Пак омазах кода!

ivo1017

Active Member
Здравейте отново!
От известно време ползвам статична начална страница,но чувствително намаляха посещенията.Та реших отново до мина на стандартният вариант-постовете да се появяват на началната страница.Понеже заприлича на суджук(много дълга ) реших да преминна към т.нар.странициране.Примерно да имам по 5 поста на първа страница,след това втора,трета и т.н.Ползвах тези съвети от линка ,но нещо не се получи!Помагайте,че тотално обърках нещата.

п.п.Кои ме би по главата да уча икономика,а не компютърни системи и технологии?
 
От: Пак омазах кода!

Дай едно URL да видим къде и какво е омазано и да опишеш, че така не става ясно къде и какъв е проблема. За някакви суджуци само се разправа :)
 
От: Пак омазах кода!

Добре написани и интересни статии на блога.
 
От: От: Пак омазах кода!

такива подобни коментари имам по блоговете ама на руски и английски
:lol:
Ако са безплатни може, иначе за forum&blog posting изискват поне дължина от 20 думи и да е по темата. :)

Що се отнася до този блог прочетох 2 страници и ми хареса съдържанието. The different point of view about cover letters:D
 
От: Пак омазах кода!

Сори!Забравих да спомена,че става въпрос за блога в подписа ми!
 
От: Пак омазах кода!

не виждам нищо омазано в блога ти
оставил си само пак показване на страница
няма ти го "страницирането"


кажи кое е омазано?
няма проблем да си пуснеш примерно 5 поста на индекса от настройките на УордПрес-а
плъгина за странициране работи ако спазваш точно инструкциите в онзи линк.
има и други плъгини за постигане на същото, без да се налага да чоплиш сорс кода на темата си.
 
От: Пак омазах кода!

Fatal error: Call to undefined function pager_fix() in /home/popasg/public_html/wp-content/themes/page-style/index.php on line 28

Ето това се получава,когато сменя кода,от линка,които са дадени инструкциите.Кажете тогава друг плъгин за странициране или къде бъркам?

 
От: Пак омазах кода!

Голямо благодаря!Да се *ба в тъпата кратуна!От настройките за четене бях оставил по 30 поста и затова беше толкова дълга страницата!Радев,господ здраве да ти дава и повече от зеленото.PageNavi ми допадна и сложих този плъгин.
 
От: Пак омазах кода!

хаха
споко, случва се, сетваш нещо после се чудиш кво става.
случва се на всеки, като посвикнеш после всичко ще е лесно.
PageNavi е добро да.

Поздрави и успехи :)
 

Горе