Реклама

Показване на резултати 1 до 11 от 11

Начално Сайт за споделяне на картинки - за продан!

Тази система я правих за един сайт но в последствие се отказах да им я дам и реших да я продам. Ще ви дам клипче което показва цялата същност на системата в момента оправям грешката която се показва ако снимката е изтрита изписва няма такъв файл. Вие предлагайте цени като се имам предвид че за още 20 лева получавате псд на сегашния дизайн + нов дизайн и псд на логото. За съжаление не успях да снимам и попрадвката. Ето линка нещо вбокс не го качва така че ето да го слвалите [url]http://dox.bg/files/dw?a=513987b4dd[/url] активен е до Четвъртък 14.05.09. ако вбокс го одобри ще дам линк.

Banned

Начално От: Сайт за споделяне на картинки - за продан!

цената на системата е?

еми не мога да определя но мисля за нещо около 70 лв за системата и за плащане в epay или по iban за предпочита не е iban
    Последно променено от ddmarto : 07-05-09 в 18:36

Banned

а нали ако човек купи системата след време няма да я продадеш пак? и нали няма да я пуснеш фрий

Да няма обещавам и при откриване на буг или грешка може да ми пишете за да я отстраня

Banned

hmm [URL]http://op-op.info/[/URL] ????

това сам го написал още в началото точно за този сайт писах системата и ме караха да направа упдате безплатно само че сега се отказах да им я дам на тази много работи от към админ панела са добавени повече защити два дизайна само че втория не е коднат но има псд там няма mq sql топ картинки,рейтинг галериата е по смотана няма качи от линк и ако искаш още да изреждам дай на скаип че не ми се пише

абе я направо да ти изброя и др работи имам промяна на бмп картинки в jpg има ако файла е с разширение с големи букви те стават малки има тхумбс оптимизиран е кода демек с по малко редове от колкото там имам темплеит системата демек ако искаш да промениш нещо само от три файла го правиш имам проверка дали файла съществува при имг.пхп демек ако го няма ще запише ип то и файла който се е опитал да отвори демек против хак и sql injeck и др само че не се сещам но ще погледна и ще пиша пак
    едит: галерията при новата версия показва новите картинки оправено е странициране то има колко са качените картинки променено е оразмеряването на картинките при rand pic i img така че да не раширяват сайта забравих да кажа че сам сложил един js с който като кликнеш на линка и веднага той ти маркира полето с линка при картинките
    Последно променено от ddmarto : 07-05-09 в 20:40

би ли си погледна скаипа също и лс тата

този се отказа защото е намерил нещо по добро фрее така че други

нямали ли желаещи

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Подобни теми

1. Отговори: 0
    Последно: 11-05-10, 14:22
  2. Видео споделяне за малък сайт
    By pgplamen in forum Webmaster Help - Секцията на Експертите
    Отговори: 0
    Последно: 17-03-10, 22:33
  3. Отговори: 5
    Последно: 27-08-09, 22:55
  4. Отговори: 0
    Последно: 16-06-09, 16:43
  5. Сайт за картинки?