да се пълни с такива теми, както и ще е пълен Интернет с такива блогове.

Трябва нова парадигма. Можете ли да я дадете?
Ако не можете или сте твърде заети да печелите яки пари по някакви по яки начини, просто тези теми могат тихо да бъдат изтривани, местени, заклчвани, уатевър.
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

това не са оферти , а чиста проба спам
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

radev искаш ли вечно да ме превъзпитаваш , да ме водиш и напътстваш ...
 
Последно редактирано:
От: Ето пари от нета но много малко за много време

няма ли да започнете да ги триете тия теми, мисля че вече си имате напълно достатъчно контент на тая тема...
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

Много съм съгласен с радев, както винаги е прав (като изключиме някои отклонения :) - шегувам се естествено. ;) ) Искам да им се помогне и да се напътстват в правилната посоко, но е адски трудно когато някой дойде спамне и изчезне, едно 90% от тях само пускат такива теми и не им виждаме очите. И ние какво правиме? Много просто базикаме се за назидание, че това освен тъпо е нежелателно тук.

Ако някой отговори на подигравките след това, знам че има доблестта да се изправи пред нас и на каже че е готов да се преориентира и да намери друг начин за правенен на пари онлайн. А тогава аз съм повече от готов да се включа положително в темата. ;)
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

Blinkyz da nigga пак, и му вярвам, че е така. Че би го направил.

adi, нямам какво да ти кажа и по-добре да не ти казвам нищо, когато нямам какво, защото няма да е "нищо".

" няма ли да започнете да ги триете тия теми, мисля че вече си имате напълно достатъчно контент на тая тема..." --> тва е. Или нещо, нищо (trash)

Blinky, според мен хората са боязвили. Няма кой герои да се изпарави срещу подиагравките и да каже "Искам да ме направите човек, въпреки всичко". Трябва цялата форумна атмосфера да се промени, да е предразполагаща. Ние потребителите се държим еди как си, пишем еди какво си.. но ако имаме отново пример за поведение, нещата ще се променят постепенно и после никой няма да му се налага да се изправя срещу подиагравки. Хората няма и да изчезват след спама си.
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

Аз събирам пари да купя юху та да му вдигна Pagerank-а до 10 и да го продам в дигиталпойнт. Някой ако иска да ме спонсорира да пише на лична :D
 
От: От: Ето пари от нета но много малко за много време

Трябва цялата форумна атмосфера да се промени, да е предразполагаща. Ние потребителите се държим еди как си, пишем еди какво си.. но ако имаме отново пример за поведение, нещата ще се променят постепенно и после никой няма да му се налага да се изправя срещу подиагравки. Хората няма и да изчезват след спама си.

извинете ме , но съм съм скептично настроена ..дано да греша де
иначе много добре звучи и наистина бих се радвала това да стане реалност един ден
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

Хората чакат Бог да промени света към по-добро и се молят всеки ден.
Бог чака хората да променят света към по-добро и им дава знаци всеки ден.

<!-- уау бахти как го измислих :) -->
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

Аз виждам често как яко някой постне нещо от рода на..."препоръчайте ми програма", или "имам еди колко си клика и правя еди колко си - кажете ме нещо с което да повиша кинтите", веднага се включват активно да разнищат проблема. Мерси на радев за разбирането, и на другите за големите амбиции отностно онлайн деянията си.;)
 
Боже господи това не може да е истина. - форумен потребител седи и чете за първи път правилата на форум в който членува от няколко години...

5. Сърф програмите са забранени за постване тук защото не спадът към онлайн бизнеса а са работа... Sign Profit Също
 
От: Ето пари от нета но много малко за много време

не е истина, всичко е голяма конспирация :)

кажи за потребителя, че сега ще стане любопитно.

иначе по принцип лошо няма, добре е да се прочитат от време на време за профилактика. за новости и промени, сещаш се.
 
Аз се стара като има новости да ги пускам и в секцията на форума иначе... нямат оправдание... Как и да е... Темите ги държим защото си захапват трафик и това са донякъде таргетирани посетители (искат да изкарват пари) но все още не са наясно как се изкаврат
 

Горе