Имам нужда от помощ

Alp

New Member
Здравейте.Нов съм за форума.Четейки статиите из него реших и аз да пробвам да направя нещо ,пък ако се получи ще е добре.Направих блог в блогер,изтеглих си темплайт от themelib и по точно темплайта Arthemia.Започнах да го персонализирам така ,че да отговаря на вижданията ми,но още в самото начало се натъкнах на препъни камък.Тъй като съм много бос в сферата на програмирането и езиците за програмиране,при все,че изчетох указанията как се слага темплейта не мога да махна логото от темплайта.Моля Ви помогнете!


Ако някой е готов да помогне и иска да види ,трагедията , която е в момента може да го потърси като shopsbg в блогер.


Предварително благодаря на всички отзовали се на моя зов за помощ!
 
От: Имам нужда от помощ

copy/paste целия сорс код да видим

не ти намирам блога в гугъл с "shopsbg"



Няма и да го намериш в гугъл.Виж в блогспот.Не съм готов да го пусна в гугъл в този вид.
 
От: Имам нужда от помощ

Теглиш изображението
Код:
http://i286.photobucket.com/albums/ll96/themelib/arthemia/logo.png
Редактираш го. Примерно да пише покупките, вместо артемия.
Качваш го някъде, аз ползвам imageshack.us - като за фрий са доста стабилни. Ако и ти го качиш там вземи Direct линка.
Отиваш на темплейт - редактиране на html кода, слагаш отметката за разширение(не се сещам точно как беше)
Натискаш CTRL+F за търсене в browser-а, пействаш albums/ll96/themelib/arthemia/logo.png и заменяш
Код:
http://i286.photobucket.com/albums/ll96/themelib/arthemia/logo.png
със точния адрес на изображението което си качил в Imageshack(примерно).
Преди да правиш замяната направи си копие на кода на темплейта, ако се бъгне нещо да можеш да го върнеш.
 
От: От: Имам нужда от помощ

Много благодаря!Ще го пробвам и се надявам да проработи.Ако имам нещо неясно,се надявам да помогнеш отново .
 
От: Имам нужда от помощ

и накрая Bandwith exceed и ще се спънеш лошо в камъка ...
 
От: От: Имам нужда от помощ

Като гледам ще ми трябва още помощ.Мога ли да разчитам на теб?
 

Горе