Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

radev

Well-Known Member
Попаднах на един сайт на един пич от Латвия, уеб дизайнер.
В блога си е поместил страшно много ресурси и материали за свободно ползване за уеб дизайнери.

1stwebdesigner is a design blog dedicated to bloggers, freelancers, web-developers and designers. Topics focus on web design,graphic design, tutorials and inspirational articles

Няма разглеждане, има стотици яки неща!
Пописахме си малко с него даже.

В блога си има от супер статии, до цели готови за употреба PSD файлове!
:eek:

http://www.1stwebdesigner.com

дерзайте!

Пратете му поздрави от мен :)
 
От: Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

Оу тва е наща партийка бе :) Много яки постове прави пича, задължително да му посетите сайта!
 
От: Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

radev, благодаря ти много за блога. Страхотен е!!! Има много интересни неща и повярвайте ми нямат разглеждане. Доста импресий му направих на блога има страхотни неща.
 
От: Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

Веселин ми го шерна оня ден
3 дена разглеждам и наистина няма разглеждане.
Препоръчвам категорията Featured като за начало, мисля че пича там категоризира най-яките неща.
Иначе ми писа, че всичко сам прави и пише.
Лут е :))
 
От: Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

Як е, як е. Четете и гледайте, има какво да се използва :wink: За всеки един уеб дизайнер има по нещо
 
От: Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

Драснах му един коментар на пича и му пратих УРЛ към темата тук да се порадва за дето го порекламирах. :)
 
От: Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

Драснах му един коментар на пича и му пратих УРЛ към темата тук да се порадва за дето го порекламирах. :)
Надяваме се да се зарадва :)
 
От: Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

Ако ви хареса страницата мога да споделя още 50-100 от личната ми колекция :)
 
От: Уеб дизайн ресурси - Уникално яки!!

Уоу ... невероятно! Много благодаря за предоставената информация от двама ви. Сега и аз ще се включа и ще му драсна един ред :)
 

Горе