Онлайн книжарница

plamen

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Webmaster съм на онлайн книжарница bulbooks.com. Прави по 250-350 уникални през уйкендите и около 400-500 уникални през седмицата (според google analytics). Колко според вас струва сайтът като в него се включва : домейн, клиентска част, контролен панел и база данни с приблизително 4000 заглавия и 2000 автора ?

Благодаря предварително
Пламен Пасков
 
От: Онлайн книжарница

5к като в тази цена включвам нов layout и слагане на layout-а, но това са моите виждания. Повече се интересувам от вашите мнения.
 
От: Онлайн книжарница

От около 3м. не се изпълняват поръчки. Преди работехме с български пощи
 
От: Онлайн книжарница

много ми се виждат .... а и не мисля , че струва повече от 500 лв и то единтственно за труда , който со вложил да аднеш контента .....аз бих го направил за 1 седмица ...успех с продажбата все пак :)
 
От: От: Онлайн книжарница

От около 3м. не се изпълняват поръчки. Преди работехме с български пощи
Имах предвид за стоката. Твоя ли е стоката или на някого друг? При евентуална покупка остава ли "дилъра" и въобще има ли такъв за момента?
 
От: Онлайн книжарница

Благодаря много за мненията на всички!
Очаквам още мнения относно цената на един такъв сайт. Нещо важно, което забравих да уточня - не е ползван open source cms .... сайтът е изцяло писан от мен и бизнес логиката на контролния панел позволява лесно и бързо да се работи на българския пазар.
 
От: Онлайн книжарница

Използваш кода на http://www.booknews.co.uk/
Виж urls
Много са ми познати.Леко са променени и дизайна е сменен,но при разглеждане на книги са един и същи
 

Горе