Проверка на ранк

От: Проверка на ранк

Предполагам повечето от вас знаят, че има и фалшив PR, затова може да използвате този инструмент, за да сте сигурни, че PR-а е истински:
checkpagerank [dot] net
 
От: Проверка на ранк

може да ползвате и моя 3ona.org - не го приемайте като реклама, върши работа и съм го качил за нас си. Друг е въпроса наистина че попадам на сайтове които слагат картинка на бутон с пр3 а са с 0.

Че какво ли значение може да има това за потребителя или другите уеб мастъри? Такива неща се правят от "уебмастъри" само за да си дигат самочувствието или да има с какво да се похвалят пред приятелите си. :)
 
От: Проверка на ранк

Има ли място в Гугле Уебмастера място където официално да си провериш колко ти е Ранка
 
От: Проверка на ранк

Абе това (checkpagerank net)не ми се струва много достоверно. Сайтове, които са ми били с ПР1 ги дава с 4, а такива с ПР0 - с ПР3.
Възможен ли е такъв ъпдейт изведнъж? Ще се поровя след малко - в webmasters tools на Google ги чеква...
 
От: Проверка на ранк

PR може да се проверява с Google Toolbar.
 
От: Проверка на ранк

За PR не се ли ползваше това - prchecker.info?
Един пич от DP използвал този сайт sitelogr.com, в който неговия сайт имаше PR1, а реално е с PR0.
Нямаше ли да отпада този PR?
 
Re: От: Проверка на ранк

За PR не се ли ползваше това - prchecker.info?
Един пич от DP използвал този сайт sitelogr.com, в който неговия сайт имаше PR1, а реално е с PR0.
Нямаше ли да отпада този PR?
Според спойлерите - да, ама явно - НЕ! :)
Иначе сайтът си е prchecker.info.
 
От: Проверка на ранк

плъгин SearchStatus (Firefox).
и за Хром има, ама е леко бъглив на моменти.
 

Горе