Кога и как почивате?

OOxenri

Active Member
Тази работа май няма работно време,много е увлекателна.Ще ми е интересно да разбера по колко време си почивате.Не остава много време за почивка май?И ако някой има специален метод за бърз релакс,да го сподели.Мисля,че ще е полезен за всички спящи по три часа на денонощие и с прогресивни пулсации в главата.
Почивката е важна,за да може да се работи по-добре.Ако може да се почива бързо ще се работи повече.
 
От: Кога и как почивате?

Всички с прогресивни пулсации в главата да пишат на OOxenri. :eek:
Той знае как да реши проблема. :twisted:
 
От: Кога и как почивате?

хубава тема не е за кофата :)
според мен е различно ........зависи кой как може да организира времето си и кой колко го мързи :)
 
От: Кога и как почивате?

Благодаря за подкрепата adi.Тук е защото не е свързана пряко с идеята на форума.Ако беше на друго място можеше да се тълкува по различен начин защото имам направени няколко коментара.И с нито един не съм помогнал професионално,по простата причина,че не съм толкова добър в тази област.Но чета доста:) и пробвам повечето неща написани тук.Имат страхотен ефект.Опита е нещо много ценно.Това е друга тема вече :).
 
От: Кога и как почивате?

Ами заслужаваш подкрепа защото не всеки нов мембер на форума се държи правилния начин :) Даже е рядкост новите да мислят и да съобразяват постовети си така че да не тормозят останалите а това прави добро първо впечатление и е важно .

п.п. ако бях админ щях да преместя темата офф топик секцията
 
Последно редактирано:
От: Кога и как почивате?

Аз лично излизам и распускам някъде на кафе, клубче или диско, според това къде сме решили да се събираме. Но това се прави само по малко, защото работата е прекалено много. А като стане позната, то тогава не се и натоварваш толкова много с нея, и релакса не ти е толкова необходим. Не говоря в случайте когато се цикли върху някой голям проект и имаш краен срок. Тогава схемата е работа, свършване и релайкс поне един ден мин. ;) Това е мойта формула. ;)
 
От: Кога и как почивате?

Първо,благодаря за жеста.
Лесно Ви е на вас,знаете какво правите и го правите.Аз като съм на ниво А,Б,В.... и нямам право на почивка:).По-точно,не знам как да си я взема.И да не сам пред компа постояно за това мисля.Исам да спра и да си дам един ден,но не става.Превръща се в начин на живот ,на мислене,на организиране,на всичко.И да не съм пред пс-то пак за това мисля.Яко е,но не знам от къде се спира:).
 
От: Кога и как почивате?

Охенри щом си на ниво А, Б , В е още по лесно защото не знаеш колко много не знаеш :) А това което казваш не е здравословно . Гарантирам ти че както и да изглежда от страни всеки тук си има и личен живот ..никой не живее и не мисли само за пс-то:)
 
От: Кога и как почивате?

Това го знам,поне предполагам ,че е така.И аз не съм толкова вманиечен.Просто искам да кажа,че като се започне ,няма спиране.Хаиде още двайсетина регистрациики тук и там,я да видим тоя дизаин,я да си направим това,я да прочетем малко тук ,и то времето си минало.Решаваш да си поченеш един два дена и вече не си в час,после наваксваш и пак.Исках да кажа ,че е трудно сам да си екип.Например когато много задълбая ,влизам тук и чета.Потози начин си почивам за кратко и се надъхвам яко:).Другите видове почивка си ги правя задължително при всяка възможност:)(в последно време по-рядко).Да живее куба либрето:)винаги поливам малките ми победи(не много обилно).
 
От: Кога и как почивате?

ограничавай приетата информация на ден за да не се претоварваш , премисляй прочетеното , най-важното излизай и купонясвай или там каквото те влече, но не се вманиачавай че ще ти изпуши кофата
 
От: Кога и как почивате?

Ще се постарая да я класифицирам по-добре,но за да стане това пак се минава през една камара неща ,които не ме интересуват.
 
От: Кога и как почивате?

Хм, аз пък именно с аффилиейт бизнеса си почивам от официалната работа... отвлича ме в съвсем друга посока.
Иначе задължително поне една кръчма с приятели на седмица.
 
От: Кога и как почивате?

Хм, аз пък именно с аффилиейт бизнеса си почивам от официалната работа... отвлича ме в съвсем друга посока.

нека душата ти да почива в мир! :shock:
 

Горе